Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0738 22:48:42
EUR 34.7711 22:48:42
USD 32.3581 22:48:42
ALTIN ONS $2303.6500 22:48:42

Konu: XTZ Günlük Grafik Görünümü 09.02.2022

XTZ/USDT BİNANCE borsasına ve günlük grafik akışında bakıldığında şuan Ekim ayından gelen 9.171$ seviyesini test ettiği ve günlükte alçalan trend desteğinin şimdilik üstünde seyrine devam ediyor.. Günlük görünümde şimdilik 20 MA & 50 MA üstünde günlük kapanışlar yaptığı görünüyor ve bu seviyelerin üstünde tutunması pozitif görünüme sahip olduğunu gösteriyor.. Şuan grafikte gözüken ve % 0.236 FiB seviyesinin üstünde ve yukarı yönde 100 MA turuncu HO ve 200 MA kırmızı HO seviyeleri birer direnç konumundadır.. Özellikle bu 2 HO'nın üstünde gün kapanışları yaparsa yukarı yönde adım adım kısa vadede sırasıyla (5.365$) - % 0.5 FiB seviyesi (5.855$) ve 6.19$ tepe seviyeleri ilk hedef hedefleridir.. Haftalık grafikte ise şuan 50 haftalık MA seviyesi 4.70$'dan geçmektedir ve üzerinde özellikle haftalık kapanışlar yapması yukarı yönde seyrin devamı şeklinde ilerlemesi sözkonusu olacaktır ve btc 'nin gidişatına göre takip edilmesi şimdilik önemlidir, bol kazançlar..

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

ok. sağolun...

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

XTZ'de şuan değişen birşey yok 4.60$ yani 100 günlük MA'ya takılmış durumda üstünde gün kapanışları yapması şarttır, önemlidir yaparsa 4.70$ kısa vadede direnç konumundadır.. 4.30$'in Altın da özellikle 4 saatlik kapanışlar yaparsa riskler 4$ - 3.867$'a kadar uzayabilir bilginize..

karatepe için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

XTZ son durumuna bakar mısın Arkadaşım rica etsem?

1BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Cvp icin tsk ederim hocam emeginize saglik cok tsk.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler değerli dostlar,

@Derinn_35 @karatepe @lehfi

Bol kazançlar..

1BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

Teşekkürler Arkadaşım.

1BeğenmedimŞikayet

Derinn_35 ()

Teşekkür ederiz hocam güzel açıklama

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Sn codex rvn ne durumda

5BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

TLM şuanda kısa vadede pozitif ancak arzı çok yüksek ve arzı yüksek olan jetonlarin her daim riski de kazancı da yüksektir.. Önceki söylemimde yanlış yazmışım Metaverse yerine NFT yazmışım ileri dönük şimdilik zarardasiniz ve beklemeniz sözkonusu olsun.. TLM Metaverse ile ilgili olan diğer altkoinlerle birlikte yükselişine hız verebilir.. Günlük görünümde şuan 0.1181$'in Altın a sarkmadığı sürece sıkıntı yok ve 0.165$'a kadar yükseliş yapması sözkonusudur.. Bu seviye yani 0.165$ günlükte ne kadar üstünde kalır ve tutunursa şayet, öncelikle 0.1852$ ve haftalık MA20 seviyesi 0.2178$'a kadar yükseliş ivmesi kısa vadede gerçekleştirebilir.. 2021 2. çeyreği özellikle Metaverse ve Nft ile başlayan launchpad furyası 2022'de de tam gaz devam edeceğini ve asıl kazançların orada olması mümkün olabilir ve bu nedenden dolayı araştırmalarınızı bu yönde yapmak dize fayda sağlayacaktır diye düşünüyorum..
Piyasa değeri sıralaması bazında en büyük metaverse AXS- SAND- MANA- ENJ- ILV- MBOX- Star Atlas (STAR)- AURY- Star Atlas DAO (POLIS) en popüler metaverse coinleri arasında yer alıyor.. Yukarıdaki kriptolar hali hazırda geçtiğimiz yıl zirveler yaşadı.. Fiyatlanma açısından henüz belirli bir inşa gerçekleştiremeyen coinler fiyat keşfi aşamasında bulunması her daim sözkonusudur.. Genel piyasa trendi dolayısıyla düşüş trendinde hareket eden altcoinler, btc 'nin toparlanma sinyalleri ile birlikte iyileşme evresine girmeye çalışıyor.. Metaverse tabanlı coinler ise günlük zaman diliminde pozitif alana birlikte seyrine devam etmesi ve takip edilmesi önemlidir..

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

3.00 3.20tl hocam ama epey yuklu benim icin.

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

btc vira bismillah !

0BeğenmedimŞikayet

Vural27 ()

Hocam mükemmelsin sen ya

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Arzı yüksek bir NFT koini oyun odaklı jeton biraz Coinmarketcap'ten detaylarına bakmanızı özellikle öneririm, kaçtan terstesiniz kısa vade hedeflerini belirtebilirim..

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bereketli olsun, günlük 100 MA turuncu HO'dan şimdilik red yemiş gün kapanışları bu seviyenin üstünde yapması durumunda 4.70$ haftalık en önemli direnç olarak gözüküyor ve ardından 5$ günlük 200 MA ve 5.12$ kısa zamanda önemli direnç noktaları olarak göze çarpıyor bilginize, bol kazançlar..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Grafiği aynen takip edelim,

SPELL gibi tokenlerde ve özellikle arzı yüksek olan ürünlerde daima riskli gitmek gerekiyor ASLA full alımlar yapılmamalıdır, terse düştüğünüz an bekletme olasılığı da çok yüksek olacaktır ve bu da trade yapmaya zorlanan kişiler için bir nevi psikoloji bozukluğu yaratabilir.. SPELL'de ve gece saatlerinde en yüksek 0.00754$ seviyesini test etmiş görünüyor kısa vade olarak bu seviye üstünde kalması, tutunması durumunda 0.00815$'a gitmesi ve üstünde bu seviyede gün kapanışları yapması grafiktede belirttiğim seviyelere kısacası 0.0086$ ve 0.00973$'a doğru gitmesi şeklinde ilerlemesi beklenilebilir.. Günlükte 0.00715$'in Altın a sarkmadığı sürece yukarı doğru dirençleri kırması da sözkonusu olacaktır.. Son düşük seviyesi 0.00682$'in altında kısa vadede kapanışlar yaparsa şayet, 0.00647$ civarı seviyeye kadar özellikle btc 'nin aşağı yönlü salınımlarında alt seviyelere gelmesi sözkonusu olacaktır bilgine, bol kazançlar..

Vural27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Hocam merhaba ben epeydir tlm takildim kaldim aldikcada düştü nasil bir coindir bilginiz varmı bekliyorum hatami ediyorum bilmiyorum nedense balina vs gelmiyor:)kisacik sorsam. tsk.

1BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

xtz de %15 i gördük. Sağolun.

1BeğenmedimŞikayet

Vural27 ()

Anladım hocam çok sağolun yeni grafiğimiz varmı diye

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bununla ilgili grafik paylaşmıştım, proje v. s. hakkında bilgim yok.. Coinmarketcap'ten genel bilgi babında detaylarına bakabilirsiniz..

Vural27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@H2R @karatepe

Haftalık grafik akışında ve seviyeler olarak haftalık 50 MA 4.70$'in üzerinde kapanışlar yaparsa 20 haftalık MA direncine doğru gitmesi beklenilebilir o da 5.12$ civarında kısa paslaşmalar şuan grafikte görünüyor 5.12$'i aştığı takdirde ise yeniden yukarı yönlü seyrine ve eski zirvesine zig- zaglar halinde gitmesi beklenilebilir.. Trend desteğinin altında kapanışlar yapmadığı sürece ve btc 'nin gidişatına göre günlükte RSI kırılımı da mevcut görünüm şimdilik gayet güzel..

H2R için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Vural27 ()

Hocam spell ile ilgili düşüncen var mı

1BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

Takipteyim...

1BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Teşekkürler kardeşim xtz tutuyorum hala bakalım neler olacak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum