Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0978 00:23:28
EUR 37.6392 00:23:28
USD 34.2629 00:23:28
ALTIN ONS $2642.4700 00:23:28

Konu: üçgen kırılıyor

Thanatos ()
Bitcoin

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Zaten kuveytin nalet makasi ucuk olmasaydi burda isim/iz olmazdi.. saglik olsun beklicez

SÜPHAN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Hocaların diyorsa btc hoca dinlemez 22 yap sen şunu hocaların şayet 28 i gelirse oradan asla terste kalmazsın

Issizadam63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SÜPHAN ()

Bu piyasaya galiba yanlış zamanda girdim. btc 55binden 38bine gelene kadar parça parça altcoin aldım. Alırken burdan çıkar, yok şurdan döner diye diye buralara kadar geldik. Burdanda nerden döneceği veya nereye düşeceği belli olmadığı için ve bu piyasayı çokta bilmediğimiz için öylece bakıyoruz.
Banka makasları hakkaten bıktırmıştı. Zaten bu son zamanlarda iyice zıvanadan çıktılar.
Ama sabredelim, hepimiz için kıştan sonra bahar gelecektir.

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Bir haftadır malda değilim az önce sırf adranalin olsun diye 2250 mdx alıp 2350 verdim çıktı bi çorba parası:)

By$hero2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Kisada 35 k lar gelirmi hocam

Thanatos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Kaderdasiz yani.. gumus dolar bu nalet piyasa yaninda cok iyi ya. bu piyasa insanin psikolojik ruhsam durumunu ciddi anlamda pis etkiliyo 6 binlik gala dan 3500 zararimi cikarsam arkama bakmadan kacacagim vlla

SÜPHAN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birss ()

Bende diyorum bu düşüş neden :)

0BeğenmedimŞikayet

SÜPHAN ()

Hocam sizi tanıyana kadar herhalde en şanssız adam benim diyordum. Allahtan küçük miktarlarla alım yapıyorsunuz.

Fakat gümüşteyken hakkaten güzeldi. Tersi pisti ama bu kadar bezdirmezdi. Neyse inşallah düze çıktığımızda bunlarda birer anı olarak kalır.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü4423 ()

6.81 nasıl oluyor benim dediğim spell 0.0070 lerde şuan tl olarak mı 0.681 felan mı

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

O da dogru piyasa herkesin bekledigini vermiyo

Gümüşçü4423 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü4423 ()

Gelmez o kadar çok zor çok kişi bekliyor bende oralar a nakit ayırdım ama büyük bir olay olması lazım

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Spell evelki gun 6.81 e geldi bu sefer gelirse kesin alcam ordan

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Azimden ziyade bazi hocalarin 28 bin ve alti hedefi var oraya gelirse buyuk para koyarim ucarsa zarsrlari kurtaririm diyorum)

Oğuzhan_07©20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

İnşallah çıkartırsın bu sendeki azme bağlı

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Uzerine yine bi demli cay ictik.. inanmasam da belki bigun tum bu zararlarin acisini cikarriz

Oğuzhan_07©20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü4423 ()

Spell al unut biraz çok büyük gelişmeler var

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Bende diyom bu piyasa neden aşağı yöneldi aklımada gelmiştin:)

2BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Kaldirac long mong sort felan anlamam bilmem.. aslinda bn yillardir gumuscuydum kuveytturk makasi 3 aydir cok fazla acmis diye buraya yonelmek zorunda kaldim.. oysaki gumus sayfasinda iken ne iyi mutluyduk birqz. buraya dustum dusmedim agiz tadi gunden gune kacti.)

Takiptekal için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

baran6576 ()

Artık düşüş bitti demistin bu kısa vade yı de içermiyor mu ? Sonrak yuvarlakçalar demek ki büyük konusmayacsksin hele bilmiyorsan hiç konuşmayacaksın takip eden birilerini zarara sokmak kötü bişey dikat et

Thanatos için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Yok btc almicam millet zarsr gorur ben çay yapcam.)

Esaret7 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Sabah yuzde 90 yukselmisti ta 11.30 a cikmisti tam da ordan aldim. ). allaha sukur kucuk parayla oynuyorum yoksa simdie kdar paramiz sifirlanmisti

Takiptekal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esaret7 ()

Abi Allahını seviyosan 100 liralık btc al fazla değil

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü4423 ()

İyi o zaman :)

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Sorun yok kucuk parayla aliorum kardes

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü4423 ()

üstad ne gerek vardı 37 kırılırsa satardın

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

11.30 dan almistim 10.80 de zararina sattim yine

Esaret7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esaret7 ()

Abi spelleri sattınmı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum