Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 09:41:27
EUR 34.9839 09:41:27
USD 32.2051 09:41:27
ALTIN ONS $2414.8350 09:41:27

Konu: Altın Ons Haftalık Grafikte Orta- Uzun Vade25.02.22

Yukarıdaki grafikte bir çıkış dalgası oluşturursak bi şu an orta seviyelerindeyiz diyebiliriz. Gelecek aylarda her ne kadar fed faiz arttıracak desekte bildiğiniz üzere herşeyin fiyatı artıyor, bu durumda birşeyin düşmesi değil maliyeti artan şeyinde pahalanması gerekir mantıken, grafiktede zaten bunu destekliyor gibi gözüküyor.

Not: Yukrıdaki grafik kişisel analizmdir kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir... ytd

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Bende fullemeye gittim sonra. Baktım fulmus zaten:)

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ben fulledim bugün 650tl bayıldım, 13lt içinde vardı, demek ki 42lt için 650tl ödediğime göre 55lt tam depo doldursam 1000tl edecek herhalde

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

yani gümüş 10,63 desteğinden döndü ons olarakta 23,80den Altın ons bir ara 1887 den 1884 1881 gördü ama kısa sürdüğü için yani saatlik ve 4 saatlik orda kalıcı olmaması, ayrıca kapanışıda tam destekte yapmamız iyi oldu denebilir, en azından toparlayıp üste atabilir. Fakat henüz tehdit bitmedi, günlük grafik dönüşe hazırlanıyor, bizim haftalık grafikteki çıkışa devam etmemiz lazım yoksa günlük grafikte düşüş yaşarsa onsler fena dibe gider 22,30-21,40 aralığına kadar iner tam dip yaparsa o yüzden umarım o düşüş olmaz :)çünkü sayfada üsten alan çoktur eminim satmamıştır gaza gelip xD ytd

Eylül76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Benzin 17oldu benim araba benzin gaz:)

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Hocam kapanış iyi gibimi ne dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Pazartesiye artık kaldı. gumus ons 24.24 kapadi

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ne yazdım peki haftalık kapanış ne oldu ? 1887 xD adamlar tam noktası virgülüne destekte bıraktılar ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tskler sizede iyi günler.

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

onuda siz analiz edin artık ben işten fırsat buldukça bakarım gene hadi size hayırlı günler :)

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

complete ()

Yükselirken ayrılıyorda ons düşünce gümüş çok güzel düşüyor..

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Benim gibi terste kalacak zarar yazmaya devam edevek

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Deme öyle:)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ya bu yaptırımlar nedeniyle Altın ile gümüş ayrışma söz konusu olursa ?
Rasyo yükselirse ? Ne yapacak millet?

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

altın onsyi takip ederek alıp satsınlar artık yapacak birşey yok, zaten o artınca gümüşte artıyor, o düşünce gümüşte düşüyor :)) ytd

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Hani gumuş rakamları ytd?

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

dolar ın zorlanabileceği direnç seviyeleri
14,29
16,88
18,26 artık nereye kadar çıkabilirse ytd

ons tarafınıda Altın onsye göre takip ederseniz daha sağlıklı olabilir hızlı çıkış olursa şayet,

Altın ons zorlanacağı seviyeler
Altta 1908 zayıf destek ve direnç
1887 (güçlü destek)

Altın ons üstte
1916 (1917 geçilince artış hızlanabilir)
1977 (güçlü direnç bölgesi üstüne atarsa 2000 olabilir belki :)

Kişisel analizmdir kimseye buna göre yatırım yapmak zorunda değildir ytd

dileyen buna göre takip edebilir...

0BeğenmedimŞikayet

Mido ()

Emeginize saglik hocam

0BeğenmedimŞikayet

sumeyya1212 ()

Teşekkürler :) like

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Alım yapınca yaz banada gerisi nasip kismet

1BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Emegine saglik dostum iyi analiz olmus

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Fatihsultan haftalık ve aylık grafikte böyle görünüyor altın ons, fed düşürecek diye düşünüyoruz ama bellide olmaz tam tersi artabilir ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum