Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0750 15:15:05
EUR 34.7943 15:15:05
USD 32.3445 15:15:05
ALTIN ONS $2298.3700 15:15:05

Konu: <@kıncı> Gram..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ronis ()

Evet ben 12.20 den aldım mqkaslardan kaynaklı

BABY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BABY ()

6 veya 7 kere dedıler sanırım kanka bakalım nasıl etkılıcek 11,94 sanırım onemlıydı bugun bakmıstım

Ronis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ronis ()

Hayırlısi kanka gelse d terse düşmem orasını biliyorum gumuste tersteyim ama onumuzde Fed faiz artışları yapacak sonuçta yıl içinde bir kaç defa daha yapacaklar

0BeğenmedimŞikayet

BABY ()

700 gelırmı kanka sence bence gelmez:) mb faız arttırması lazım yada fedın en az 50 artıs yapması lazım dolar yakmayla gelecek ıs degıl @Ronis

0BeğenmedimŞikayet

Ronis ()

Hocamız o aralığı söylemedi ben orası gelri mi sormusum

şamil44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ronis ()

Gelmez mi orası kanka beleş değil ki nerdesin yoksun

0BeğenmedimŞikayet

BABY ()

yok beleşe vercekler kanka:)) @Ronis

0BeğenmedimŞikayet

Ronis ()

Yani ben pek anlamıyorum ama güven hissi veren hocalarım var takip ettiğim akın hicam Mart sonuna kadar böyle birşey bekliyordu inanıyorum dedigi yer gelecek

şamil44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BABY ()

hangımız kusursusuz kı hocam :))

makin977 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

şamil44 ()

Gram orayı görürmü? Pek inandirıcı gelmedi bana.. yön yukari diyodu bazi üstadlar

0BeğenmedimŞikayet

Ronis ()

Merhaba akın hocqm nasılsınız bende sizi bekliyordum hoqcam dusus araliginiz yine 780 800 arası mi olur

Dorukdeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dorukdeniz ()

Çok sağolun teşekkür ederim inşallah o birşeyler olacak.)

1BeğenmedimŞikayet

makin977 ()

Günaydın evet çok sabrettik bu arada 780-940 arasındaki al sat kaçırdık üzgünüm ama ne olursa olsun düşecek o seviyelere ytd bişey olmasa bile kesin bişey olacak ; ) ytd

Dorukdeniz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dorukdeniz ()

Günaydın Hocam, inşallah olsun artık çok sabrettik, dokuz gun daha bekleriz, umarım bekledigimize değsin.

1BeğenmedimŞikayet

makin977 ()

altın kız nasılsın ? Yoksun uzun zamandır? yaramaz bişey yoktur inşallah. Ne olacaksa 9 gün içinde olacak hedef beklentimde değişiklik yok saygılar

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

@Akıncı hocam merhaba nasılsınız gramda martta düşüş beklentiniz varmı

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Merhaba hocam bu hafta Cuma günü kapanışına kadarmı bu 941 rakamı yani bu grafiğin işlemesi. Saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

cancanim ()

Emeğinize sağlık hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Bundan hiç şüphen olmasın Hocam, emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Eline emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Her zaman :) mümkün olduğu kadar takip ediyorum sizi, rehberliğinizden memnunum, teşekkür ederim.

2BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Çok faydalı oldu hocam Allah razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

Z_gün ()

941 kırılmadi mi acaba

0BeğenmedimŞikayet

TESLA_ ()

Hocam bir sitem sezdim

8BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

faydalı olabiliyordum umarım

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler hocam takibe devam

0BeğenmedimŞikayet

Murat_de ()

Eline, emeğine, yüreğine sağlık üstad.

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Kritik zamanlarda bu açıklamalar önemli teşekkürler emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

timerdim ()

teşekkürler değerli bilgiler için

16BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

kamanın üstü bandını az önce test ettik 941 bölgesi önemli buranın üstüne geçilip kalıcı olması farklı bir boyuta geçişin kapısını aralamak demekdir. birde işin ters olan senaryosu var oda 941 yukarıya geçilmemesi durumunda 600 den başlayan yükselişin bitip derin bir düzeltme süresine girilmesidir.. bu hafta önemli olacak 941 kırılırsa yukarıya okumaya devam geçemezsek artık kar realizasyonu yapılıp tekrar aldan tekrar almak üzere beklemeye geçebilir piyasa.. YTD

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum