Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 12:41:45
EUR 34.9955 12:41:45
USD 32.5785 12:41:45
ALTIN ONS $2348.6300 12:41:45

Konu: btcusdt 29,03

⭐⭐Ayhnkpln ()
Bitcoin

birincisi ve muhtemel birinci senaryommuz bu sekilde. stop seviyesini ve hedefleri yazdım. şişen rsilar her zaman boşaltılmaya mahkumdur.

ikinci ihtimal ise bir gün bile kırmızı kapatmadan bizi 52ye götürüp orada daha derin bir düzeltme beklememiz gerektigini anlatıyor. her ne kadar bu ihtimal sizi kısa vadede mutlu edecek olsa da, ilk senaryo benim için çok daha makul, saglıklı ve kazandıran olacaktır.
unutulmasın ki formasyonların çalışma ihtimali her daim %65 olasılıktadır.
herhangi bir yatırım tavsiyesi içermez. stop loss hayat kurtarır!

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

takip edecegim üstadım

calculator_ için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Kamasını kırdı ve retest yapıyor gibi. eğer tekrar kama içine girerse o zaman wolf wave ihtimalini takip etmek gerekir. 29715 Altın da çoklu kapanışlarda wolf wave ihtimali takip edilir. Eğer formasyon çalışırsa yani 29175 altında çoklu kapanışlar gelirse 25572 gündeme girer. 29175 üstünde kaldıkça formasyon sadece senaryo olarak kalacakjtır.

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

@calculator_ alt yorum sizin icin

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Ustadim halen ust yorumum geçerli. Ara ara gelip yolcu toplanan dalgalar haric kisa vadede pek ahim sahim bir hareket beklemiyorum. Fedin butce daraltmasi dolar toplamasi ici bu ay bir baslangic yapacagini biliyoruz. Gap boşlukları, asagida bekleyen ma200, bir iki haftaya ma20 ma100 kesisimi vs.. yukari cikmasi icin buyuk bir sebep gerekirken, dusmesi icin daha cok sebep, guvensizlik ve haberler mevcut. Ust yorumda benim soyledigim ve az once de senin soyledigin gibi temmuz ayinda bir degisiklik ben de bekliyorum dogrusu.

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Emeğine sağlık üstadım, şimdi gördüm.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

@calculator_ alt yorum cikti mi dostum?

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Ustadim ne yalan soyleyeyim. Kriptoda adet arttirmaktan baska birsey yapmadık bu sira. Bariz bir ayıdayız. Tam Döngüsü minimum temmuzda baslar diye düşünüyorum. Dibi buldugumuzu da dusunmuyorum. Ters flama oncelikle kanal derinligi kadar gider. Altina da atarsa igne atar diye dusunmekteyim. Gap bosluklari boll bantlari hareketli ortalamalar daha asagida sanki yerimiz var gibi gosteriyor.

calculator_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Üstadım 28K altı çok riskli.
Obo ya da oluşumunu net olmasana ters flama yapar mı takip etmek lazım.

0BeğenmedimŞikayet

BAKIM_AYI ()

Manipülasyon ile alakası yok hocam yanlış düşünüyorsun. Rakalmlar belki seni korkuttuğu için bu düşünceye takılıyor olabilirsin fakat bu rakamlar biraz daha üst seviyelerde kalmış bu piyasa neler gördü bunu neden görmesin ? :))

Yako54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

Teşekkürler Ayhan Hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

O zaman btc alma zamani geldi diyebiliyor muyuz yavas yavas? Hele buralar sessizlessin. Herkes kendi hayatina dönsün. Dibi bulalim..

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Altcoin yorumu su donemde yapmayacağım.

Serap232323 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yako54 ()

Hocam korku pompaliyorlar cep'ime yeni yazi dustu analistler bir dip denemesi daha bekliyor diye. yazida 20,14,9k lar bile geciyor. manipulasyon yapiyorlar

0BeğenmedimŞikayet

Serap232323 ()

Luna ve c98 yorum alabilir miyim

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Stoplu olacaksa her ürün olur. Stopsuz sekilde btc alinabilir. 28 24 22 li rakamlar btc icin harika firsatlardir benim gozumde. Daha dibi gelse de onu yakalamak mumkun görünmüyor. Buradan dahi parcali btc alimi bana kalirsa kotu degil. Sadece btc icin konusuyorum. Lunada neden risk aldiginizi anlayamadim. Gecmis olsun

ARGENTUM_TR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

Ayhan Hocam, elimdeki santosları satıp Luna almıştım . Lunada para sıfır oldu , Santos 5x yaptı maalesef.
Elimdeki nakit için sizce btc 'nin hangi seviyesini beklemek uygun olur?
Gerçi BTC dışında bir şey almam diye yazmışsınız, sol değerlendirebilir mi? Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Yako54 ()

Yok hocam cerezlik almistim korkudan erken sattim. artik al sat yapiyorum 300 500 topluyorum. al yatta cok kaybettim bu donemde(cok stoplost patladi cok. artik %10 la giriyorum

0BeğenmedimŞikayet

IMUHTAR58 ()

Hahaha derhal

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

En guzelini yaparsiniz guvenin piyasaya. Ama sadece btc icin guvenin

emel_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Oyle bir durum kesinlikle soz konusu degil. Alim yapan yapsin stopsuz yapmasin. Ben alim yapacak olursam btc den baska bir sey almam.

Borsacı34_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emel_1 ()

Ayhan hocam kaale almaya değmez, bu arada dediğinizi yapıyorum epeydir ufak ufak btc , öğrenmişim bişiler :)

0BeğenmedimŞikayet

Borsacı34_ ()

Ayhan hocam yön yukarı dıyebilirmiyiz. Korkmadan işimize bakabilir miyiz

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

tesekkürler

SON_GÜMÜŞ_BÜKÜCÜ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

satmak için btc alınmaz.

0BeğenmedimŞikayet

SON_GÜMÜŞ_BÜKÜCÜ ()

selamlar, boşverin hocam, biz size ve yorumlarınıza değer veriyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Yako54 ()

Aldimda hocam korkudan erken sattim gene(

1BeğenmedimŞikayet

Mustafa_zanat ()

Eyvallah sağolasın hocam

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

buralardan parcalı btc den baska hiçbir şey alınmaz

Mustafa_zanat için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum