Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 13:49:56
EUR 34.9839 13:49:56
USD 32.2051 13:49:56
ALTIN ONS $2414.8350 13:49:56

Grafiği gönderen: Coşkundan

arkadaşlar, siz de bir sıkışma gözlemliyor musunuz?
bu görüntüye bakarak söylenebilecek bir şeyler var mı?

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sale ()

Eyvallah kardesim teşekkür ederim

Kizzuwatna_01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seray20 ()

Gnydn hyrlı cumalr ahali hocm aghol dha once alıp sattınız siz Bi değrlndrme yapsanız alım rakamları nedir blnco gelmedi sanırm

Kupa_Beyi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ES_26_ES ()

Günaydın dostum

0BeğenmedimŞikayet

Tuce16 ()

Hocam gunaydin hayırlı cumalar bugün bist tehlikeli hem cuma hem çok iyi gitti birkaç gündür dün Ereğli ve aselsani da ciktim kar almak istedim artık bugün 22 22.5 arası gelirse aselsan alacağım Ereğli de 33 gorursem

0BeğenmedimŞikayet

Kizzuwatna_01 ()

TM anladım

0BeğenmedimŞikayet

Kizzuwatna_01 ()

Bu her sabah alınıp satılan tavan hisseler ne oldu bitti mi bu iş yorum yapan yok

0BeğenmedimŞikayet

Coşkundan ()

hocam bir soru daha: kırılımı hisseden çıkıp da mı beklemek makul, elimde tutarak mı?

0BeğenmedimŞikayet

Coşkundan ()

teşekkür ederim. takıldıkça sana soracağım. ne kadar cevap verebilirsen.
burada kimsenin kimseyle alıp veremediği olmamalı ama sanal alemde insanlar çok alıngan veya çak saldırgan olabiliyorlar bazen. hele bir de yanlış anlamalar işin cabası.

eyvallah...

0BeğenmedimŞikayet

Kizzuwatna_01 ()

Fazla takip edemiyorum işten güçten ortalamayı birde nereden düşecek onuda bilmiyoruz sağolun hocam ilginiz için ayrıca birde Petkim var oda düştükçe düştü

0BeğenmedimŞikayet

Kizzuwatna_01 ()

Vestel 31.44

0BeğenmedimŞikayet

Kizzuwatna_01 ()

Sağolasın iyi teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Kizzuwatna_01 ()

Kupabeyi sattı kurtuldu o yapacak inşallah yorumu

Sale için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sale ()

Evet ya vestel yorumlayacak üstad var mi aslinda düşük gibi girilirmi buralardan

Kizzuwatna_01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kizzuwatna_01 ()

Vestel de hiç çıkmayacak herhalde zarardayız adına kandık aldık yolda kaldık

0BeğenmedimŞikayet

Kizzuwatna_01 ()

İyi geceler ısdmr epeydir elimde tutuyorum durumu nasıl satmak lazım mı ne dersiniz@Kupa_Beyi

0BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

ekim sonu aralık arası bist 30 hisseler dolar ın yükselişiyle olağan üstü kazandırdı, şu an bunu düşünürken aklıma ağustos ayında attığım 10-15 arası bir kaç defa sayfaya önerdiğim tavsiye listem geldi üşenmeyip onu bulacağım sana msj atarım ne yazmışım ne olmuş bende merak ettim :)

0BeğenmedimŞikayet

Coşkundan ()

Anladım: Kırılım! :)))

Yok estağfirullah, K_Ç_B hakkında olumsuz bir şey kasdetmedim. Zaten sonradan art niyetli veya imalı bir şey demediğimi anladı, yardımcı oldu.

Ben de diyorum, KURULUM ne ola ki? :))) Teşekkür ederim, geç de olsa anladım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum