Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 23:04:41
EUR 34.7748 23:04:41
USD 32.4684 23:04:41
ALTIN ONS $2337.9850 23:04:41

Konu: BTC Grafik 28.03.2022

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin, yeşilliklerle dolu dolu güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle..

BTC'de haftalık kapanış mumu olarak haftayı 20 & 50 haftalık hareketli ortalamalarının üzerinde kapatmış görünüyor bu ne demek oluyor derseniz şayet, btc 'nin haftalık 20 & 50 seviyelerinin üzerinde kapatması BTC'nin adım adım zirve denemelerini yeniden gerçekleştirmesi adına güzel bir ilerleyiş, sözkonusu demektir.. BTC'nin şuan saatlik grafik akışında 20-50-100-200 SMA gibi tüm önemli HO'ların üstünde ve pozitif bir görünüme sahiptir.. BTC bugün en yüksek 47765.94$ seviyesine kadar bir yükseliş ivmesi sergilediğini grafikte de görebiliyorsunuz.. BTC'nin şuan günlük grafik akışında özellikle 200 günlük MA direnç seviyesi de olan 48.300$'ın üzerinde gün kapanışları yapması hâlinde ise BTC'nin 52098.60$'a doğru adım adım gitmesi sözkonusu olacaktır.. BTC'nin şuanda grafikte gözüken dünkü en düşük 44456.90$ ile 47765.94$ seviyeleri arasında gidip geldiğini ve FiB seviyelerini önemle takip etmeniz ve geri çekilmeler de kademeli şekilde alımlar yapmanız sözkonusu olabilir.. Saatlik MACD pozitif, RSI'de 80 seviyesinin üstünde aşırı alım bölgesi ve konumundadır bilginize..

Herkes öyle korkmuş ki artık düşüşlerden ve inanılmaz bir likidite oluşmuş piyasada
TR yatırımcıları bile olarak sorun sadece bizlerde de değil, tüm dünyada ve çoğunluk olarak (45K$-45.850$) bölgesi ASLA geçilemez konumundaydı ve görüyoruz ki BTC yine herkesi terste bırakmayı ve ardından baktırmayı başardı diyebiliriz.. Hızlı gitmesini istemek elbette iyi değildir, biraz sakinleşmeli, ki altlara da cansuyu gelmelidir.. Bilgiyi bu piyasada her yerden alın ama son kararı her zaman kendiniz verin.. Asla özgüveninizi de kaybetmeyin ki, bu piyasa da kumarbaz değil, gerçek yatırımcı olmayı deneyin.. Sabırlı olun, riske edebileceğiniz miktarlarda her daim işlem açın.. Kâr almadığınız sürece paranın size ait olmadığını da az çok unutmayın.. Şuan benim içim, gönlüm çok rahat ve bazı süreçleri yönetmek yol göstermek ve ışık tutmak, sabrın mükâfatının karşılığını almak gerçekten çok ama çok önemlidir diye düşünüyorum.. Dilerim ki, 20.000$ ve daha da altı olacak, gelecek diyenler de, aldıkları âhın da az çok farkındadırlar diye umuyorum..
Şimdilik herkese bol kazançlar..

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

DELTA_FORCE ()

Elleriniz dert görmesin efenim...

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler size de bol kazançlar, hayırlı günler..

Derya_derya için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Derya_derya ()

Günaydın hayırlı bereketli sabahlar :) elinize emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın ve tşkler sn. @gazi45 bereketli ve bol kazançlar, iyi günler..

gazi45 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

eline saglik#codex dostum...

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın tşkler sn. @Pimapenci size de bol kazançlar hayırlı günler, iyi çalışmalar..

Pimapenci için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pimapenci ()

Günaydın hocam eline emeğine sağlık Allah razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

Semagokyuzu ()

Merhaba efendim burdan ether alimi uygun olur mu, 3100den sattım ben düşer diye çıktı. Şuan için çok üzgünüm alım için hangi rakamı tavsiye edersiniz? Düzeltme gelir ki?

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

gunaydin hocam Gala grafigi mevcut mu sizde direncleri saygilar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum