Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0745 10:44:20
EUR 34.6935 10:44:20
USD 32.2655 10:44:20
ALTIN ONS $2308.8350 10:44:20

Grafiği gönderen: Kün_Fe_Yekün_19

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

kardeşim hepsi faso fiso en kral müşteri temsilcilerinden biriyle tanıştım bana yaptıkları kuru bu sayfada yüklü para ile çalışanlara bile yapmadılar o ara kaç defa sohbet ettik. kapattılar geride açmadılar müşteri temsilcime laf yok adam kral adamdı elinden geleni yaptı yalan yok, olay yönetimle alakalı malasef. yönetim tuhaf işine nasıl geliosa öyle davranıyorlar normal bir ayar ları yok yani uydurdukları bahanelerde saçma :)

Ordulu_Demir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

valla şu an ne desem boş ben tek seferde 7-8milyar kazanıom xD bu nasıl bir işlem hacmiymiş gülesim geldi şimdi :))

Kün_Fe_Yekün_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ordulu_Demir ()

Şubede bireysel veya ticari tanıdık varsa yeniletebilirsin özel kuru. 1 saatte yenilendi benim ki. Hem ticari hem bireysel hesapta. Ama ben yüklü çalışıyorum.

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diverter ()

Hiç özel kurdan yararlanamadim:) Bir ara gümüşte 2 kuruştu özel kuru olanlarda sanirim. Benim en iyi 4 kuruş falan olmuştu. Tabi piyasalar hem dolar hem ons kaynaklı bu kadar hareketli değildi. Bankalar makaslar konusunda neye göre hareket ediyor anlamıyorum. Bir ara Kuveytteki tüm meblağı Türkiye Finansa taşıdım. Makaslara baktım hesapta para varkenki duruma göre makaslar daha iyi olmuş. Hesap sıfır ama makas daha iyi :) Bir de Kuveytte geçmişte gün içinde çok işlem yapınca makaslarin yükseldiğini de farkettigim oldu.

0BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Kart Yok, 8 inci ayda girdim 7 ay önce, otomatik ödeme talimatım yok, 15_20 usd kâr gördüm mü alır satarım, banka daki müşteri hizmetleri ile irtibata geçtim, oda mail attığını merkeze söyledi, ilk açılışı banka ya giderek yaptım,

0BeğenmedimŞikayet

Unutulmaz_ ()

11 kuruş iyi mi kur

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Ben simdiye bakarim dostum:)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

3 ay sonra özel kuru iptal ediyorlar o ara değişir merak etme :)

Yalçın6060 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Fiba fx piyasam var orada dolar tl ve Altın tl işlemleri çok iyi özel kur gibi bu yeni çıktı bakın derim

Roy14 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

Uzun zamandır ilk defa kuveytte neredeyse hiç para kalmayacak şekilde(1k tl) dün paramı çektim ve biraz önce baktım özel kurda gumusu bana 13 kuruş makasla satıyor hala. Demek ki neymiş hesapta 350k tl de olsa 1k tl de olsa makas aynı imiş

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

benim tel 13.0 desteklemediği için kuveytin fx programını kullanamıyorum, banka programnında kurlar ordan uçuk. zaten oda saçma fx te farklı banka programında farklı çok saçma

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

sen bankaya gitmişmiydin, birde elinde kart var mı ekstra yani, yada ne bileyim atıyorum otomatik ödeme felan yaptın mı hani almak için yada bunların işlem hacmi felan diyor mesela kaç yılında yada hangi ay girdin fibaya kaç defa al sat yapıonda sana bunu tanımladılar. yada direk mi böyle tanımladılar hiç değişmedi mi?

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Hayır TL işlemleri için değil dolar ı uyguna al Kuveyte elden yatır dolar ile dolar bazlı işlem için diyorum

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Sana diyorum:))

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

neresi iyi ya ben hesapladım hiç fark yok hikaye

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Attım sayfaya

0BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Alan oldu şahidim

0BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Sonuna kadar haklısın mücadele etmeye devam pes etme aynı kuru alacağını düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardesim ben sana resim atayım bak kurlara

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Bendede bugun 7 kuruş bay tarafsız dun 4 kuruşla 6 kuruş arasi degisiyordu ona göre değerlendirin

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

kuveyt türk özel kursuz dolar makası 14,75-15 fark 25krş neresi iyi...

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Tl islemi yapmiyorsan oarite enguzeli kuveyt fibayi biraktim ben

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ya dostum bak şimdi sen 50bin 70binle işlem yapıyorsun, ben meblağ yazmıyorum ama senden kat ve kat fazla param öyle diyim xD ben bu rakamla eğer senden daha iyi özel kur alamıyorsam bunda bir anormallik var. adamlar resmen paramı sömürüyor olay o ben neden buna müsade edeyim. sendeki parite makası 33 yazıyor bende 55-70 arası o rakam slak mıyım ben buna müsade edecem... sende makas 2-4krş bizde 12-16krş böyle saçmalık olabilir mi

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Daha da avantajlı yeri geliyor 0.15 den de 0.20 bile olsa iyi

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Dövizli işlemlerde özel kur ile normal kur aynı ama son baktınız mı hiç usd /gumus 0.15 fark standart :D

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

özel kuru kaldırsınlar senide görecem bu sayfada xD bende özel kur varken iyi diyorduk, kaldırdılar geride açmadılar bende kızdım çıktım.

0BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Genel olarak ayar yaparlar herkese eşit kur :))

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Fx piyasamda şuan dolar tl Altın tl işlemleri var diğerleride gelecek yakında bir nevi özel kur olacak aslında

0BeğenmedimŞikayet

Roy14 ()

Kuveyt turk güzel ya döviz işlemleri için tl işlemleri için FX piyasam çok iyi şuanda

0BeğenmedimŞikayet

Seko3535 ()

Slm hocam senden ricam dolar jp paratel girefik bakarmisin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum