Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0750 13:23:48
EUR 34.9673 13:23:48
USD 32.5047 13:23:48
ALTIN ONS $2325.8250 13:23:48

Grafiği gönderen: ASRN

ASRN ()
Gümüş
demek ki; bu flama imiş

Bilmediğini bilenin arkasından gidin
bilmediğini bilmeyeni uyarın,
bilmediğini bilene öğretin,
bilmediğini bilmeyenden kaçın

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

biz yine doğru olanı söyleyelim kırmızı direnç kanalını geçemezse satış yer geri çekilir destekler 24.695 24.368

Acemiusta05 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemiusta05 ()

Hocam satalım mi? Bu kâr satışları mi yoksa?

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

ons 25.20-25.45 en zorlu direnç kanalında geçemezse satış yer

https://altin.in/asrn/2

bu şekilde mi?

yoksa satın düşecek mi?

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

geçen bu bekleme ile ilgili bir iki kelam etmiştik
beklenir beklenir beklenir sonunda bir cesaretle alınır diye sonunu hepimizin bildiği

POLAT24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

İyiki varsin abi eyvallah

1BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam hg niz sefalar verdiniz sizi burada gormeyi nasip eden rabbime sukurler olsun

1BeğenmedimŞikayet

Osm3csl ()

4/5 tl'de kaldım bı kısım hisse aldım bende, ateskes cıkarsa atesı sonerse alınabılır dıye dusunuyorum dunku hareket bozdurmama sebep olmustu

POLAT24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

düzeletme gelir yakında bu açılışa mı gelir öncemi sonramı bunu bilemeyiz

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Üstadım ya full TL de pekleyenler için tavsiyeniz nedir?

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

böyle durumlarda tl de durmak hiç mantıklı değil daha çok panik olup daha fazla yanlışlar yapabilirsiniz bunun için arbitaj / parite ile değerlendirmeye çalışılmalı

Serenad22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serenad22 ()

@ASRN sayın hocam benimde paramın bir kısmı TL de kaldı ve resmen eriyor yani
Olabilecek alım firsatlarinda bizlere yardımcı olursanız çok memnun oluruz

Elifkoc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Bende sizinle aynı durumdayım düşmesini bekledikçe alamadım hiç kısmetim yok bugün parça girdim oda kâr yazmadi hâlâ bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Eline saglik abi bu degerlerde bi durdu abd acilisyla. bi duzeltme gelir mi yoksa ortida direnc kalmaz mi

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

geçen gün üşenmeden saydım gerginlik devam ettikçe onslar yükseliri 17 kez hatırlatmışız 9.54 gümüş yükseliş kanalını hergün sayfada paylaşmışız

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Biraz da temel analiz üzerine durum hocam. Tavsiyemdir size. Siz her zaman arabayla bir yere gidileceğinden bahsettiniz bu doğrudur gidilir. Ancak temel olarak kaza riski var varamayabiliriz…

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

hocam hg geldin usd için öngörün yapabilirmisin size zahmet

1BeğenmedimŞikayet

srclk1414 ()

hoş geldin hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Clemam ()

Başkan sen grafik atiyorsun. Cikarsa bu formasyon düşer ise bu çizgileri takip edelim diyorsun. Aslinda senin attigin grafikler objektif. Acik yonlendirme yapmiyorsun . Senin ve bir kac kisinin doğruluğunu biz biliyoruz . Calculator hocama destek oldugumuz gibi sanada oluruz merak etmeyesin yanindayiz..

1BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Güzel insan değerli kardeşim bizler için çok ö enemlisin. Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetselin007 ()

Hocam sizin gibi ustatlar hep sayfada var olsun

0BeğenmedimŞikayet

Elifkoc ()

@ASRN hocam merhaba , biz hala tl deyiz kısmetsizlikmi cesaretsizlikmi akılsızlıkmı ne derseniz adına ondan var bizde, siz hiçbir yere gitmeyin lütfenn sizi takipdeyim alım yapacağız dediğiniz vakit.

1BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Hocam sayfa için bilgileriniz çok kıymetli sizi takip eden çok arkadaş var olumsuz kişilere bakmayın biz niyetinizi biliyoruz

10BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

ons 25.20-25.45 en zorlu direnç kanalında geçemezse satış yer

6ncı_his için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Üstad biz seni biliyoruz. Bakma bir iki kişinin lafına. Kimseye yedirmeyiz senin hakkını evelallah

12BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

burada
fazla tevazunun sonu vasat insandan nasihat dinlemek oldu

teknik analizin t sinden anlamayanlar, analize değil karakterimize laf eder oldu ve bunlara destek verenler

Rovan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Üstad ne güzel geldin hoş geldin. Tamamladın bizi. Emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Rovan ()

Hocam siz sizi cekemeyenlerin lafina takilmayin görmemezlikten gelin geçin biz sizin iyi niyetinize güveniyoruz

1BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Eline emeğine sağlık hocam bırakın kim ne derse desin görmeyin okumayın size satasanlari zaten disk like atıyor lar siz bize lazım siniz emeğine teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum