Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 08:20:43
EUR 38.1653 08:20:43
USD 34.1635 08:20:43
ALTIN ONS $2659.4050 08:20:43

Konu: altın ons

Edihan ()
Ons

YTD.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

melay ()

tşk ederim borsa da hisselerim kendine gelirse daha iyi olacagım. 10 gündur
calculator58'un sağolsun grafik ve yorumlarıyla 2 3 hisseyi karla sattım. onunlada altın ve gümüş aldım
kalanlarıda takipteydik ama bugün iyi gümledim hayırlısı bakalım.
amerika borsasını bekledim ama emtiada düşüş devam ediyor gibi altını cıksa mıydım . kara vermedim

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Teşekkür ederim siz nasılsınız.

melay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

melay ()

Selam Nilsude nasılsınız?
ilk like verdim. Takipteyim :=))
bu arada kişisel yorumdaki şiiri okuyana ödül var mı?

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Teveccühün canım benim. Ha sen ha ben, aynı yerdeyiz bence.
Seviliyorsun.

@melay

Edihan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

@Yaseminnisa takip edebilirsin faydalı paylaşımları olur kendisinin de. tekrar kolay gelsin. @melay

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Merhaba @melay öncelikle teşekkür ederim, size de kolay gelsin şimdiden :) Ben tekniği yeni öğreniyorum hiç bilmediğim dönemler de kim ne dese ona bakardım ve daha da çok hata yapardım sonrasın da bilenlerden benim neyim eksik dedim ve öğrenmeye karar verdim (vesile olan bir kaç kişi var) (işlerimin yoğunluğundan pek bakamıyorum uzun bir zamandır ara ara fırsatım olur ise yazıyorum) kendi çapımda bir şeyler yapmaya çalışıyorum fakat bunu yaparken de kimsenin benim çalışmalarımdan etkilenmemesini özellikle rica ediyorum. Kimseye al veya sat demeyi kendim de hak görmüyorum bu nedenle kusura bakmayın lütfen. ben sadece grafik çizmeyi çok seviyorum yoksa haddim değil kimseye yön vermek ama burada hakikaten çok başarılı hocalar var hatta ve hatta hem cinsim olan tanımasam da kendisini sevdiğim bir arkadaşım var @NİLSUDE takip ederseniz size daha faydalı olacaktır.

melay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

melay ()

Selam Edihan 5 Dk önce yorumunuzu okudum.
Öncelikle kolay gelsin ve şimdiden afiyet olsun.
sayfanıza girdim ve takibe aldım. borsada %34 zararım vardı. Bugun %65 üstünde.
altın ve gümüş almıştım cok değil ama yinede suan yüzümü güldürüyor tabiiki uygun yerde kar gecersem borsadaki zararımı azaltabilirim diye her yorumu okuyorum ki gerektiği aksiyon alabileyim.
Düşüş olma ihtimalinde beni etiketlerseniz cok sevinirim. Benimde yemeğin yok ama fırsat kacar diye ara ara bakıyorum. şimdiden tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Hızlı geldi bunlar günlükte olacaktı bakınca yazayım sarma sarıyorum şimdi:)

Mjr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mjr ()

Oda geldi müthişsin sırada be var ?

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Alt yorum
1959 geldi ve sıra 1972 de

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Alt yorum;

1949 geldi , 1959 gelecek mi acaba ?

tyd

1BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

@Fatif001 bana Edihan diyebilirsiniz daha da mutlu olurum bundan. Teşekkür ederim. kolay gelsin.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Elinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Seko3535 ()

Daha yukselme niyet varmi acaba

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum