Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 15:19:47
EUR 34.9839 15:19:47
USD 32.2051 15:19:47
ALTIN ONS $2414.8350 15:19:47

Konu: btc/usdt usd100

⭐⭐Ayhnkpln ()
Bitcoin

elimden geldiğince basit anlatacagım arkadaşlar.
ma20 ve ma 50 yani kısa ve orta vade hareketli ortalamaların üstündeyiz
ma200 uzun vade ortalamanın Altın dayız.
mavilim indikatörünün üstündeyiz.
bollinger üst bandının üstündeyiz.
rsi 65.77 ile normal alım seviyesinde.
fraktal ff (flipflop) bölgesi kırmızı ile işaretlenip rakamlandırıldı. bu bölge ne kadar zor bir bölge oldugunu son 3 gündür bize gösterdi. burayı nasıl zor kırıyorsak üstüne cıktıgımızda o kadar kırılması zor bir destek olacaktır bizim için.

bu da us borsalarının grafiği us100. şu anda hem kırılım aşamasında hem de fraktal bölge destegini kırma asamasında. bu grafiği neden attım ve bizi ilgilendiren tarafı nedir? bu bölgeyi aşarsak bizi btc ile birlikte sırtlanıp götürecektir. son derece kolere olan btc- usd100 karsılaştırmasını her daim göz önünde bulundurun.

şimdi hepsini birleştirip yarın ki mevzuudan bahsedelim. yarın enflasyon verileri açıklanıyor. ülkemizin değil a.meri.kanın. enflasyon verileri yüksek çıkarsa dolar degerlenir. dolar degerlenirse kriptoya ve dolayısı ile btcye yaramaz.

şimdi biz ne yapacagız? tetikte olacagız. yarın 16:30 veriler acıklanacak 17:30 borsalar acılacak. bu saatler bizim için muhim. bu saatlere gelmeden ki tavsiyem şimdi olmak üzere stoplarınızı mutlaka edinin. btcde 42.700 altı bizi 39lara götürebilir. hemde öyle yavas yavas değil gayet sert sekilde. al sat yapan arkadaşlara sözüm yok ama kısa vade ve orta vadeciler lütfen bu uyarıyı dikkate alsınlar.
yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (118)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

Söyle dostum yapıştır :)

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yelizz39 ()

Stop simdi yapsam nereye koycam rica etsem

2BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

alt postu tekrar tekrar atacagım yazacagım gösterecegim! neden stop yaptırdıgımı ne olabilecegini söyleyecegim. kızın sövün. dert degil!

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

rica ederim

S_Ç_yldrm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

S_Ç_yldrm ()

Tmm çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Tesekkur ederim

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

key 7.800 Altın a düşmemeli. 4 saatlikte negatif uyumsuzluk vardı düzelttiginde adım adım diğerleri gibi çıkış yapacaktır.

renklay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Ayhan hocam, key bakabilir misiniz kisada hareket etmez diye dusunup iotx gecis yapmistim. Yorumunuz nedir

0BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Yolla hocam gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

ona bakıyordum şimdi :)) bak şimdi btc tobo atacagım

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Hocam bir el at avaxa 92 üstüne atalım

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

bak bir arkadas biraz kar almış kalanla devam ediyor mesela. bir stratejiniz olmalı

1BeğenmedimŞikayet

S_Ç_yldrm ()

Ben çok önce almştm inanlmaz zarar vardı ama simdi karda ve ben karar veremiyom çünkü eski rakamlara bakarsak aslnda cok düşük hala fiyatı

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

mantıklı dostum.

Hamdi_ozen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hamdi_ozen ()

En iyi benim gibi yarisini sat. Yarisiyla devam et. ytd :))

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

gördüğünüz gibi her düşüşün bir çıkışı her çıkışın bir düşüşü oluyor. slp fomo oldu. alayım diyen arkadaslar zarar etti satayım diyenler niye sattım dedi. karışmamak en güzeli olur benim açımdan

0BeğenmedimŞikayet

S_Ç_yldrm ()

Bi grafiğine bakarmısnz rica etsem

0BeğenmedimŞikayet

S_Ç_yldrm ()

Size bisey sorcaktim slp baya zarar vermisti simdi çıkışta daha çıkarmı yoksa kar cebe yakışırmı yapsak

0BeğenmedimŞikayet

umm_7 ()

Hocam teşekkürler

2BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Asagidaki yaziyi hatirlatayim istedim

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

bahsettiğim gibi dostum? okudugumuzu anlayarak okursak cevap yazıyor :)

Vlkyasan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

düşme ihtimali olur mu sizin düşünceniz nedir
bereketli kazançlar diliyorum

5BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

arkadaşlar bir açıklama ihtiycı duyuyorum. btc acıklamalarla birlikte 45.600 46.500 arası son gördüğü zirveye iğne atabilir. borsaların acılısı asıl veriyi bize ne yönlü gösterecek o önemli. eger kırmızı açarsak yüzde 10a kadar bir düşüş yaşayabiliriz. bilirsiniz tekniği haber takip eder ve böyle bir düzeltme mümkn. ya cesur olacaksınız ya stoplu. ben uyarımı yapayım da neden böyle oldu ya da olmadı diye soru ile karşılaşmayalım.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

tesekkür ederim elif sagolasın

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Emeğine sağlık Ayhan eksik olma

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

tesekkürler dostum rica ederim

ARGENTUM_TR için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

sagol dostum tesekkur ederim

Pimapenci için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pimapenci ()

Eline emeğine sağlık usta hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

Emekleriniz için çok teşekkür ederiz değerli hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

eyvallah :)

tuns için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum