Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0796 15:29:57
EUR 34.8607 15:29:57
USD 32.2674 15:29:57
ALTIN ONS $2343.8600 15:29:57

Konu: Gümü . ş hareketli ortalama. Günlük

Yorumlar (82)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Peyzajcı destekler ve dirençler yazdık ytd

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok abi düşmedi. Ki benim yorumlar da düşmüyor 3 er 5 er yazıyorum

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Kıymetli kardeşim
3 saat önce yazdığım geldimi

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kazancınız bol olsun ama Ben alın aldım gibi yorumlar yapmam genellikle prensibim gereği @ARMAGEDDON_07 hatta yükseliş beklediğim halde Rs- Uk s v ş nedeniyle alım yapmadım etk bulmadığım için kişisl seçimim olarak. Ama bu demek değil ki insanlara yükseliş fikrimi paylaşımlarımı sunmadım. Kaç aydır da böyle, Profilimde biraz geri giderek 1 hafta vs hatta sadece 3-5 sayfayı okusaydınız ytr zaten. Slcni bazen ben de takip ederim. Kimseye üstünlük çabam olmadı. Lakin o bu platfrmda değil isteyen zaten onu bulup dnlr

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@ARMAGEDDON_07 alt yorum sana ayrıca betece sayfasına neden etiketliyorsun anlamadım altın gümüş vs için yazıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Arkadaşım yazdıklarımı neden farklı algılıyor ve öyle yansıtıyorsunuz? Slcn da bir analiz yapıyor ben de. Herkesin farklı durumları yorumları analizleri var. Ben kime korku salmışım çok enteresan. Aylarca hatta yıllarca burada emek veririm. Beni eskiden takip etmediğiniz belli. Ben burada destek seviyeleri yazmışım ve demişim ki kötü ihtimaller olursa ama o kadarını beklemiyorum. 820 güzel bir seviye vs. Ki 830 vs de belirtmişim. İlla olacak diye bir durum yok gidişata göre bunlar zaten kısa vade destekler. Uzun vade zaten yükselen trendde Altın gireli de çok oldu. Lütfen dikkatli olun ve cımbızla seçmeyin. Bu sitede çok coşarken de düşerken uyaran ben kimsede umut yokken yükseliş bekleyen bir çok yorum yapan. Beni tanıyan herkes bunu bilir. Mesela tanıyan arkadaşlara sorun. Çizdiğim grafiklerle özel ve kritik zamanlarda çok kez yardımcı oldum olmaya çalıştım. Kusura bakmayın da %85-90 dan aşağı değildir tutturkuklarım ki %70 bile olsa hayli fazla. Bunları da övünmek için yazmıyorum. Ama eleştirken bilip bilmeden eleştirmemek gerekli. Ayrıca kıyas yapılması da hoş değil. Gördüğümüzü yazdık bunda sıkıntı varsa yazmayalım uyarmayalım ya da ne yapalım. Açıkçası kendim yatırımlarımdan feragat edip insanlara yardımcı olmaya çalıştığım için bir teşekkür beklerdim.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

AA . rica ederim sizin cizimleriniz cok güzel

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

maşaallah hocam rakam değil sihirli rakamlar

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@ASRN rakamlar nasıl . ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim. Siz de sağ olun bereketli kazançlar

Ahmetselin007 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ahmetselin007 ()

Cok sağolun hocam

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Olur yazayım. Ben oralara da düşüyor sanıyordum

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

TSK ederiz @BossVurguncu bunu altın sayfasınada yazarmsın ? ytd

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Altın ons ve Gram altın için de şimdilik pek olumlu görünüm yok.
Ons altında 1870 ve 1850 den önce teknik olarak almak çok mantıklı durmuyor. Gram altın için 839 TL destek var biraz buralarda ama altında kalırsa 820-830 dan önce altın da almak risk olabilr gram. Eğer bunlar da tutmazsa 805, 785 ve 770, 725 civarı destekler var ama o kadar inmeyebilir. 820 güzel bir destek. Tabi başka gelişmeler olursa farklı olabilr orası ayrı. @Hakantb

Ahmetselin007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet o yüzden diyorum ya dün de yazmıştım 4 saatlik için falan günlükte de sıkıntı olmuş ve devam gibi. Bakalım değişmezse

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetselin007 ()

Altin ons ve gram icin nedir görülen simdiden tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu ytd bakcaz işte bunlara baktın mı?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dün gümüş TL de oluşan mum hiç iç açıcı değil üstad, bugün malı boşaltıp çıkmışlar tekrar da girmiyorlar gibi. 10.30 dan önce alım yapmak da risk gibi duruyor sanki. ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tskler kardesim. iyi kazanclar.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel gümüş TL için takip edilmeli. Eline emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Bilmiyorum
Bilenlere soruyorum
Öğrendikçe öğrenmem lazım
İyi ki varsın

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Hayırlı olsun kardeşim . hep kayıttasın . masallah . iyi Kazanclar.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Bunu kaydettim

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu birkac rakam işte . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Bizden alisi oydu yoksa almazmiyim satis 844 du

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah kardeşim. Bilgi için
TL grafik Aksam yıldızı ve
ons grafik kayan yıldız isimli mum formasyonlarına bir bakınız . netten . sekillere ve grafikler

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Cümlemize hayırlı ise bereketli işlemler nasip etsin inşallah.

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

828veldiyse hiç kaçırmayacaktin kardeşim:)niye almadin

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

828 geldi ama marj coktu bende almadim 844 den sattiyordu su an baktim 834 _ 845

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Hayatım boyunca yaptığım işlerde zararım da olsa kimseyi suçlamadım suçlamamda. Verende alanda alemlerin Rabbi olan Allah olduğuna iman etmişim. Bu kadarmış nasibim der tevekkül ederim. Saygılar sunuyorum güzel kardeşim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum