Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0841 22:25:07
EUR 35.3952 22:25:07
USD 32.6270 22:25:07
ALTIN ONS $2392.4100 22:25:07

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
ETH üzerinde negatif uyumsuzluk. kar almayı unutmayın.

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

Beklemeye devam :))

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Bence dolar burda iyi çıkmasında kalsin 17 18 bekleyen var bir atak daha ytd ama cikarsa ortalik karisir kur korumali vadeliler yakar ortaligi

Melisss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

Bekliyirum bende ne zamandır almak için düşmüyor )

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bumblebee_ ()

adamın alnında 9 olacak yazıyor:)

Melisss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

dolar da düşüş beklentiniz devam ediyormu?

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Anladım inşallah gönlünüze göre olur herşey hocam:)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

aslında 38k dan dip görene kadar aldım . Ama tekrar 38 k yükselişinde hepsini karla satıp nakite geçtim. Hocam mesele uzun zamandır btc hareketleri değil. BTC yükselişinde altları yanında götürüyor mı götürmüyor mu olayı. BTC düşerken rezil oluyor çoğunluğu.

Birde seviye bazlı durumlar değişir. BTC düşen kanalları test edip duruyor ama kalıcı olamıyor. Bu trendlerde sürekli rakamlar değişir zamanla.

Ben eski o iştahlı alımları ve alt ürün popülasyonu olacak zamanı bekliyorum. En başta MVRV verisini takip ediyorum. Henüz risksiz alım bölgesinde olmadığımızı düşünüyorum. Seviyelerin bir önemi yok gerekirse yukardan maliyetlenirim fakat işimi biraz daha garantiye almış olurun.

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Hocam siz 34 binlerden beri alım düşünmüyorum diyosunuz btc 44 bin oldu hala düşünmüyorum diyosunuz kaçta alım yapıcaksınız gerçekten yanlış anlsmayın merak ediyorum beklentiniz nedir 34 de almadımız 20 binlermi bekliyosunuz?

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

44700 civarını hacimli olarak kırması gerekir. Hacimli kırılırsa 50100 e kadar yolu olabilir.. ama ben alt üründe hala alıcı yönünde değilim piyasayı izlemeye devam ediyorum

yıldırım32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

. Hocam hayırlı günler dilerim.
Btc için artık yükseliş başladı diyebilir miyiz hocam teknik olarak değişik bir durum var mı aşağıda ve yukarı da hangi rakamı takip etmeliyiz tekrar aşağı salarmı acaba
Saygılar hürmetler abim.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam kendisi belalı bir üründür. Ne yapacağı belli olmaz o yüzden yorum yapmak istemiyorum

PoyrazEfe52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Aşağıda ana desteğine kadar inmesi normal hocam. 2754 e kadar salınımlar normaldir

yıldırım32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hayırlı sabahlar Hocam.
Bahsettiğiniz eth mi.
Eger öyle ise btc hangi seviyeye tekamül ediyor. Yani btc için aşağıdaki beklediğiniz rakamları paylaşırmısınız.
Saygılar hürmetler abim

0BeğenmedimŞikayet

PoyrazEfe52 ()

Hocam selamlar Xrp yorumun nedir?

0BeğenmedimŞikayet

_ysmn ()

Tesekkurler ?

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam bunun için piyasaya kötü bir haber gerekir.

Esaret7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esaret7 ()

btc 40 ın Altın a sarkarda çıkamazsa yeni dip ararmıyız hocam hacimde yavaş yavaş düşüş var

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

3286 ana direnci. Mutlaka üstüne iğne atıp short emri olanları likit edecektir.

Esaret7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esaret7 ()

Tam dirençte değilmi hocam büyük ihtimal aşağı giderse altları yanında sürekler götürür

0BeğenmedimŞikayet

_ysmn ()

Tesekkurederim ?

frikuva için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Yani fiyat yükseliyor fakat bahsettiğim iki indikatör uyumsuz fiyat aksiyonu olduğunu söylüyor.

_ysmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Düşme ihtimali var demek

_ysmn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_ysmn ()

Merhaba. Uyumsuz ne demek

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Ek olarak MACD 4h uyumsuz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum