Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 18:16:02
EUR 34.9839 18:16:02
USD 32.2051 18:16:02
ALTIN ONS $2414.8350 18:16:02

Konu: Dolar Haftalık Grafik Çıkış ihtimali 9.03.2022

Yukarıdaki grafikte rsi deki kesişme sonrası yukarı fırlayacağını düşünüyorum, fazla açıklama yapmama gerek yok önümüzde fed var, onunda etkisi olacaktır illaki ytd

Not:Kişisel analizmdir kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir, bol kazançlar dilerim...

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Necati5557 ()

dolar in bundan sonra fazla artacağını düşünmüyorum

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

artık fed faiz artışları yapacak sadece kaç baz puan o belli değil bekleyip görecez ytd bildiğim kadarı ile her toplantıda faiz arttırmaları bekleniyor artık ytd

Necati5557 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Necati5557 ()

Kaç aydır artış olmadı feed den sonra

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Bozwolf_95
Not:Kişisel analizmdir kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir, bol kazançlar dilerim...

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Dostum ben fed kararları onsler ne zaman düşecek dikkat edin desem hep düşmüştür :) hatta düşmez diyenler 1tl aşağı sarkınca satmadıklarına pişman oluyorlar, heleki fed faiz arttırırsa onsler tam düzeltme yapıp sonra geri çıkabilir, dolar da olanlar içinde dolar miktarı arttırmak için güzel fırsatlardır bunlar ytd

Necati5557 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Necati5557 ()

Şu feed felan yalan ya hiçbir etkisi olmuyor

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğine sağlık sevgili dostum

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

beklenti dahilinde doğrudur

Amatör_r_yatırım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Amatör_r_yatırım ()

Günlük Trend çizgisi üstünde devam ettiği müddetçe Mart sonu 15 sürpriz olmaz unutmayın. Hemde ufak hesapladım

https://altin.in/amator_r_yatirim

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

burdaki rakam üste çıkan iğneleri saymıyorum en kötü orası gelecek gözüküyor, iğneden çizgi çizersem rakam 20tl oluyor ytd

Tekirdağlı_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Şöyle bir durum var eğer yeniden olurda kur 18 lere yeniden çıkacak olursa bizdeki fiyatlama davranışları yeniden yukarı yönlü etkilenir mi bir tur daha oda köşede ayrı bir soru işareti olarak bekliyor bence

0BeğenmedimŞikayet

Ozgurcann ()

Teşekkürler hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ne bekliyorsun onu anlamadım :) fedi boşver teknik açıdan ben grafikte gene çıkış görüyorum ytd

Ozgurcann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozgurcann ()

Tekrar söylüyorum grafik ve ivmeler başarılı olmuş sadece bunu öğrenmek istiyorum fed kararına bağlı bir grafik çizilmiş başka bir şey yok mu usd yükseliş sağlaması nı tetikleyen

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

grafiğin fed tarihine yakın kesişmeye başlaması rastlantı değildir kardeşim, veriler ve grafikler birbirine bağlı ilerler genelde her ne kadar bazıları bu işe sırf teknik yada veri analizi ile baksada ben her ikisinede bakarım. Mesela benim haftalık ve aylıkta Altın ve gümüşte çıkışı bilmemin tek nedeni svş varken onslerin çıkış yapacağını düşünmem, svş olmasa mesela onsler bu denli artış yapamazdı gibi... profilimde eskiden attığım altın ve gümüş hatta platin grafiklerini inceleyebilirsin hepsinde hedeflerim geldi sayılır ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ozgurcann ()

usd yükselişi sadece fed bağlamak yanlış olamazmı grafik yukarı göstermesinin tek nedeni fed değildir ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

yoksa ne :))

0BeğenmedimŞikayet

Ozgurcann ()

Sadece fed kararırını beklıyoruz yoksa!

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum