Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0757 01:28:05
EUR 34.7337 01:28:05
USD 32.2669 01:28:05
ALTIN ONS $2316.3050 01:28:05

Konu: btc usdt 23,02

⭐⭐Ayhnkpln ()
Bitcoin

ya bu tarihte ya bu rakamda nakite gecmeyi ve 20 mart sonrası piyasayı gözlemleyip yeni yol haritası çizmeyi düşünüyorum. stratejim bu yöndedir. yatırım tavsiyesi değil bir senaryodur. herkese bol şans.

Yorumlar (63)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

tamam. bugün btc al. 2024te 100 dolar olarak geri alırsın. :)

Harme5634 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Ayhan abim benim şu 20usdt yi 50 yapabilirsiniz:))

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

grafiklerimdeki mavi hat kırılmalı ve onay almalı

Yako54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yako54 ()

Inisin bitdigini diyebilmemiz icin kaca kadar cikmali btc ?

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

nasıl yani?

Yako54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yako54 ()

Gidim gidim gidiyo hocam kac k yapmali bugun inis bitti diyebilmemiz icin?

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

elde nakit olması her daim muhim

karatepe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

tamamdır. Nakitte bekleteyim % 50 sini o zaman ben elimde olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

yüzde elli gramda kalabilirsiniz. ytd

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

parça parça tl ye geçirip alttan Altın almayı denemeli miyim ? Şu an yine düşüşe başladı ONS çünkü.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

altın ve dolar su an için güçlü. kripto için erken. tüm yatırımınızı tek secenekte tutmamalısınız dostum

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

Değerli Dostum, ALTIN aldığım yere geldi. Yeni yol haritasına ihtiyacım var, ana paramdayım. Sizce nasıl bir yol çizmeliyim ? Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

çok geç olan oldu. Uzun süre beklemem gerekecek anlaşılan. Yeni bir gelişme olana kadar...

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

hayır hayır kızmam asıl gerçek dostlar sizlersiniz...

1BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Dostum sepet yap paranın tamamını bir yatırım aracına baglama

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

kızmayın bana lütfen biraz sert tepki veriyor gibi görünüyorum ama tamamen kaybınıza üzüldüğüm için oluyor. terazinin bir tarafında Altın ve dolar diğer tarafında kripto ve borsalar var. bir diğer tarafa geciyor bir diğer tarafa. duruldugunda kararlı ve tutarlı olmak gerekecek.

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

haklısınız.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

her gün böyle gitmez. bakın dün de ani tepki verdiniz dostum. kripto düşüyor diye grama gram düşüyor diye kriptoya geciyorsunuz. dediğim gibi karar sizin ama bır yerde kalmak gerekir

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

eğer böyle giderse p. tesiye % 25 zarar olacak demektir bu...

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

panik işlem yapmamaya devam edin. karar size ait. piyasadaki haberler malesef manpüle ediyor. barış haberleri dillendirilmeye baslandı. bu da herşeyi eski haline dönüştürüyor

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

Ayhan çok korkmaya başladım sence ne yapmalıyım sen olsan ne yapardın ?
% 10 kayıp var 1 günde ve aşağıya gidecek gibi görünüyor.

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

düşen kriptoyu bırakıp yükselen Altın a gecmeyi tercih ettiniz ama acele ettiniz. ya da gec kaldınız diyelim. ama kötü yatırım olmamıştır altın hiçbir zaman. rahat olun

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

evet orta vadeye umacağız galiba bugün ki işlemlerim kesinlikle panikti ve hata idi.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

dostum acele ediyorsunuz. işler rayına oturmalıydı. bugün emtialarda bir rehavet, kriptolarda ise bir endişe ve panik oldu. bir süreklilik olması söz konusu olamazdı. daha ilk gündü bugün. ne gibi bir haber bir daha aynı etkiyi verebilir ki? çünkü bundan sonrası öngörülebilir hale geldi artık. bereketli olsun diyelim merak etmeyiniz orta vadede üzmez.

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

Has Altın aldım Ayhan arkadaşım 924,50 TL den hemde yüksekten aldım. Bir baktım 902 TL ye düşmüş. Sizce durum nasıl görünüyor ? :))

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

dünyada ortalık sakinleşene kadar Altın paranızı güvende tutabilir dostum. dolar ın da buralarda duracagını zannetmiyorum. söylediklerin uygun görünüyor

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

Diyorum ki 500 un yarısını Altın yarısını usd mi yapsam

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

neyi dostum

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

250 alt 250 usd mi yapayim

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Tebrikler dostum. Ogreniyorsunuz herseyi :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum