Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0783 05:12:29
EUR 34.8036 05:12:29
USD 32.2541 05:12:29
ALTIN ONS $2343.1950 05:12:29

Grafiği gönderen: Ayhnkpln

⭐⭐Ayhnkpln ()
Bitcoin

Herkese merhaba. Ben bunu yazdigimda 6 gun once idi. Ve sayfaya dusmemisti. 39 bekliyorum dedigimde goya akli ile benimle dalga gecmeye calican, benim engel almama sebep olanlar neredeler? Ne oldu simdi? Aldirdilar size her seyi. Buraya long fotosu atip kendi kazandiklarini ki yine kazanamadilar.. ne oldu soruyorum? Stop atmayanlariniz ne haldeler simdi? Bana gelmeyin rica ediyorum. Ne olur diye bana gelmeyin. Hepinize bol sans.

Yorumlar (86)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Bulduysaniz bulunuz lutfen :) siz de fazla yazmadiniz ben yokken farkettim. Gerci alim satim yapilacak bir durum henuz göremiyorum zaten

ANK82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANK82 ()

Niye öyle dedin ya:(

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANK82 ()

Uzun vade evet
Bu arada sizi buldum
Ama bi msj attınız ya
Başka yerden yardımcı olamam diye
Bu yüzden sessizce bekledim sizi burada:)

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Helali hos olsun. Oyle sey mi olur.
Uzun vade ise sikinti yok. Bir parca nakit olsun elinizde.

0BeğenmedimŞikayet

ANK82 ()

Yüzde 80 shiplerimle hold pozisyonundayım
Kıpırdamadan uzun vade bekliyorum bakalim

0BeğenmedimŞikayet

ANK82 ()

Gerçekten mi
Çok üzüldüm bu yüzden ban yediğinize
Hakkınızı helal edin nolur:(

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

çok şükür. size yol tarifi verdim diye ban yedim ama siz yine bulamadınız.
herneyse. durumunuz nedir nasıl gidiyor?

0BeğenmedimŞikayet

ANK82 ()

Şükür :)
Siz?

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

arasına bir peynir koysaydık iyiydi.

_Ottoman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Ottoman ()

Bendede durum aynı bu gidişle simite devam gibi görünüyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

valla ben anlamadım. simit kemiriyorum ben. yalnız basına yiyen bizden degil :))

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

hosbulduk. nasılsın?

0BeğenmedimŞikayet

_Ottoman ()

Kazandıklarını yerler yoksa o paraları nereye sığdırsınlar :)

0BeğenmedimŞikayet

ANK82 ()

Merhaba
Hoşgeldin:)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

bugün borsa da yok gerçi. neyse velhasıl durum bu

0BeğenmedimŞikayet

_Ottoman ()

Borsadan vurgun yapıyorlar heralde @Roketci_1234 @Mumlar_lordu

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

çok ayıp ediyorlar. herkes birbirine sarmış durumda. çok yanlış. üzülüyorum osman dostum. çok yazık oluyor. kaybediyorsak hepimiz kaybediyruz. kazanıyorsak hepimiz. @Mumlar_lordu dostumu da özledim. @Roketci_1234 dostumu da. onlar da senin gibi görünmez moddalar.

0BeğenmedimŞikayet

_Ottoman ()

Kimisi düşecek diye millete zararına sattırmaya çalışır hiç bişeyden haberi olmadan x10 x20 diyerek bol keseden sallar kimisi aldığı malın gece gündüz reklamını yapar 15k coinden bi o uçacak sanki kimiside Allah rızası için birileri faydalansın diye uğraşırken demode olan hocaların saldırısına uğrar sayfa bildiğin ego tatmin sayfasına dallasa döndü

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

en güzeli. tadını kaçırdılar iyice. yok disslike vermeler günahsız adamlar yok şikayetler yok agır ithamlar. heryer yeşil olsa kimselerin gercek yüzünü göremeyecegiz demek ki.

0BeğenmedimŞikayet

_Ottoman ()

Şükür iyiyim sağolasın sen nasılsın
Sayfada tat tuz kalmadı onun için dışardan arada bir baktım saece zaten bundan sonra genelde öyle yapmayı düşünüyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

farkındayım osman dostum. ama bundan sonra ban kızsalar da , rahatsız edeni engelleyecegim. kim olursa olsun. ne haber nasılsın?

-1BeğenmedimŞikayet

Fadime07 ()

Bosverin hocam sizi bilen biliyor sizsiz olmaz buralar

-1BeğenmedimŞikayet

_Ottoman ()

Sayfaya bile yazmıyorum sen gittin gideli :)

0BeğenmedimŞikayet

Bumblebee_ ()

Aynen bizde uyara uyara bi hal olduk:) tren mren bisi dediler ellerinde patladi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum