Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0818 19:46:57
EUR 34.9275 19:46:57
USD 32.2645 19:46:57
ALTIN ONS $2352.8550 19:46:57

Konu: Ne olabilir anlayanlar yorumlasın öğrenelim

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

:))) birazdan altın uzun vade grafiği atıcam altın ons sayfasına sırf senle @Zeyce61 dedi diye bakarsın ilerde tutar grafik :))

osman_d_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Sana ben sohbet esnasında 3 kahve yollamıştım :)) afiyet şeker olsun
Kalemi bırakma 49,990 a kadar sendeyiz
Mayıslar bizimdir

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ben begendim kardesim.

2BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Şu grafiği attık bayrak dedik sancak dedik
Teskere alacaz dedik 49 dedik 50 dedik bir tane beğenen olmamış :)

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Biraz daha hızlı çizersen olacak gibi:))

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

2022 temmuz ile kasım arasına denk geliyor yükselme olursa gene bu aylarda tepelere çıkablir, tekrar aşağı kıramazsa atıyorum fedin alacağı kararlar düşürebilir, tam tersi piyasa faiz sonrası rahatlayıp tepeye giderse analizcilerin beklediği düşüş iptal olur geri tepe yapar aylık grafikte, böyle bir ihtimal var yani uzun vadede :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Yav bi çiziverin belki siz çizmiyorsunuz diye gelmiyor :))

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tepedeki 30 dolar kırılmadan hiç bir yere gitmez.

Asagıdaki 21 dolar kırılmazsa düsmez . Ytd

Yusuf_krç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Sen oraya kadar çiz orası gelir gerisi bende :))

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_krç ()

Sen bilirsin çizersen getirirsin ::))

1BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Hep yukardan aşağı çiziyorlar geçenlerde burda 474$ görmüştü biz gümüşteyken oluverir inşaallah

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Zeyce61 yukarı göründüde biz mi çizmedik :Pp

@osman_d_ Bu arada birşey farkettim, çoktandır altın aylık grafiğe bakmıyordum, mavi çizgi sarı çizgi ile birleşmiş, Altın ons önümüzdeki aylarda bu çizgi ayrılmazsa yukarı yönlü onsleri yukarı arttırabilir tekrar kesişme olana kadar bu mümkün, ne kadar çıkar izlemek lazım ama ons bazlı bir artış gelirse şaşırmamak lazım, altın ons çıkabilirse gümüşüde yukarı atar :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Eyvallah bekleriz bakalım teskereyi

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Hep aşağıları çiziyorlar 22 den kurtulamıyoruz 25 görsek sevinecez o kadar fakir düşünüyorum :)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Gümüş ons 50 dolar çizerek bile getiremem :) 49.999 da kalır :) ytd

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@osman_d_ kardeşim bu grafik uzun vade grafiği bunun oluşması öhööö :) ben diyim 6 ay sen de 1 yıl, yani dediğin bayrak formasyonları ile ilgilenmiyorum ama düşüş çıkış ihtimallerine göre bakıyorum. şu an altın ons uzun vade grafiğinde yatay seyir halinde ilerde zamanla yönü belli oldukça haftalık kapanışlarla duruma göre yazarız gene :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Ben çizersem olay olur
@M_yıldız çizsin biraz yukarısı olsun 50 felan gibi bir aya gelir :))

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Ben çizersem 474 dolar a götürürüm admin sorun bir ay önce olmuştu:))
@M_yıldız arazi geniş sen hele çiz yukarıya doğru olsun bir kaç haftaya gelir orası:)

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

1BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Grafik ne anlatıyor acaba çıkışmı var :)

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

:))) ben anlamam arazi geniş seni etiketledim zaten

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

@Onursalll01 @REŞAT12 @M_yıldız @By_tarafsız_adam üst grafik bayrak formasyonu olur mu? Sizin engin bilgilerinizden faydalanmak isteriz.
Anlayanları yoruma bekliyorum

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Uç bes sağdan soldan cizgi çekseydin bari :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum