Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 03:30:31
EUR 34.7748 03:30:31
USD 32.4684 03:30:31
ALTIN ONS $2337.9850 03:30:31

Grafiği gönderen: ASRN

Yorumlar (61)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Değerli metallerde tek gösterge dxy değildir bizim islemlerimiz parite değerlendirmek için

Onuda şöyle yapıyoruz; dolar artığında parite düşer tersi Dolar düşerse parite artar artan paritede euro dan dolara geçerek düşmüş olan Dolar kurundan faydalanmıs oluyoruz ve daha fazla dolar alış oluyoruz Düşen paritede ise tam tersini yapıyiruz Euro ya geçiyoruz bu şekilde eldeki Dolar yada Euroyu arttıriyoruz yani şunu yapıyoruz parite artarken Dolara geçiyoruz düşerken Euroya geçiyoruz

Elif_ömer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elif_ömer ()

Hocam şimdi dxy grafiğini ilk kez keşfetmeye çalışıyorum. Grafikte şuan yukarı ve 98.199u gösteriyor. Böyle yukarı hareketlerde gümüşü dolar a parite edip, aşağı yönlü hareketlerde gümüşe geri dönüyoruz değil mi. Özür dilerim öğrenmeye çalışıyorum.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nayloncuu ()

Hayirli akşamlar üstad kitabi aldim teknik analizmi hadi canim:) burda bir kez daha onslarin ayin evreleriyle bir baglantisi oldugu kanitlanmiştir diyebilirmiyiz onslarin durumuna bakarak

0BeğenmedimŞikayet

yete ()

tmm inşaallah

0BeğenmedimŞikayet

M_adana_0101 ()

Hocam grafikten o kadar anlamıyorum geçen sizin dediğiniz dolunay döngüsü bu oluyor sanırım düşüş trendi algılıyorum açıkçası

1BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Bir sey diyeyi. Bir arkadas gece saat 12 lere geliyor platin hala dusuyor. Herkese soruyor. Dedimki platin siradisi bir varlik. Bekle birgun sana mutlu edecektir. Bir sure sonra ben karla ciktim ama simdi pismanim. O arkadas sabredip duruyorsa baya bir kara gecmistir.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Kisada düşer ortada yükselir:)))

3BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam kaçtır söylüyorum aslında tek başına gösterge değildir ama en güçlü göstergedir dxy izleyin bunun güçleneceğini düşündüğünüz zaman verin gumusu geçin yeşilliklere

0BeğenmedimŞikayet

Elif_ömer ()

Site de kaybettiğine bile şükreden insanlara tanık oldum. Doğru diyorsunuz. Rabbim hayırlı ve bol kazançlar nasip etsin inşallah hepimize.

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Üzülme geçseydin belki yine kaybedecektin. Her şeyde vardır bir hayr.

0BeğenmedimŞikayet

Elif_ömer ()

Çok teşekkür ederim Ali bey. İnşallah.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Bana gore burasi parite yeri asla degil. Sabirla bekle bir gun diyeceksin iyiki bozmamisim.

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Evet 3. Alım kırmızı kırdığında olmalı

yete için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Günlükte de golden :)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elif_ömer ()

Sabahtan beri korkudan geçmedim. En azından kaybettigim gramlari toplamaya başlardım. Üzüldüm kacirdigim fırsatlara.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

dolar zaten yüksek. Dolara mudahele gelirse birde ordan zarar olur gibime geliyor. Ama herkez kendi karar vermeli.

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

sagol abla

0BeğenmedimŞikayet

yete ()

11.58 almıştım geçenlerde 11.70 yine aldım yoksa dediğiniz kırmızıyı kırmasını bekliyim.

0BeğenmedimŞikayet

Elif_ömer ()

Burdan gümüşü dolar a parite yapmak için çok mu geç hocam

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Tekniğe göre hocam 0.618 bölgesinde 1.026 Altın daki kapanış alirsa alt destekleri ziyaret etmesi beklenir. Kesinlikle ytd. En doğrusunu Allah bilir.

Muraatakcaa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Sesli düşünüyorum ben alacak olsam kırmızı düşeni kurmasını beklerim "sizi etkilemesin" almak istiyorsanız da piramit şeklinde alımlar yapmanız sağlıklı olur

yete için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

4 satlık de öyle anladım ben

Muraatakcaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

abla düşüş mu oluyor

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Evet trend üzerine atamadıkça düşer 11.85 desteği üzerinde kapanış almalı

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leyla82 ()

Asrın bey tekrar merhaba. Bana faiz kararından sonra hatırlatın demiştiniz. Bebn ilk kez gümüş almak istiyorum yatırım amaçlı. Yıl sonuna kadar vadem var. Hangi aralıklardan alım yapabilirim acaba? Siz incelediğimiz için bana destek olursanız sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Peki olası bir barış olması onsları aşağı çekmez mi?

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

4H da Deathcross yapmış görünüyor hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Onslar destek kiramiyor ve buralar 11.87 ler yukselis trendindeki gumusun alt destek rakamlari @ASRN hocanin grafiginde de var buralardan kademe alan ileride yukseliste iyiki almisim diyecek doye dusunuyorum ytd

POLAT24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

asrın abi sar demek onslarin yukarı gidip dönmesi demek degilmi.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum