Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0797 01:24:21
EUR 34.7502 01:24:21
USD 32.2280 01:24:21
ALTIN ONS $2361.4650 01:24:21

Grafiği gönderen: celik2119

Froto için yaklaşık 340 gibi bir direnç var. Orayı aşabilirsek 420 orta vade olabilir.
Geçen seneki sloganımızı hatırlayanlar olabilir. Alırsın ford, olursun lord.

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

yusufcum° ()

Tamam hocam saolasın 35/36 gibi birazını verecem

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_H_Z_B ()

Evet hocam kar cepte güzel. O zaman yarın safkr takip ve fırsat olursa alım günü diyeyim kendi adıma. Tekrar teşekkürler hocam.

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

En güzeli kar cebe bu ortamda safkar 6.10 aşağısı olmadıkça portfoyde durabilir bence tam alım yerinde 13 lerden inmiş zaten 10 liralarda çok alıp satmistim
@yusufcum° inves co yeni halka arz bunlarda teknik bir şey demek zor 24 ten 32 yapmış 29.20 den inmedikce fazla sıkıntı olmaz

A_H_Z_B için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

A_H_Z_B ()

Anladım hocam sağolasın bilgiler için. Arzından sonra pek bakmamıştım pcilte. Bugün bi hareket olacak gibi geldi de ondan sordum size. 12.40 alış 13.10 satışla bugünkü payımızı aldık. Yarına bakalım ne olur. :)

0BeğenmedimŞikayet

yusufcum° ()

Hocam inves co nasıl görüyorsunuz varmi bi görüşünüz

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Kolay gelsin halka arzlara dikkat edin bazıları yatay yada dibe inip habersiz ca artar elde yokken turex 19 lardan 9 lara inip bekledi şimdi 12 olmuş esen 9 lardan 46 olup 24 e indi yatay gitti yani iniş ve çıkışları % 50 kayıp yada kar verebilir Arzum 18ler den 30 yapıp 15 e inip 22 ye çıkıp 15 lerde geziyor yani hareketleri çoğunun dengesiz

0BeğenmedimŞikayet

Turgutlu45 ()

Tesk ettim hocam

Kara_bey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

14 gibi alınır bence

Turgutlu45 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

A_H_Z_B ()

Teşekkür ederim hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Turgutlu45 ()

Kactan girelim bu kağıt için hocam hiç almadım burda yorumlarda gördüm sizi ve kağıdı

0BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Bi düzeltme gelecek diye tahmin ediyorum

Turgutlu45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turgutlu45 ()

18.17 lerde şuan hekts hocam alsak mi

0BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Renksiz tadi yok iste sonuçta biz fenerbacelytiz:)) artik gel zamanı geldi

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Bereketini gör kral bensiz fırtına gibi es bistte :))

1BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Hektas ile tektaş alacam )) sen olsan diye bisey ha sen ha ben ne fark eder kral @ntmen_x

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Ben olsam 4 te bir yada yarısını satar kalan yarısını elde tutarım hekts için
16.50 aşağısı olmadıkça 22 ve 24 lere gider hekts

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Merhaba pcilt yeni halka arz lardan 11.35 aşağısı stop ve destek li 14 e yükseliş yapabilir orayi gecerse 15.50 ye gidebilir halka arz olanlarda teknik analiz işlemez firma olarak inceleyin güvenilir ise 11.20 aşağısı olmadıkça elde tutulur kar cebe yada devam edilebilir parcali olarak

1BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Bereketli olsun şurada hektas var onuda kar realize edelim

0BeğenmedimŞikayet

A_H_Z_B ()

Hocam merhaba. Pcilt ile ilgili bilginiz var mı? Varsa paylaşabilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

GramaBeşKala ()

Bence de abi biz hepsini tanımasak ta bir kaçını tanıyoruz şükür eksik olmayın farklı fikir ve görüşler olması önemli

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Herkesin analizi emeği kıymetlidir kendine göre burada 5 teknikci var demesi tuhaf gelmişti bana bence sayfada en az yüzlerce teknik grafik Bilen emek veren kişiler var

GramaBeşKala için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

GramaBeşKala ()

Keşke herkes senin gibi olsa abi sevmese de saygı gösterse doğru olana doğru dese eksik olma abi seviliyorsun :)

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Bereketli olsun kral ben ne yaptım sen zaten fordu kesfetmistin kap haberi atmıştım hatirlarsan sadece o zaman yukleselilir demiştim
Teknik olarak da temel destekli yükseldi 277 ve 266 civarı kar satışı düzeltme yemediği sürece 360 ve 420 hedefinde froto nun çelik güzel analiz etmiş genelde sevmesemde tarzını burada katılıyorum ona )

1BeğenmedimŞikayet

naughtygirl ()

Rica ederim ne demek

0BeğenmedimŞikayet

GramaBeşKala ()

Doğru tabi abi yarın ola hayrola

0BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Acele edip te terste kalmaktan Iyidir tl de kalmak

0BeğenmedimŞikayet

GramaBeşKala ()

Tamam abi bugün TL çok ne yapayım diye sağa sola bakıyorum :D

0BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Acele etme dur bakalim

0BeğenmedimŞikayet

GramaBeşKala ()

Çok teşekkür ederim temettüleri takip etmeme rağmen unutmuşum yarın almak daha iyi

naughtygirl için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

naughtygirl ()

Froto'nun yarın temettüsü var. Temettü sonrası daha mantıklı olabilir sizin için. Yoksa ben de düşünüyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum