Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 01:46:27
EUR 34.9777 01:46:27
USD 32.5454 01:46:27
ALTIN ONS $2332.7500 01:46:27

Grafiği gönderen: celik2119

DITAS boğa bayrağını tamamlamış gibi. Bugün sepete ekliyorum.

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Hocam ditasi kaca kadar tutacaksınız satis yeri neresi

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Hocam kactan satmayı düşünüyorsunuz elimde biraz daha TL oldu ne önerirsiniz ilave mi yapalim

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Harikasın hocam Allah razı olsun bilgilerin için çok teşekkür ederim

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Coin piyasasında ana paranız usdt olsun, işlemlerle usdt miktarını artırmaya çalışın. Usdt nasıl olsa tl karşısında zamanı gelince artar. Yani buraya mesela 5000 usdt ayırdıysanız ve avax aldıysanız, sattığınızda tl'ye geçmeyin. Usdt kalsın, fırsat olunca tekrar bir coin alıp usdt miktarını artırırsınız.
Yok ben coinlerle uğraşmak istemiyorum, ben bankada makaslar açık diye dolar alım satımını usdt olarak yapmak için geldim diyorsanız o ayrı bir durum. O zaman kenarda bir miktar tlniz olacak. btc hızlı çıktığında usdt'nin doların Altın a düşüşünü yakalayıp alacaksınız. Sonra usdt ile dolar eşitlenince tekrar tlye geçip bekleyeceksiniz. Şu an usdt 14.66 dolar 14.83 mesela. usdt almak için uygun bir fırsat. Haftaiçi btc 37.000'e düşerse dolar 14.83 iken usdt 15'i geçebilir. Kısa gün karı yaparsınız.

yıldırım32 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Çok haklısınız hocam dolar için ne düşünüyorsunuz hocam ben TL olarak alım yapıyorum teheter olarak dolar alımı yapıp coin almak istesem doları hangi seviyeden alım önerirsiniz biraz acemiyim hocam öğreniyorum sayenizde çok sağolun

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Spot alımlarda ben trend bitene kadar al- sat yapmıyorum. Çıktıkça bir parça daha alıyorum. Mesela btc 50 bin üzerinde kalırsa ve avax da 120 olursa ben 80'den aldığım avaxı satmam. Bir parça daha alırım.
Özet olarak koşan attan inme. Gittiği yere kadar dehleyip devam et.

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Slm hocam dünkü avax için 150 dolar ı geçer dediğiniz için yüklü miktarda girdim 90 d0larda bozdum ve çok güzel kar yaptım sayenizde Allah razı olsun yine girmeyi düşünüyorum hocam dolar mı alsam yine avax mı alsam kararsız kaldım yarın yine hafta sonu hareketlilik devam eder mi acaba rica etsem bir fikir verebilir misiniz. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

_cizgi__ ()

Hele şükür hocam yıllardır sizi takip ederim ilk defa elimde olan bi hisseyi aldınız çok mutluyum:)) uzun vadeli mi aldınız @celik2119 hocam.

0BeğenmedimŞikayet

hakgun ()

İyi günler hocam. Sizin sessiz takipçinizin. Sizinle birlikte alıp satmaya çalışıyorum. Paylaşımlarınızdan çok istifade ediyorum. Çok teşekkür ediyorum. Oyakc bakabilir misiniz. Mümkünse grafik ile izah edebilir misiniz.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bende olmayan hisselerle ilgili yorum yazmıyorum.

Hatalı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Tesekkur ederim hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Hatalı ()

Hocam günaydın. Zahmet olmazsa rtalb de bakar mısınız çok uzun süredir tersteyim :(

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Tabii, henüz yükselişe yeni başlıyor. Sa. vas biterse 150 dolar ı geçer büyük ihtimalle.

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hocam elinize sağlık avax için yorum yaparmısınız burdan girsem kazanç sağlar mı acaba

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hocam avax için yorum yaparmısınız bugün baya hareketli geçti

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

İyi akşamlar çelik bey naten, bossa ve anel hakkında bilgi verebilirmisiniz uzun zamandır tersdeyim . yardımcı olursanız çok memnun olurum.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmethayri ()

Formasyon hedefi kaç çelik bey

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Siz aldıysanız bende kalan kursnumu ona sıktım hocam sagolun

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet bugün 22.8'den aldım.

Ahmetguzel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Aldiniz mi bunu hocam kactan aldiniz eğer aldiysaniz

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Hocam vbytz aldim bigun onda durum nedir bakmanız mümkün mu . Nasip dedim aldim. Dun petun aldim terste. mercanda da uzun zamandır tersteyim bide isdmr. sepet yapayim diye hepsinden aldim. Bu sepete dair fikriniz nedir nasıl olmus

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

30 ilk hedef olur.

serdargurbetci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

serdargurbetci ()

Öngörü olarak nere kadar çıkabilir hedef

0BeğenmedimŞikayet

Neden_hep_boyle_oluyor ()

Çelik bey benim 30 bin ana paradan, kripto da %50 gibi zararım var, sizin söylediğiniz hisselere dövize geçmeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı? Şimdiden teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Tuğrul06 ()

Hocam zoren için ne düşünürsünüz.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sa. vas bitmeden ekleyeceğinizi ekleyin. Sava. s bittiğinde buralarda olmayacak hisseler.

Erm_krtl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erm_krtl ()

Celik hocam oyakc eklicem ama zamanımı düzeltme yaparmı bilhi verirseniz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Hocam bende biraz tmsn var gidişatı nasıl acaba? tmsn hususunda bir çalışmanız varsa paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Hedef geldiğinde yazarsanız çok sevinirim sayın çelik. sizi takipteyim.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bütün hisseler de hedef 2023.

Neriman4605 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum