Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 16:40:17
EUR 34.9839 16:40:17
USD 32.2051 16:40:17
ALTIN ONS $2414.8350 16:40:17

Konu: Gümüş Haftalık ve Aylık Grafik Uzun Vade ihtimal

Haftalık Grafikte Görünen

Aylık Grafikte Görünen

Yukarıdaki grafiklerdeki ihtimaller uzun vadede oluşabilecek bir olaydır,
yıllar sürebilir, sadece enflasyon bu şekilde artmaya devam ederse oluşabilecek bir olay olabilir.
Kişisel analizmdir kimseye yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi riskini alır, TL grafiğinde düşüş gözüksede bazen şartlar değişir, bakarsınız oda yukarı atmaya başlarsa ons bazlı bu artış TL grafiğinide yukarı yönelmesini sağlayabilir... ytd

Yorumlar (67)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

gaplı açılış düşüş yönlüde olur yukseliş yönlüde.

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Yok üstad boşa yazdığın yok sadece adapte olmaya çalışıyorum. Yanlışlıkla 50000 TL yerine 50000 Gr 9.70'ten alıp 9.74 sattıktan sonra ne yapsam diye düşünüyorum.
Takip ediyoruz sizleri...

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Takip ve istifade ediyorum. Elinize emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Cevap yazmıyoruz kalabalık olmasın diye kardeşim. Okuyoruz merak etme; )
@REŞAT12

0BeğenmedimŞikayet

Chn_gs ()

13 lü seviyeler mi hocam ons bazlı yükseliş mi?

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Teşekkürler kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Palabey ()

"iyelik yap: denize sal; balık bilmezse, Hâluk (yaratıcı) bilir. " demişler.
Sen kendini, geri dönüş olmadı diye üzme zaten. Kimin faydalandığını bilemezsin.

5BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Galiba alt yorumlar sayfada çıkmamış. Sohbet arası oluyor kendim boşa yazıp kendim okuyorum anlaşılan.

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Yükseliş oluyor değil mi bu gapli açılış nedemek oluyor kardesim

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Daha önce gördüğü tepeleri aşma zamanı yaklaşıyor gibi

Selçuktrk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Sanki süre azalıyor demişsiniz açabilir misiniz tabi ki ytd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Hayırlısı bakalım kardeşim

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Ben teknik görünümü yazdım! Temelde ve gerçekte ne olacak yaşayıp göreceğiz artık...

Davut19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Uk rayn a sorunu çözülürse durum değişir çözülmez köpürtülürse bi el ateş ortalığı karıştırır bütün yazım çizim çöp olur. Bir kaç günde zirveler görülür

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Hayırlı akşamlar
Grafikkere gelirsek bana göre haftalık ve günlük hâlâ dibi tamamlamadı! Gösterdiğiniz seviyeler uzun vade fazlasıyla gelebilecek seviyeler!

Ama şuan için, nasıl olacak bilmiyorum ama, yada olur mu onu da bilmiyorum!

Dxy 96.043 üstü kalırsa, kademeli 99.4 ve 102

Rasyo 77.462 üstü kalırsa 82.413 ve 101.95

Altın ons 1840 üstü (kırılım)1878 ve 1927-1953 görünmekte

Gümüş ons 23.42 üstü kaldıkça 24.1 ve 25.1 görünmekte!

dxy, rasyo, gümüş ons, Altın ons hepsi yükselecek görünüyor! ilginç bir durum var! Altın ons 192x lere, gümüş ons 25.1xx lere kadar test edebilir! görünüyor!

Profilimde alt seviyelerle ilgili rakamlar var dileyen okuyabilir...

Hayırlı akşamlar hayırlı hafta sonları dilerim.

NOT:Tabiki yatırım tavsiyesi değildir...

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum sayfadaç

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Denk geldiği için dedim zaten :)

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

hiç bir rakam fiboya denk gelmiyormu.. ) pazartesi gece gaplı açılış bekliyorum.. bu burda kalsın... düzeltmene yardımcı olacam.. ) ytd

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

somundede ()

Bu yoruma like yakışır dostum anlayana

0BeğenmedimŞikayet

Habibe35 ()

Harika yorum sizi kutluyorum. likelarim sizin bu guzel yorumunuza.

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bu gonderdiğin grafiklere bir Fibonacci hesaplama ceksen cok farklı rakamlar gorebilirsin :) ytd

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Grafiklerde inceleme yöntemleri

Kenyalı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kenyalı ()

Hocam , tiz- i reftar olanın payine damen dolaşır.. bi anlayabilsek dediğinizi :D

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Biraz farklıyız senle . ben fibo cekerim . direncleri ve destekleri belirler mum sekillerine bakarım gann fanı bile çektigim olmuştur. ichinato ve fisher sclostick gostergelere ve hareektli ortalama (ma)degerlerine bakar kesisimleri incelerim trend yonune bakarım ve kıyaslarım . ayrıca oluşan formasyonu varsa gordugum onu incelerim :) made in myz

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tvb 31 bu konuda sizinle aynı çizgideyim. Hoca ifadesi de saygıdan ileri gelir insan çalıştıkça kıyas yapacak seviyeye ulaşır ve sözleri dikkate almaya değer ama kimse münezzeh değil. Ben bu sitede 4 y lı pek çok kişinin üyeliğinin iptal edildiğini gördüm (((
Her şey ölçüyle ölçüyü tutturan kazanır hırs ve kibir kaybettirir bu konuları kapatıp analizimizle uğraşmakta fayda var.

Haftalık kapanışı her zaman olduğu gibi kritik noktada yaptılar ben her zaman olduğu gibi kar gördükçe parçalı çıkıp dönüş veya yukarıyı kırması halinde giriş çıkışa devam edeceğim inşaallah sanki süre azalıyor onun için artık ortalama düşürmeyi ikinci plana aldım.

3BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ben bu sayfadaki kimseyi hoca olarak görmüyorum, siz ağız alışkanlığı olarak hoca diyorsunuz ben kişileri bilgisinden dolayı severek takip ediyorum. Hoca olayı biraz farklı bir konu, bana kalsa banada hoca denmesini istemiyorum kendimce kişisel analiz yapıyorum, mesela @M_yıldız da benim gibi analiz yapıyor yada @Invincible_lion da verilerle analiz yapıyor. Yani söyleyene bir lafımız yok o ayrı ama hani bu sayfalarda çok fazla aşırı dinciler gibi hocam hocam diyip peşinden koşmak yada ne bileyim işte aşırı böyle üst sınıfa sokmak insanları yanlış geliyor. Takip edilebilir fikir alına bilir, fakat abartmanın anlamı yok. Kimse yanlış anlamasın yani bu sayfada hoca kelimesi saygı şeklinde görülüyor ama ben görüyorum adam sanki dini hocalara aşırı tapanlar gibi takip edenler var ben buna karşıyım. Bu futboldada var bana göre her şeyin aşırı fanatikliği iyi değil... Günün sonunda kendiniz karar vermelisiniz sizin yerinize bir başkası karar vermemeli yani...

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Aytaç beyi shokanı usta olarak görmüyor musunuz?

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ben usta olarak görmüyorum kimseyi kendimde dahil :) burda amaç grafikle uğraşan kişilerin fikrini almak. ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Benim ismimi ustalarla birlikte yazmışsınız ben acemiyim. Yukarıyı kırması halinde çanak kulp oluşuyor.

benim hedefim orta vade 94 buranın kırılması halinde de 200 dolar .

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim burada ne diyor d bitti e yemi gidiyoruz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum