Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0867 12:01:53
EUR 35.0217 12:01:53
USD 32.2059 12:01:53
ALTIN ONS $2417.5850 12:01:53

Konu: BTC Grafik 14.02.2022

Hayırlı sabahlar değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin.. Sabaha kavuşturan Yüce Rabb'imize sonsuz şükürler olsun..

BTC haftalık kapanış mumu olarak 42078.53$ seviyesinde pozitif bir şekilde kapatmış bulunuyor en azından bu seviyenin Altın da kapanışlar yapmayan btc haber akışlarıyla birlikte her ne kadar şuan bu seviyenin üstünde kalması, tutunması bile ve market makerler kafa karıştırıcı bir hal içinde bıraksalar da kısa vadeli nötr bir seyir devam edebilir.. Adım adım gidecek olursak şayet, BTC son seanslarda en yüksek 45.850$ seviyesini test ettikten sonra aşağı yönlü destekleri kırdığı ve bugünün en düşük seviyesi olarak ise 41.575$'a kadar uzattığı göze çarpıyor..

BTC bugün hem 50 günlük MA hemde 20 günlük MA seviyeleri üstünde tutunuyor ve her ne kadar 50 günlük MA'nın altına iğneler atsa da altında günlük kapanışlar yapmadığı sürece sıkıntı görünmüyor olduğudur.. BTC'nin bugün 50 günlük MA seviyesi 41.9K$ civarı.. 20 günlük MA seviyesi ise 40.5K$'dir.. BTC'nin şuan saatlik grafik akışında ise 20 SMA üstüne attığı 50 SMA mavi HO kısacası alçalan trendinüstüne atmaya çalışıyor ve 100-200 SMA gibi HO'ların altında şimdilik seyrine devam ediyor olduğu ve dünkü en yüksek seviyesi 42779.60$ C.tesi günü ise en yüksek 43.034$ seviyeleri göze çarpıyor olduğudur..

BTC'nin Cuma günü test edilen en yüksek seviyesi ise 43969.72$'dan gelen alçalan trend çizgisi üstüne çıkması ve önünde en yakın % 0.236 FiB direnci 42.6$'a yakın seviyenin üstünde tutunması ve kalıcılığı hâlinde yukarı yönlü seyrin devamı niteliğinde olması ve ilerlemesi şeklinde sözkonusu olacaktır.. Alçalan trendin üstüne çıkması halinde adım adım ve sırasıyla % 0.236 FiB oranı 100 SMA turuncu HO ve 200 SMA kırmızı çizgi HO seviyeleri hedef hedefidir..

Aşağı yönde ise kısa vadede 41.575$ seviyesinin altında kapanışlar yapması durumunda ise (41141.81$-40.975$) bölgesi ve ardından 20 günlük MA seviyesi 40.5K$ seviyesi önemle takip edilmelidir.. Saatlik MACD şimdilik kısa vade yeşil mumu yakmış ve AL vermiş konumunda olduğu, RSI ise 50 seviyesinin üstünde kaldıkça pozitif yukarı yönlü hareketine devam etmesi şeklinde ilerlemesi beklenilebilir..
Şimdilik herkese bol kazançlar..

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

@eocal2021 sen hep düşecek yazarsın ben tepkiyi ve düşüşü aynı anda yazarım farkımız bu olsun :)

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

@Midland belki okuyordur nerden bileceksin :)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Tsk hocam takipdeyim yazilarinizi.

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Çok korkulacak bir durum yok şuan günlük grafik düşüşleri sınırlı tutuyor olumlu olduğundan.

Altcoinler ise farklı çalışıyor olumsuz olan dususlerden daha çok etkileniyor.

Şuan önemli olan alırken altcoinin durumunu bilmek.

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Olumsuz haberler geliyor hocam sanki bir korku daha yasatip sattirmakmi istiyorlar bilemedim. tsk ederim cvp verdiginiz icin.

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

42.665 test edebilirim desede dönmeli burdan artık.
Once 44400 ardından 46600 civarına yükselmeli.
Olumlu Ha. b/er bekliyor olumsuz ha. b/er geldiği sürece yükselişler sınırlı olur.

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Merhaba tebrikler, nereyi gormek istiyor bu btc bu ara gün yuzu gostermiycekler sanirim

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Hadi ya düştü mü yine ?
Dün satış fırsatıymış demek ki :)

1BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Al sat canlansın diyorum ne diyim daha ustad :)

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Üstadım düzelte düzelte gidiyor btc treni :)

-1BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Küçük düzeltme sonrası tepki başladı Bugün yarın devam edebilir buda satış fırsatı.

0BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Daha iyi sıkıştı şuan patlama güzel olur

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Hadi ya 95$ eksik kaldı geri döndü :)
41606 yapıp atak başlar mı ne dersin @maxmax35

1BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

Teşekkürler arkadaşım.

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Evet saatlik ben işlemleri 15 30 dk grafiğe gore açıp kapatıyorum.

Saatlik olumsuz olunca 5 dk lık :)

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Saatlik düzeltme derken 1 saatlik düzelmemi grafikte

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Yine verir merak etme ama ataklar yavaşladı saatlik düzeltmesi bitsin tekrar hızlı ataklar yapar.

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Grt az zıplasın satıp yine oxt alıcam

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Fırsatı kaçırdım sabah oxt 3.52 de alayım dedim almadım 3.88 gördü iyi al sat veriyor

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

300$ in lafı olmaz :)

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler değerli Harunbey kolay gelsin iyi çalışmalar..

harunbey için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın değerli @maxmax35 ,

BTC'nin 42K$-42.5$ bölgesinin üstünde kalması pozitiflik durumudur aşağı yönde 40.5$'a kadar geri çekilmeler normaldir yeter ki altında gün kapatmasın ve yukarı yönde kısacası şuan ki grafikte de gözüken % 0.236 FiB seviyesinin üstüne atması tepe noktalarını ziyaret etmesi adım adım sözkonusu olacaktır ancak zaman konusunda PU'luğun çalışmasında herhangi bir saat veremeyiz birşey diyemeyiz 4 saatlik MA20 seviyesi de şuan 42.5K$ civarından geçmektedir.. En önemli ve direnç noktası 45.5K$ ve en son test edilen 45.850$ üstünde en azından 2 günlük net başarılı kapanışlar yapması şuan önemlidir ve gelişen olaylar maalesef btc 'yi etkiliyor diyebiliriz..

0BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

En az 44k gitmesi gerekli. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

42535 yaptır ufak düzeltme sonra çalışır 43700 falan yakarız kısada pu nedir bilmiyorum attım ya tutarsa :)

1BeğenmedimŞikayet

Sevda88 ()

Merhaba efendim ether yorumu rica edebilir miyim? Alım için bekliyorum.

1BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Hocam eline emeğine sağlık. 4h rsi pu devam etmekte halâ.
Ne zaman çalışır bu bilgin varmı

1BeğenmedimŞikayet

harunbey ()

ilk like benden hocam. emeginize saglik

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum