Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 07:37:15
EUR 34.8238 07:37:15
USD 32.3379 07:37:15
ALTIN ONS $2301.8900 07:37:15

Konu: BTC 08.04.2022

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin

Fib 0.382 düzeltmesini yaptı btc .
Bundan sonra 43900 direncini geçerek 44800 lere ulaşması gerekmektedir.

Aksi takdir de 41900 trend noktası olup 41250 lere kadar sarkma görülebilir.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

DefneD ()

öyle yapıyorum zaten

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Hayırlı geceler abla.
Bizde @mazar abicağızımızı seviyoruz.
Ama sen yine de beni takip et ondan daha çok kazanacağız biz:))

DefneD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Giden dönmüyor be yelizcim

yelizz39 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yelizz39 ()

Son makitimde gitmesin diye stopsuz işlem açmam slp aldığımda stop bilmezdim düşünce bekle kırmızı çizgiden döner mavi çizgi derken 13x düştü:))

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Hem önce 48 sonra 39 diyorsun neden korkuyorsun Yeliz 39

0BeğenmedimŞikayet

DefneD ()

abin
seni çok seviyor
iyi geceler kardeşcağımız

0BeğenmedimŞikayet

yelizz39 ()

Sabah fiş aldım 0.68 den 0.74 sattım az önce dodo aldım 0.43 den 0.41 stoplu ama korkarım gece düşer diye 30 bin nakit var onla alsat yaparım ne yapsak dolar dahami iyi dersin burası stresli

Takiptekal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Takiptekal ()

Kanka dolar yükselecek galiba oraya mi kaysak napsak

0BeğenmedimŞikayet

yelizz39 ()

Benim slp den umudum yok 11x yapması lazım ana paraya döneyim enflasyon var o ayrı konu

Takiptekal için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

aynen avax 100 iken 76-87 arası alırım dediğimde beni dalgaya alıp bastılar ba dısklıke ne edeyim. İnsan gene terste olmalarına gönül vermiyor. Hatta ban burada ne işin var git paranı kkm ye yatır diyen bile oldu.

1BeğenmedimŞikayet

Takiptekal ()

Bu yeliz39 2017 ye döndüysek 2 yıl üst üste faiz artirilacaksa hedef 2024

4BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Laf olsun diye yazanları takip ettikleri sürece bu şekilde kalmaya mahkumdurlar dostum...

Hodl da yapsan maliyetine stop koymazsan bu piyasada dip diye birşey yok..

Senle yazısmamızda hatırlarsan 2.5aydır elimde $Avax hodl yaptım bu süreçde 3 kere 95-65 arasını gördüm demiştim. Benim en uzun hodl zamanımdı... 92 de sattım... Zamanında alım ve kar cebe yapmadıgın sürece bu piyasada yok olursun. 85 den tekrar aldırdıgım Avax 102yi gördü hala kar alamadıysan bu piyasayı terk etmelisin...

Bunlar gayet iyi ve yol gösterici örneklerdir.

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

güzel diyonda bizim için sıkıntı yok(al satçılar için) al yatçılardan 6 aydır terste olanlar var artık onlarda psikolojik bunalım hareketleri başladı.

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Sene 2017 ye döndü fed olayı, faiz artışları, btc hareketleri...

O yüzden vade sorunu olmayanlar için kesinlikle altcoinlerden güzel yatırımları, projeleri ve reklamı olan coinlerden alıp tutmalarını önerebilirim...

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

haklısın beklenti önden fiyatlanır. Gene güvercin powel a kaldı işimiz. Bizim güvercin de bu seferde şahin olur şansımıza.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

O yüzden de max 10 gün dedim. Yine bişeyleri fiyatlamaya başlar piyasa...

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

doğu bu fedle gelebilir diye tahmin ediyorum. ama 45 altı psikolojik baskı yapar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum