Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0817 17:02:42
EUR 34.9252 17:02:42
USD 32.2657 17:02:42
ALTIN ONS $2355.4000 17:02:42

Grafiği gönderen: Kzılhafiye1

30 ocak Ftm/TRY hedefi ytd

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Pardon ben yanlış yazdım hocam :) 40 tl yani 3 küsür dokarlara denk geliyo işte şuan 2.36

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

dolar değil kardeşim tl olarak

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

EyvaAllah hocam her ne kadar oynasada hedef rakam önemlidir sonuçta o mum oraya değipte 40 gösteriyorsa kimse için sorun yoktur kişi var dolar parite siyle ilerler kişi var paritesiz tl bazli ilerler ama sorun değil dolar bazlı bir grafikte çalışılır:)

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Hocam 40 dolar vermiş gidermi sizce ekleme yapmak istiyorum ftm ye ama 2.40 ı bu kezde aşamazsa salıcak sanki sizce?

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hocam ben şunu söyliyeyim ayın 26 itibariyle 31 kadar btc yukarı 31 itibariyle çıktığı kadar iniş bir dip sonrasında yıl boyu yukarı ivmeler le ileri gidebilir yani bu seviyeler 2022 son dipleri görünüyor ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Bereketini görür inş yalnız hocam ben şurdan alınır ve şurdan satılır babında söylemde bulunamam ama şahsi olarak ben olsam 25 ve 30 arası en düşük yerden ilerlerim kısa vadede ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Düşüncenize saygı duyuyorum yalnız siz ne kadar saçma desenizde sonuç itibariyle tl bazlı işlemlere de sizin saygı duymanızı beklerim platformda tl bazlı işlem yapılıyor mu yapılıyor herkes dövizle işlem yapmıyor sonuçta şuan tabelada ftm try varmı var sonuç bence try işlemlerinide es geçmeyin

Lonely_Wolf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Ve fed var yarın btc ye yarar inşallah fed

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

İnşallah hocam eşimde 2.13 den var tekrar alım yeri kaç olur ekleme için?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum