Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 04:59:44
EUR 34.7339 04:59:44
USD 32.5072 04:59:44
ALTIN ONS $2392.1450 04:59:44

Grafiği gönderen: ULAŞILMAZ_34

⭐⭐ULAŞILMAZ_34 ()
Bitcoin

LUNA3S şu anki fiyatı
0.00399
Bu coin in 100X yapma ihtimali yüksek.
Çok az bir para atılarak şansımı denemeliyiz bence.

Yorumlar (101)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Onur_G ()

Hocam genil hisse ve Konak İçin bir yorum sizden alabiirmiyim çitinin genelde 11 m lotu var gelecekte Kütahya şeker gibi bunlarda giderim dersiniz iyi akşamlar hürmetler

ULAŞILMAZ_34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

Günaydın Gül.
Yanii :))

Paramedicc için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Paramedicc ()

Siire de yetenegin var diyosun yani :) varol!

1BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

Arkadaşlık, dostluk GÜL olmaktır. Yaprağı ile de dikeni ile de.
Sende benim için öylesin:)

0BeğenmedimŞikayet

Paramedicc ()

Tmm arkadasim her zmn dusuncelisin seni sevmeyen ölsün bee :)

0BeğenmedimŞikayet

Ümit62 ()

Günaydın sxp ile ilgili görüşlerinizi almak isterim müsaitseniz

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Teşekkür ediyorum dostum. Sagolun.

ARGENTUM_TR için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam bunlar vadeli işlemler. İnsanların çoğu x ler görünce yeni bir ürün sanıyor. Birde yükseliş ve düşüşlerde farklı oranlar oluyor. Naçizane fikrim çay çorba parası dışında almayın diye belirtmeniz. Çünkü varını yoğunu basıpta iki sıfır silen ürünler olabiliyor. 100 bin TL atan bin lira parayla bekliyor.

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Sende kriptocu hamuru var hocam. Yeni mi başlıyorsun bu işe :))

0BeğenmedimŞikayet

Sallamayinbosa ()

Ya arkadaşım uymayın şu adama bunun akli dengesi yerinde değil dot5l yapılan güncellemeyi 150x yapmış sanıyor ve alımları sistemdeki verilen emirlere göre degerlendiryor:)))

0BeğenmedimŞikayet

Sallamayinbosa ()

Dayı sen ne kullanıyorsun bu kafaya nasıl geliyorsun dot5l 150x yapmadı gunceleme yapıldı sakamisin sen ya:)))

2BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

Gül günaydın.
Dediğim gibi küçük meblağ ile deneme yapabilirsin.
Herzaman risk var bu işlerde o yüzden dikkatli olucaz paramızın hepsini kesinlikle ne olursa olsun basmıycaz .
Küçük oynıycaz yüksek yüzde kazanıcaz.

Daha sonra ana paramızı çekip kâr larla devam edicez.

1BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

Ayhan Hocam, içtenlikle söylüyorum:Biraz kaba olacak ama "adam gibi adamsınız "toplumun her kesiminin sizin gibi insanlara çok ihtiyacı var.25 yıllık eğitimci olarak sizi çok takdir ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Meteaydin ()

Lütfen yanlis bilgilendirme yapmayın. Dot5l 150x yapmadı sadece bölünmeye gitti. Sizin bu konuda bir bilginiz olmadığı kanaatindeyim. Elinizde dot5l olsaydı daha iyi anlardiniz bu durumu. Coinden 0 silince elinizdeki miktarda ona oranla azalmış oluyor bilmem anlatabildim mi.

0BeğenmedimŞikayet

Sallamayinbosa ()

Dayı sen ne kullanıyorsun bu kafaya nasıl geliyorsun dot5l 150x yapmadı gunceleme yapıldı sakamisin sen ya:)))

0BeğenmedimŞikayet

Sallamayinbosa ()

0BeğenmedimŞikayet

Sallamayinbosa ()

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

shiba ath görmeden satmayacagım inci hanım. onun hakkında diyeceklerim bu kadar.

Egeliinci için cevaplandı (yorumu göster)

9BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

yani yaptı da sen mi yakaladın? kim yakaladı? bedava peynir fare kapaında olur ve sen bu insanları fare kapanına sürükleyemezsin anladın mı hocam? sen sonra buradan özür dileyip enseni karartıp arkanı dönüp gidiyorsun.. bu insanlar burada ailelerinden emeklerinden verdiklerini bir daha geri alamıyorlar. yeter daha fazla cevap vermeyin. can sıkıcı yere tırmanacak. biz burada yüzde 10 verir miyiz veremez miyiz diye düşünüp stop yaptırdıgımızda yüzde 2 kayıpları oldugunda oturup ağlayacagız neredeyse. çıkmış utanmadan arlanmadan şu olacak bu olacak diyebiliyorsun. benim buradaki bir tane arkadaşım zarar etmesin. sizin derdiniz nedir? akıl sağlığınızı mı kaybettiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Egeliinci ()

))Kafanızı dağıtayım biraz)) shib hakkında bir yorum alalım uygunsa

0BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

Sen benim soruma cevap ver önce.
DOT5L 150 X yaptı mı :))

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

geriliyorum ben bu insanı görünce. 3 tane de yıldız vermişler. emekli ikramiyesi gibi.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Onun dediği coin yüzde 1500 de yapsa artık almam zaten

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Yoo atlamıyorum 150 çsrpı yapmamışki cevabını bekliyorum meraketme benim kadar kimse patlamadı o şahsa

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

atlama melis bak atlama. bozacaksın kafamı aksam aksam benim. kapıdan giren herkese tuz mu dagıtıyorlar ben anlamadım!

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

hocam bak. carpanlarını bilmiyorsun. anlık vadesini bilmiyorsun. insanlara 150x kar edebileceginiz gibi 150x zarar edebilirsiniz diye de uyarmıyorsun. at suraya alımını yaptıgın miktarı görsünler. amacınız tam olarak nedir bilmiyorum ama burada size soran kadar sormayan da var. ve 150x 100x yapacak dediğinizde kaç insan buna girecek haberiniz var mı? bu gidişle kendinize yatacak yer bulamayacaksınız. az kaldı.

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

150 x mı yaptı dot5l?

2BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

DOT5L olucak S eğil.
Bu DOT5L yükselmişmi 150X
sen bana onu söyle persembe günü. Ve bu yükselişini DOT sabitken yaptı.
Demekki yükselebiliyormuş
Şaka değil yanı :))

4BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

hocam yüzde 300 düşmüş. 3x yani. o da 5s oldugu için. lunanın düşmesi lazım 30x yani 30 dolar olan bir ürün 1 dolar olacak ki sizin 100x hedefiniz gelsin. şaka mı bu ? rica ediyorum yazmayın. ciddi anlamda bilginiz eksik. sizi şikayet etmek durumunda kalacagım. gerekirse yönetime gerekirse baska yerlere. çok ciddi söylüyorum uzak durun kripto sayfasından.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum