Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 16:43:03
EUR 34.9839 16:43:03
USD 32.2051 16:43:03
ALTIN ONS $2414.8350 16:43:03

Konu: gecenin fırsat ürünü

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
parite miz usd SEK paritesi. Yengeç fm aktif olmuştur.

1) Fm tamamlandı mı? evet
2) Fm tamamlandığı nokta daha evvel destek- direnç görevi görmüş mü? evet
3) Fm tamamlandığında rsi aşırı alım bölgesinde mi? evet
4) rsi'da uyumsuzluk mevcut mu? evet

stop seviyesi belirlenerek işlem alınabilir. Her fm gibi çalışmama ihtimali mevcuttur. Harmonik fm'lerde formasyon tamamlandığında çalışma yüzdesi yaklaşık %70 tir.

iyi geceler

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Tamam hocam eyvallah teşekkür ediyorum

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Eğer gelirse 9.16-9.17 gibi %80 çıkmayı düşünüyorum hocam. Yüzde 20 ile devam ederim. Stop seviyemi de 9.37 gibi belirledim bilgin olsun.

Miryaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ssert ()

Günaydın, ilk parite yi birlikte yapabilirmiyiz? Tşk.

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Tamam İnşaAllah hocam emeğinize sağlık Allah razı olsun bol bereketli helal kazançlar olsun

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Yazarım inşallah hocam. Henüz oluşmadı ama usd sek parite sinde bir oluşum daha var gibi biraz olgunlassin onu da çizer sizi etiketlerim inşallah şu an tutuyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Hocam olduğu kadar artık :) fırsat ürünleri önemli. Bende birtek gümüşle ilgileniyordum artık açılmayı düşünüyorum biraz daha

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Hocam işten güçten çok vakit ayıramıyorum. Söz vermeyim ama inşallah diyelim

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Kâr aldığınız zaman bilgi verir misiniz ? @emrah19

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Evet üstad sağol bende euro 'dan geçtim biraz böyle durumlarda beni özellikle etiketlersen sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

An itibariyle kar yazmaya başladı. Tutmaya devam ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Eyvallah teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

hocam beklentim 0.618 fibo seviyesi yani 9.16. Yaklaşık olarak %2 civarı bir kazanç bırakır eğer gelirse. Çok büyük beklentim yok açıkçası dediğim gibi çerezlik ürün kısada kar al çık mantığı

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Burada hedef kaç hocam ? Düşüş hedefi yani

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

usd yi seke mi parite yapın demek istiyorsunuz herhalde hocam. gumus ile alakalı değil

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Anladım teşekkür ederim belki gece diye böyle olabilir usd sekde de 4 cent çünkü şuan 2 den sonra düzelir sanırım 1.2 lere düşerse değerlendireceğim bu yorumunuzu teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

4 cente yakın marjı. usd sek'de ben 1.2 cent ile işlem yapıyorum. tahmin ettiğim gibi marjı yüksek oluyor euro çapraz çiftlerinin

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

10.6166 ya 10.6514 şuan normalde nasıl olması gerekir

2BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

dolar karşısında değer kazanabileceğini düşünüyorum ancak dediğim gibi işlem alacaksanız mutlaka stop belirleyin.

Ferguan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

euro sek'de çok tepede günlükte dahi aşırı alım bölgesinde. euro'dan sek'e parite de düşünülebilir ancak eurosek için bankanız extra marj uyguluyor olabilir ona dikkat edin. karar sizin tabiki

0BeğenmedimŞikayet

Ferguan ()

Sek yükselebilirmi

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

benim için sıkıntı yok dostum, burda grafikten anlamayan insan sayısı çok onun için az açıklamalı yazarsan daha faydalı olur, kolay gelsin emeğine salık.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

hocam bazı parite lerde tek taraflı görebiliyoruz o yüzden ters düşünmek gerekiyor. SEKUSD paritesi diye bir parite yok o yüzden usd SEK olarak çizim attım ancak haklısınız açıklamam gerekirdi affola.

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

euro sek içinde aynı şeyi söyleye bilir miyiz ? Vaktiniz varsa cevaplarsanız sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

o zaman az açıklaman lazım tepe yaptı düşünce alınabilir diye sadece grafiği atınca ben bile bakıyorum ne demek istemiş acaba diye :))

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

usd den seke parite yap diyor Yani sek değer kazanacak anlamına geliyor usd karşısında benim anladığım bu

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

hayır üstadım. USDSEK parite si olduğundan dolar dan sek'e parite yaptığınızda grafikte düşüş oldukça kazanacaksınız.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim gümüş demiyor usd sek için diyor:)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

iyi güzelde rsi tepe yapmış bunu alan şimdi dahada yukarı çıkmasını mı bekleyecek onu anlamadım?

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

teşekkür ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum