Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 01:25:50
EUR 34.9777 01:25:50
USD 32.5424 01:25:50
ALTIN ONS $2333.1650 01:25:50

Konu: Platin usd fincan çalışması

Platin usd fincan çalışması kulpla devam ediyor

Yorumlar (193)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Söylediğiniz gibi elim kolum bağlı çıkış ve inişleri izliyorum bu kadar çok düşünce tahmin etmistim aldığım yere gelinceye kadar kâr satışları olup bekleyeceğimi; ((çok can sıkıcı bir durum sanırım daha çok bekletecek bu enflasyon ortamında paramız pul oluyor neyazıkki

Uslanmaz_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

515 malesef; ((

Uslanmaz_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Valla hocam sabredenler daha doğrusu sabırlı olanlar bunların kumpasına hiç düşmüyor bunların kumpasına düşenler panik işlem açıp sabırlı olamayanlar daha çok bunlara av oluyorlar sabırlı olan alıyor belli bir yerden gaçiyor yataya günü geldimi geliyor tek bir tuşa basıp alıp gidiyor karlarını bir sonraki işleme odaklanıyor bu şekilde parasına para katıyor

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Bize yukarıdan aldırıp kaymağını onlar yiyiyor bari alsalarda hiç olmazsa daha düşmese

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Toparlar inş hocam bakalım coniler ne yapıcak

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Tabelaya bakınca öyle olmuşa benziyor Hocam platin gittii yine(

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Yine biri çıkıp ortaya karışık bir iki çift söz söylemiştir muhtemelen

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Amin Hocam. Ne güzel gidiyordu bugün 1025 leri gördü 1090 olduğu günleride bir görsek

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

İnş hocam elbet kazançlı günler gelicek hayırlısıyla

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Yok Hocam beklemek en iyisi sanırım bir gün düze çıkarız inşaAllah

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hocam ya abd alırsa peki :) varsa gözünüzde kestirdiğiniz bir ürün daha fazla kazandıracağını düşündüğünüz eğer düşmüsse size göre çıkılır ama bir önceki gün satmayıpta burdan satmak bence mantıklı değil yinede içinizdeki seside dinleyin anlık dalgalanmalar olur panik olmayın

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Buralardan yukarıya döner mi acaba Hocam satsak mı abd satarsa 900 ler gelir gibi yine

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Aleyküm selam hocam anlık bir yön değiştirici veri olmadığı müddetce yukarı ivmelenmeye devam inş

Esenle için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Hocam selamınaleykum
Platinde yükseliş devam eder mi

0BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Bugün de çoğu yer kapalıydı sözde.
Onslara bu hareketleri hangi ülke yaptırdı bugün merak ettim?

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Haklısınız Hocam şu zarardan bir çıksaydım çok sıkıntı gerçekten

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

yok ben kaldım öyle bakalım ne olacak zararı katlamaktan korkuyorum bugüne kadar öyle oldu

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hocam anlik olarak bakmayin olaylara cikicak inecek ki yerini belli etsin daha bunun yarin avrupasi var gece asyalilar var kac gündür kapaliydi bunun bir islem hacmi olusmasi gerekir

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Siz parça sattinizmi

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Aynen öyle Hayırlısı olsun platinin sağı solu belli değil zaten Hocam belki alttan alırsınız yine yada gümüş alırsınız birsekilde telafi edilir

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

İnşallah hocam. aslimda ben neden sattım dersen hem yanlış anlama hemde 489den sattık ama dolar inda on kuruş koyunca 490 yapıyor. cunku biz aldığımızda dolar 14840 idi

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

İnşaAllah zarardan çıkarız biran önce

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

altın ons aslında sabit durması platin için iyi

0BeğenmedimŞikayet

Şhain_ ()

Sattım kardeşim 1017 lerden

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Hiç emin değilim sağlam durduğundan sabahtan beri sevindirdi ya hocam üzmese olur mu

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Evet pişmanlıklar başlıyor herhalde

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Sağlam duruyor herşeyden hocam

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Sormasaydım keşke Hocam düşmeye başladı(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum