Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0740 22:26:44
EUR 34.7838 22:26:44
USD 32.3655 22:26:44
ALTIN ONS $2304.8750 22:26:44

Konu: <@kıncı> Gram.. Tepki hareketi..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın
770 TL desdek üstünde hedefledigimiz ilk bölge geldi şimdi buranın (881)
in korunması durumunda 922 lirayı hedef yapabilir yakın stoplu yukarıya okumaya devam ediyoruz.. YTD..

Yorumlar (60)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Çok teşekkürler hocam yorumlarınızı tam isabetli emeğinize sağlık

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Elinize sağlık teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Teşekkürler hocam emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Bilgeays ()

Emeğine sağlık ustam

0BeğenmedimŞikayet

forceblack ()

Eyw başkan 3. denemesini de yapar.

6BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

922 ye ikinci gelişinde ki fiyat hareketini alt gösterge onaylamadı ve negatif uyumsuzluk oluştu dikkatli olmakda fayda var yeni alımlar için biraz beklenmeli... grafikdeki analiz gibi hareket bittiyse kısa vadeli geri çekilmeler beklenebilir..
haber akışı önemli olucakdır.

1BeğenmedimŞikayet

efelif ()

Efsanesin vesselam ...

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Düzeltme düşüş diyemeyiz düşüş daha kapsamlı olur derinlesirse düşüş diyebiliriz ons 1 haftada çıktığı yolu bir saatte verir izleyelim test edecek mi destek seviyelerini

karatepe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

abi ons düştü düzelmemi sence yoksa çıkıyorlar mı Altın dan?

Siyahsancak_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Amin hocam sizde bereketli kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

Ronis ()

Peki hocam tşk ederim ben destek direnç noktaları bilmiyorum sadece destekten alinir gecilemeyen direncten satılir bunu biliyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

deligiz ()

kusura bakmayın
alım için bekliyorum
siz olsanız bu grafiğe göre nereden girerdiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

şuan yön yukarı her düşüş alım fırsatı olarak görülür ve altda 881 önemli desdekdir, geriye dönüş sinyali alırsak o ihtimali o zaman analiz ederiz şimdiden bilemeyiz onu

Ronis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ronis ()

Çekilme olursa analize göre nereye kadar satış için değer mi ona göre elimd ki gramlari satacam

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Hadi inşallah Hocamm bu rakamda güzelmiş. O zaman ben size ara sıra sorabilirim dimi Hocamm yeni hedeflerinizi değişip değişmediğini düzeltme olup olmayacağını 20 aralıktan baya zarardayım güzel bir karla çıkmak istiyorum inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yukarıya devam etmesi durumunda benim hedeflerimin ilki 1183 olur olmaz bilemem teknik seviye yeni zirve bu bende şuanda

O_Ben_Pamir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Hocamm ben full Altın gramdayım hemde yüklü bir şekilde. Beklediğim bi heden var 1250-1400 arası gelirmi bilmem ama inşallah sizin yardımlarınızla güzel yerlerden çıkarız. Sizde grafiklerinizi eksik etmezseniz sevinirim. Saygılarımla

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

geçen haftaki son analizim baya yukarıları gösteriyor ama daha ateşlenmedi o grafik kırılımları bekliyecez yeni zirveyemi gidiyoruz yoksa ana düzeltmeyi bitirim tekrar geri çekilme olucakmı diye biraz izlemek gerek elde var varsa ekleme yapmadan tutmaya devam edilmelidir.

O_Ben_Pamir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Bir önceki mesajınıza cevap yazdım Hocamm gram grafiğiniz çalışmış diye. Emeğinize sağlık. Teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

cümlemizden razı olsun inşallah, bereketli kazançlarınız olsun

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

başlıkdaki paylaşmış oldugum ocak ayındaki grafik güzel çalışmış utandırmadı bizi çok şükür 923 üstünde kapanışlar 960 kadar önü açılır ordan sonrası devam etmesi durumunda yeni zirve göz diker son paylaştıgım grafik devreye girer...

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Cevabınız için çok teşekkür Hocam Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Valla hocam tebrik ederim. Verdiğiniz rakamlar bir bir geliyor. İnşallah daha yukarılarıda verirsiniz güzel yerlerden karla çıkarız. Sağolasınız. Allah razı olsun. Saygılarımla

3BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

922.60 üstünde tutunursa önce 940 hız gelir geçilirse 960'ı öper. 960 üstü de yeni zirve habercisi olabilir.

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hayırlı günler hocam sizin 920 geldi 960 gidermi hocam yoksa burdan satıyım

0BeğenmedimŞikayet

Murat_de ()

Emeğinize yüreğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hocam cevabınız içiñ çok teşekkürler Allah sizden razı olsun

5BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yön temkinli yukarı olarak devam ediyor, 881 dirençdir kırılırsa 920 tekrar gündeme gelir orayıda geçerse bu sefer 960 potaya girer , aşagıda 830 bölgesi ana desdekdir..

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hocam gramda yön beli oldumu yorum yaparsanız sevinirim yorumunuzu bekliyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum