Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0817 17:43:06
EUR 34.9327 17:43:06
USD 32.2715 17:43:06
ALTIN ONS $2352.9550 17:43:06

Konu: btc uyumsuzluk

⭐⭐Ayhnkpln ()
Bitcoin

stop atın rahat uyuyun.

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Barça bu sezon sıkıntılı juw var elimizde 76 dan ona gore karar verirsin bence tokenler duseceni dustu düşsede okadar düşceni sanmam ytd

Kral_Şhiba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Türk tokenleri iyi tepki vermiyor. Juventus barcelona alınırmı

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Gecen 66 dan iyi tepki aldı btc salmasına rağmen keltos milan arzı arttirdi yoksa zor düşerdi 60 danda 77 kadar tepki verdi sağlam kaçış firsati ben 51 gal aldim %50 kalanı sağalan sert düşüşte eklicem ytd

Kral_Şhiba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Bu sefer bak acm 54lerde gecen sefer 66 asarısı gelmemisti biz hatta 67 71 75 77 girmistik 133 ettiginde iyi kar aldıydık hatırlıyonmu)))

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

gal benim bu piyasada tek ve ilk alım yaptıgım token idi. zarar ettim ve bir daha taraftar token almadım.

1BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Aynen bu defa ful yakalanmadim gal topluyom 51 aldim 20 gelirse alirim 1 sene tutarim yine satmam tokenelr bir başlarsa btc yi kim takar:)) ytd hayirlisi

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

nakit varsa sıkıntı yok. keyif sende :)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Bu piyasa 110 k mi yedi bu para sifirlansada 1 adet satmicam %50 nakit var 2x tam düşünce onuda salalrim suan alim yapmam altta 28.500 var yukarda 42 bana gore aşağı daha baskili elde mal var cikarsada uyar bekleyelim hayirlisi

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

dostum. bu hayat hep böyledir. yasadıgımız memlekette kim kimin umurunda ki dünya da öyle olsun? :)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Merkeziyetsiz diye piyasa yapildi milleti içeri aldılar şimdide vergi vergi olmadan duzenleme olmuyormu sacmalik bence kim kabul eder yükünü alan cikar piyasadan iyi vergiyi alsin kim batti umrunda deil

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

Hocam eldeki nakit için kaçı bekleyelim ? Avax, sol, etheryum sizce hangisi?

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

evet biz onu oyle anlayacagız.

ozzyizm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozzyizm ()

ETH değerlenecek yani parite anlamında öyle mi dedi dostum

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

dostum abd için ucuz olsa idi tüm balinalar onlardan olurdu. konu o değil de konu vergilendirmenin çoğalması ve kriptonun yasallaşması. sec onay verirse durum çok değişecektir.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

sizinde emeginize saglık. saygılar dostum.

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Emeğinize sağlık teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Bizim paramiz dolar a karşı ucuz oldu icin bize btc çok pahali geliyor abd 'ye gore ucuz bence normal rakamlarında şuanda ama piyasa manupule edilmeden çıkarmazlar bakalim bu defa nekdar surecek ve elon tekrar olaya el atacaktı ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

bugün bir yatırım uzmanı ile konuşma sansım oldu. ortak tanıdık cıktı. kripto ile ilgilenmedigini ama btc ile eth arasındaki yüzdelik farkın 2 sene sonra daha düşük olacagını ve 20 binli rakamlar bekledigini söyledi.

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Doğru diyosun alayını ceviririm hiç almadığım eth ye:))

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

like bu arada.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

en cok sen dikkat et. sende cok fazla jeton mevcut roket :)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

dostum haklısın. paylasımdan sonra farkettim. üstten çizecektim alttan çizdim. aslında anlatmak istedigim hacmin düstügü idi. fakat düşüş yerini bulacaktır. ben üründen cıkmıyrum. al sat yapan arkadaslar için genelde her gün paylaşırım.

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Resmiyet kazanması gelir azalması bence. eski yüksek vurgunlar olmaz gibi. hergun yeni coin turuyo piyasaya. para çok dagiliyo. cogu zaten çöp coin ilerleyen zamanlarda görücez neler olucak.

6BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam naçizane fikrim fiyat yükselirken diplerde uyumsuzluk aranmaz. Fiyat tepeleri ve indikatör tepeleri ile baksanız daha sağlıklı görebilirsiniz. Bu şekilde hataya sevk eder. Daha geç harekete geçmenize sebep olur. Oysa 39500 gibi uyumsuzluk vardı buradan çıkılabilirdi.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

dostum vergilendirmek demek artık gercegi kabullenmek demektir. hele ki nüfusun yüksek oldugu ülkelerde. bu kötü bir haber değil bence. bu piyasada para kazanmak artık zorlaştı. gecen gün bir paylaşım gördüm. 2018 ya da daha asagı senelerden birinden bir paylaşım. o paylaşımda ilk 20 coin vardı piyasadaki. su an 18 tanesi bildigin yok. asıl korkulması gereken bu.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

teknik çalışır haber sonra duyulur bunu unutmayın lütfen. 35.600 35. 800 arası. ben çıkmıyorum uzun süredir yatırımlarımdan. bazıları stoplu bazıları stopsuz. fakat stop olmak can simididir.

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Hindistan yuzde30 vergi getirdi bugun:))
Çok dillendi bu piyasa hoşuma gitmiyo

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Yani düşücekmi hocam kaça kadar beklemtiniz btc de? İngiltere haberi var ondan düşüyo btc bide

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum