Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 07:41:27
EUR 34.9839 07:41:27
USD 32.2051 07:41:27
ALTIN ONS $2414.8350 07:41:27

Konu: Gram Altın/ Ons Altın /Dolar/ Gümüş/ Platin Analiz

Konu: Gram altın / Ons Altın /Dolar/ Gümüş/ Platin Analiz

Gram Altın

Arkadaşlar herkese hayırlı hafta sonları önümüzdeki hafta 15-16 Mart Fed faiz kararı ve 17 Mart Tr Merkez bankası kararları var.Gram altında dolar endeksinin küreselde güçlü olmasından dolayı ons bazlı geri çekilmeler olsada gram altında kısmi olmaktadır.Gram altın dolar endeksinin güçlü olmasından dolayı 940-970 bant aralığında hareket etmektedir.Burda takip edeceğimiz noktalar aşağı yönlü hareketlerde 940 bu desteğin aşağı yönlü kırılması neticesinde 930/915 ve devamında 900 seviyesini test etmek isteyecektir.Gram altın yukarı yönlü hareketlerde 960 seviyesi önemli bu seviyenin geçilmesi durumunda 970/985 ve 1000 li seviyeleri test etmek isteyecektir.

Ons Altın
Ons altın tarihi zirveyi gördü gecen hafta 1950 seviyelerine kadar geri çekilmeler yasandı.2000 seviyesinin üzerinde tutunamayan bir ons altın önümüzde gelecek haftaki fed kararı ons altını önemli olarak etkilemektedir.2010-2020 seviyesi altındaki kapanışlar gelmediği sürece geri cekilme yaşanabilir bu seviyeler ise 1950/1930 devamı halinde 1915 ve 1900 seviyeleri test etmek isteyecektir.2010-2020 seviyesi üzerindeki kapanışlar trendi yukarı cevirir ve 2050 ve 2070 seviyesini hedefler.

Siyahsancak_, 13.3.2022 18:28:25 Tarihli Grafik

Dolar /TL

Dolar cephesinde takip edeceğimiz noktalar 14.98 seviyesi geri çekilmelerde takip edeceğimiz seviye 14.60 seviyesidir.

Gümüş Ons

Gümüş onsta 26.40 seviyemiz önemli bir nokta bu seviye ve üzeri pozitif görünüm devam etmektedir.Trend destek noktamız 25.55/25.60 seviyesidir.Geriye çekilmelerde 25.00 dolar seviyesine dikkat etmemiz gerkiyor.

Gümüş TL

Gümüş tl de ise 12.66 tepe noktamız bu seviye geçilmediği taktirde 12.00 seviyesi izlememiz gerekiyor.Destek noktamız 11.70 grenç seviyemiz ise 12.50 seviyesidir.

Siyahsancak_, 13.3.2022 18:28:25 Tarihli Grafik

Platin usd

Platin dolarda 1100/1130 seviyeleri direnç seviyeleri aşağı yönlü hareketlerde 1060 seviyesi detek seviyemizdir.

Arkadaşlar 2 saate yakın zamanımı verdim en azından okur iseniz krıtik bir hafta öncesi yönünüzü belirlemede faydalı olucaktır.Sağlıcakla kalın sevgiler saygılar.

https://yorum.altin.in/tum/gumus

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Rica ederim ne demek kardeşim gelecek hafta kritik bir süreç bol kazançlar dilerim

Murat_de için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat_de ()

Hocam düşünmeniz yeter eksik olmayın.
Teşekkür ediyorum.

Siyahsancak_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Rica ederim murat kardeşim like hakkım tükenmiş sana verecektim bol bereketli kazançlar dilerim saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

Murat_de ()

Teşekkür ediyorum.
Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Murat_de ()

Emeğinize yüreğinize sağlık hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Tşkler murat kardesim sevgiler saygılar bol bereketli kazançlar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

Murat_de ()

Elinize emeğinize sağlık İsmail bey.
Sağolasınız

0BeğenmedimŞikayet

BNur85 ()

Cokda geçmiş :)

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

01.00 döviz 02.00 emtia açılış saatleri Beyza

BNur85 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BNur85 ()

Saat kacda açılıyor piyasa İsmail 24:00 demi :)

1BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Rica ederim

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol ()

Sende mi sevmiyon pastırmanın kenarlarındaki çemeni. ben hiç görmedim öyle. sende çemenli yerini yengeye yedir diğer tarafını sen ye.

MurattiLove için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol ()

Sanada bol kazanclar hemserim.

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

İzliyelim bakalım neler getirecek Gram altın dolar ons piyasası:)

Benim_dünyam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Merhaba hemşerim Gram altın ı iyi olmuş hayırlı olsun bol kazançlar dilerim:)

Deryagol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol ()

Merhaba. Gramları küvetten fibaya taşımadan tersden çıktım.953 den, kurtuldum kuveytten yani.

0BeğenmedimŞikayet

Benim_dünyam ()

İnşallah panik olmadan değerlendirme yapmalıyız

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Tşk ederim hocam sağlıcakla kalın bol kazançlar dilerim

Esenle için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Umarım sağlıklı ve bilinçli karar alarak pozitif bir şekilde geçiririz sureci

0BeğenmedimŞikayet

Benim_dünyam ()

Evet kritik bir hafta bakalım bekleyip göreceğiz neler olacak

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Rica ederim Özlem hanım kritik bir haftaya girilirken en azından bir yol haritası cizmesinde arkadaşlara umarım faydalı olur seviyeler saygılar özlem hanım

1BeğenmedimŞikayet

Benim_dünyam ()

Emeğinize sağlık İsmail bey teşekkürler iyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Amin cümlemizden tşkler

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Amin çok tşk ederim Leyla hanim

Takildim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Sayın günce grafik alt yorumunu okur iseniz Gram altın da düşüş seyilerini destek ve yükseliş seviyelerini drenç seviyelerini belirttim al sat olayı hem site kuralları gereği hemde yatırım kararı olarak o yüzden yasak siz kendinize bir yol haritası belirlemeniz gerekmektedir sevgiler saygılar sağlıklı bol kazançlar dilerim

Günce_01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Günce_01 ()

Hocam Altin zirvede ise buradan almak mantıklı değil o zaman

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Allah razı olsun hocam güzel bir yol haritası çizmissiniz teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Amin cümlemizden hocam gelecek hafta kritik bir süreç arkadaşlar için yol haritası niteliğinde grefiklerin hepsi çıkmamış hocam gümüş sayfasına düşmüş sevgiler saygılar sağlıklı kazançlar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Maşallah maşallah maşallah hocam döktürmüşsünüz Allah razı olsun Rabbim emekleriniz i zayi etmesin Teşekkürler emeğinize yüreğinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum