Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 01:14:07
EUR 38.1305 01:14:07
USD 34.1246 01:14:07
ALTIN ONS $2622.1000 01:14:07

Konu: gmtusdt

⭐⭐ntmen_x ()
Bitcoin

Yorumlar (71)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Biz bi hasılat kaldiramadik bi çay parası ancak cıktı @LostPassenger söylese bizdede mangirt yollasin

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Estğfr. kral bende eğlenme olmaz tam gaz uçuş devam ; ))

Kara_bey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Helal abime çalsınlar daha iyi yıldızlar da iyi:)))

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Dk 1 gol 1 kral idolum bende sana seni seviyorum short işlem sinra bakarız gmt uçuşu yeni basladi roketi çalmasınlar; ))

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Ağam sen bizimle. egleniyosen:((

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Buda anında yüzde 80 verdi dimi:))

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Abi sen harikasın sana seviyorum:)))

Abi rokete nosmu takdiriyosun uzun menzil dimi:))

Bitcoya slm rokete devam re. is

Kahven verildi

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Bence sakınca yok kral idolum her halükarda kazanan biz oluruz short a karşıyım long daha güzel:) bana düşüş deme kral doğama aykırı:) roket sanayide bu arada tamirden çıkınca uçuşlar devam :)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

8 marj vardı full kapattım dükkanı bende boştayım:))

Bakımıyım Lrc rvn hot dan sonra iotx arpa olurmu diye

Para akışı azaldi duruma göre

renklay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Roketci bey kosacak coin onerin var midir batmalik bir miktar :)

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Vay ıdolum acı yakaladım yine

Shortluyummu bunu abi:)))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum