Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 00:59:35
EUR 34.9839 00:59:35
USD 32.2051 00:59:35
ALTIN ONS $2414.8350 00:59:35

Konu: Gündeme düşen son haber

Vedolizim ()
Dolar

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

hayaletordulu ()

boşa yoruyorsun kendini insanların fikri neyse zikri de odur iyi niyet temennisinde bile bulunsan onu da evirip çeviri p başka türlü algılar insanlar

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Evdekal ()

Evet iste tam o sırada hic elimde para yoktu alım yapamadım buradan alsam bekler miyim dedikçe üc gündür yukarı gitti hala karar veremiyorum beklesem mi alsam mı diye

salih2837 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

gecen hafta euro 15.50 ucuzdu hem tl hem usd bazında
1 haftada 80 kuruş yürüdü!
duzeltme yaparsa şansınıza şu an fişekteler kırılım rakamlarını geciyor usd

Evdekal için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hayaletordulu ()

ağız bozacak ne var ki hem gelip lafa giriyorsun hem de saçma sapan ağzımı bozmak istemiyorum diyorsun şaka mısın kardeşim senlik durum da yoksa ne laf yapıyorsun

Eryaman42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Evdekal ()

Yüklü Bir ödemem vardı TL ye gectim Baska bir yerden param geldi 3 gündür alım icin bekledikçe on ar kurus yükseldi simdide ne yapacagımı bilemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Benim derken sizinkiler başka birisine

umttex için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

neden tldesiniz acaba?

Evdekal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ouscaan_ist ()

Böylesinin daha iyi olduğunu kimse savunamaz zaten 5 puan indirimle bunlar gerçekleşti , 0.25 fed faiz artırımı bizdeki 10 puana denk geliyor son hesaplamama göre hatta/ 12 puan da olabilir , su anda özel bankaların faiz oranları zaten oralarda , neden bu durumu bozmak istesinler? 14 den 26 ya cıkarsalar bile tesiri sadece 1 hafta sürer 13.5 dan alıcılar timsah gibi bekliyor , dolar ın kafasına vurmak gibi dertleri yok merdiven altı emtialar gibi ani çıkış iniş olmasın onlar için yeterli ytd.

-1BeğenmedimŞikayet

umttex ()

bunu senin başkanın bilinçli yaptı farkında mısın? yüksek kur düşük cari açık hani?

0BeğenmedimŞikayet

Evdekal ()

Salih bey ben TL deyim serap mı görüyorum bazen acaba :))

-1BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Bu şekil dahami iyi yanı hergun akaryakıt zamları hoşunuza gidiyor Galiba faiz indi sanalardanmisin pardon faizmi indi birleşik faiz 25 jardesim

ouscaan_ist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hayaletordulu ()

ben gördüm kardeş öyle düşünmüyorsan da karışmana gerek yok her şeye. ben burda sorduğumda anlaşma çıksın mı çıkmasınmı diye anlaşmasınlar diyen de oldu her şeyi vazife görmene gerek yok sana bir şey diyen de yok kendi adıma konuşuyorum.

2BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

dediğim gibi tl de kalıp ekranı uzaktan izlemek serap gördürür bazen!

-1BeğenmedimŞikayet

ouscaan_ist ()

Milyarlarca yakım, milyonlarca insanın terste bırakılması , enflasyonun 4 kat daha hızlı artması, hepsi çöpe gidecek ? ölmek var dönmek yok diyenler dönecek ? hiç inandırıcı gelmiyor . Bence enflasyonla ilgili bir sıkıntıları yok , hatta dolar kurunun yüksek olmasıylada sıkıntıları yok , yol su anlık dümdüz bir PAS tan geçecek başka hiç birşey çıkmaz ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Finasal piyasalarda imkansiz yoktur

Tr_tl için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tr_tl ()

Fed pas geçmesi imkansız geliyor bana ? YTD

1BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

ons selam çakıyor fede!

2BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Onsları nasıl tutacak o zaman

1BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Fed pas gececk

0BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

fed daha once gelecek!

0BeğenmedimŞikayet

hayaletordulu ()

senin gözlerin başka görüyor olabilir üzerine alınıyorsan vardır bir şey o zaman ben yazılanları görüyorum niyetleri de belli o kişilerin

0BeğenmedimŞikayet

Burak_Şenol ()

Kaynak : Apple Not Kisimi Uygulamasi :)

0BeğenmedimŞikayet

hayaletordulu ()

bu tarz haberler genelde hep doğru çıkıyor bakalım ne olacak. burada da bazı arkadaşlar var anlaşma uk. rayna- r. usya arasında anlaşma çıkmadıkça sevinçten dört köşe olan nasıl insanlar bunlar anlamak mümkün değil

0BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

once yeni rekorlar gorelim sonra bakarız geliyormu diye!

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum