Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0892 09:04:03
EUR 35.0647 09:04:03
USD 32.1713 09:04:03
ALTIN ONS $2389.0200 09:04:03

Konu: Btc usdt 08.02.2022

⭐⭐USTAMM ()
Bitcoin
YTD

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Anlamadim sorunuzu

ARGENTUM_TR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

Ustam gelebileceği yer mavi çizgi mi?

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Ustam elinize sağlık teşekkür ederiz güzel paylaşım için
Retestte tamamsa yola revan olduk mu :)

2BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Merhaba Paramaribo. Teşekkür ederim. :)

Paramaribo_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Merhaba ustamm emeğinize sağlık..

11BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

10.500 den gelen yükselen trendi yukarı kırmıştık. Retest yani onay almış görüntüsü var.
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Ben en az 2x yapmadan hiç bir coinimi satmayı düşünmüyorum piyasa bizden çok büyük olduguna göre bizimde beklentilerimizin çok ufak olmasına gerek yok eger acil nakite ihtiyacınız yoksa bu piyasada sabırlı olun günlük hareketlere pek aldanmayın athsi 69k olan bi btc şuan çok yüksek fiyatta oldugu söylenemez en azından mart ayını bi görelim

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Dün lost hoca yazınca almıştım ama satamadım işte neyse artık şimdi satsam çıkar geri ben almadan

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Alice btc nin hareketlerine paralel olaraktan 13 14 bandına rahata atabilecek bi coin relax panige mahal yok ama daha ucuzdan alabilirdin 33bandında herkes korkuyordu ama 35 36 bandında aliceyi 7 dolar dan alabilirdin mesela

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

9.28 den aldım dün güzel yükseldi ama işte satmadan şimdide çok düşmüş

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

İlk defa aldım hocam alice coini satamadım dün işte sandla mana da öyle

Midland için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Alış yerin güzelse şuan için panik yapmana gerek yok btc illaki düzeltmeler yapacak ben genel olarak bu ayın güzel geçecegi kanaatindeyim sürekli al sat yapmak zarar verebilir dikkatli olun lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

Alice nin balinası pis dir doydu mu satmalara doyamaz.. orta uzunda kaybettirmez panik olma, sinlensin biraz metalar , indikatörler soğusun, hararet yaptı

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Afiyet olsun hocam :)

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

kaça denk geliyor bakmadım ama seni bir şeye etiketleyecegim. kararı sen vereceksin @maxmax35

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

bu iyiydi :). şimdi musadenle bir kahvaltı hazırlyayım kendime. aç bırakırsınız adamı

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Benim işim olmamalı aynen biri bana düştü 5 e al çıktı 7 ye sat demesi lazım heralde :))) yaşlı teyzeler gibiyim ya

0BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Haftalıkta orta bb görmeliyiz. Karar yeri olarak hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

kim dedi 10? neye göre 10 kime göre 10? hangi dayanaga göre? bir direnci aşarsın diğer dirençle arasında birşey klmamıştır sıraadakini beklersin stop yukseltip. oyle alayım şu fiyattan satayım işi, bu işi bilmeyen ayse teyzenin faruk abinin işi. senin olmamalı!

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Ben mesela alice den almadım karı düştü manada zarar çıksın vallahide billahide bırakıcam söz hocam beceremiyorum dün alice yükseldi ya ben 10 ve üzerine çıkıcak diye satmadım akılsızlığım işte :(

1BeğenmedimŞikayet

SÜPHAN ()

Ustam hoş geldiniz. Gözümüzü yukarı diktik diyebilirmiyiz.

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

43.500 muhimdi değil mi senin gözünde? 52 de karar verecegiz sanırım yöne. eline emegine saglık ustam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum