Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0686 17:59:44
EUR 34.7497 17:59:44
USD 32.4968 17:59:44
ALTIN ONS $2380.9300 17:59:44

Konu: gümüş ons 1g

⭐⭐ntmen_x ()
Gümüş

gümüş ons son aylarda gümüş fiyatlarında artiş oduğu için yukseliş yaptı bu yükselişin devamı için ufak inişler yapıp düzeltme yaparsa 24,16 aşağısı 21 ve 19 a inmesi zor gibi görülsede
27 yı geçince 29 ,32 ve 41 dolar a kadar yükseliş belirtisi olan bir emtia için sürpriz olmaz
uzun vade elinizde gümüş var ise sahip çıkın
bende şimdilik gümüş yok
al sat tavsiyesi olmadan genel beklentim yükseliş odaklıdır

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Gram altın ile ons altın arasındaki fark şudur. Ons bir birimdir. metre, cm, litre gibi bir birimdir.
1 ons = 31,1 Gram altın demektir.
Genel kullanım dilinde ise gram dediğimizde Tl fiyatı ons dediğimizde ise dolar fiyatını söyleriz.

Şuan altının onsu 1846 dolar yani 31,1 gram altın 1846 dolar demektir.
1 gram altın 948TL , 31,1 gram altın ise 29500Tl
1 ons = 31,1 gram = 1846 dolar = 29500 TL

duman94 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

duman94 ()

Merhaba, bir sorum olacak. Gram altın veya ons altın alımında avantaj ve dezavantajlar nedir? Bu konuda kafa karışıklığımi giderebilecegim (kıvanç hoca gibi) bilgi kaynağına ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

calculator_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Rsı, Ema, BOllinger bant, ichimoku, parabolik sar, macd , atr
Bunlar yeter de artar bile

duman94 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

duman94 ()

Merhaba, profilinizdeki tavsiye üzerine, K. Ozbilgic hocanın ichimoku indikatoru nu defalarca izledim. Sıfır bilgi ile başlamistim. Şimdi ise grafikler bir fikir vermeye başladı. Sizin bu konuda büyük katkınız var. Teşekkür ederim.
Bir sorum olacak. Çok sayıda indikator olduğunu yeni farkettim. Bunların en çok kullanilanlari hususunda yardımcı olurmusunuz?

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Dinlensin ustam.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Dinlensin tabiki sonra tekrar tarihi rekor kırsın tepe yapsın bende o ara kriptoda katkarim parayı gelir biste tepeden dalarım:)))

2BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Biraz yatay takılmalı. Azıcık dinlensin.

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Eyvallah ustad ufak bi yorum sadece . b. tc cephesi karışık iniş yükseliş yerinde sayarken arada ufak iniş çıkışlar oluyo bazen düşüş te kar bırakıyor ufak miktar futures devam
Sizede bereketli kazançlar endekse dikkat edin düzeltme yiyebilir

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Emeğine sağlık üstadım

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

@calculator_ ustad iniş rakamlari gelmiş sirada yükseliş baslar inş:)
22.60 ve 23.60 kirarsa 26 onsa düşe kalka artar gibi görüntü var
Şimdilik 21.20 aşağısı olmadıkça 22.57 ye yükseliş var
15 dk grafikte tobo var

2BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Ufak engellere rağmen sayfada kalmaya devam edicem sabır taşı olsa çatlar:)
0.288 aşağısı olmadıkça cotiusdt
0.350 civarı duskusdt
39.80 ve 40.50 aşağısı olmadıkça etcusdt şimdilik takipte portfoyde kar zarar cepte; ) 50 usd t uzeri giren iniş yerse şaşırmasın al sat tavsiyesi değildir
Btc iniş hattı ni sevdi totalde satış ağırlık li görüntü oldukça full girişlerden ben çekinirim

mazar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mazar ()

eline sağlık teşekkürler

2BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Selamlar bol bereketli kazançlar dilerim dostum

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Eline sağlık kardeş, tahminlerine katılıyorum

3BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Eyvallah kardeşim Slm. lar
@mazar hocam alıştım ben sıkıntı yok şartları bu kadar ne yapalım:) bi şeyler anlatmaya çalışıyoruz ilgili olanlar anlıyor anlayacağını gerisi teferruat tek derdimiz çıkmayan yorum olsun :)

Siyahsancak_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Emeğine sağlık kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum