Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 21:04:26
EUR 34.7748 21:04:26
USD 32.4684 21:04:26
ALTIN ONS $2337.9850 21:04:26

Grafiği gönderen: xxbirzamanlarxx

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

şunuda ekleyeyim kimseye zararımız dokunmasın.. yaklaşık 10 gün önce yine grafik paylaşmıştım ons dönecek çanak oluşacak kulp yapacak demiştik... o grafiktede belirtmiştim dip konusunda emin değilim diye... çanak oluştu ancak çanağın sol tarafını nerden alacak emin değilim. ona göre dipler değişiyor.. 24,4 23,6 kadar olabilir emin değilim... kimsenin zararına sebep olmak istemem..

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

tşkrler.. @Plt20 tşkrler.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zoru_sever ()

Tebrikler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Plt20 ()

Eline sağlık dostum, teşekkürler

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Güzel senaryo Olabilir :) ytd eline saglık

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

çizdik buraya koyduk işte kopya çekiniz diye... ))) çok iddalı oldu farkındayım.. ) dün 25,2 kapattık o doğru.. bugün için 24,2 bekliyorduk 24,5 den döndü. burdan birz yukarı yapacağınıda çizmiştik... şimdik olacak olan. 25,2-3 civarına gider 23,8 civarına düşer.. kesinlikle ytd.. yanılabilirim. çok iddalı yazdığıma bakmayın bende sallıyorum..)

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

en dibin bir üstü.. yani 24,2.. sonra tekrar düşecek muhtemelen ama o yarına kalacak. yarın fed ile dolar yukselirse olsa olsa tekrar bu seviyeler gelir ons ile..

Zümrüt_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Burada hangisindeyiz hocam

0BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

Senden sonra gümüşü usd parite yaptım şuanda zarar büyük

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

sende onsmu gr mı.?

bu_nedir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bu_nedir ()

Bekliyorum artık burda. Geçersem iyice zarar artıracak

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

@bu_nedir.. aynuısı oluyor işte. az yukarı yapacak sonra aşşağı.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

ama bir şartı var.10,30 Altın a düşmeyecek.. düşerse olay başka. zaten hafta içi belli olur.. onslar olaki düşecekse platinde bir miktar düşecektir.1030 altına sarkmazsa. yukarı devam edecek düşcesindeyim.. ve zaten 1 ay sonra gibi altın gümüş platin onslarında yukseliş bekliyorum..

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Sende kardeşim.

M__USTA___FA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M__USTA___FA ()

Eyvallah kardeşim Allaha emanet olasın

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Ve aleyküm selam rahmetullah kardeşim. fed zamanı dolar a geçmek mantikli kardesim öyle düşünüyoruz ama piyasa ne yapar kestirmek zor . gümüşü dolara geçebilirsin duruma göre.

M__USTA___FA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M__USTA___FA ()

Selamünaleyküm kardeşim biraz gümüş ve dolar var çok düşüş mu var ne zamn elden çıkaralım

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Gerçekten mi valla iyi dedin bunu nasıl kurtulacak diye düşünüyordum sağolasın kardeşim . tamam onu unutayim ozaman.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

platine hiç dokunma. az düşer az yukselir. sıkma canını bekle.1,5 ay kadar. 1370 gideceğini düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

TL ile işlem yapmıyorum normalde cuma günü yanlışlıkla oldu az birşey var TL yani:)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Nasıp kısmet bakalım kardeşim

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

TL çok az var dolar var Gram altın ve platin var kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Ayni dusuncedeyim biraz yukari gosterip musteri toplayacaklardir

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

tl yokmu sende.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Evet kardesimm sende zaten bu haftayı söylemiştin. suam haberler savsla ilgili sıkıntılar var ozamana kadar yukarıya gitsede Fed zamanı senin düşüşü bende beklerim.

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Carsamba 21.00 diye biliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Gumus bu terste buyuk yakaladimi adamin yakasini uc aydan once birakmaz

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

hayırlı akşamlar kardeş.. fed zaten çarşamba değilmi.. 3 gün kaldı.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

İyi akşamlar kardeşim bu rakamların gelme olasılığı büyük ihtimal Fed zamanı olabilir:)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

düşerse geniş bir çanak oluşmuş olacakki en az yuzde 30 sağa kaydırsak mayıs aynı bulur yaklaşık..(

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum