Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 01:02:02
EUR 34.8523 01:02:02
USD 32.5701 01:02:02
ALTIN ONS $2315.8700 01:02:02

Grafiği gönderen: REŞAT12

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Bir kere anket yapmıştınız dolar için kimse etkilenmesin tahmin etmek zor ama kendimce bir fikrim var demem bu sebeple Sn Reşat . Belli bir bölgede gidip gelmesi parçalı işlemlerimi engellemiyor onlara devam ancak bir haber vs. hızlı bir çıkış müdhle korkusu yada dediğiniz gibi 12.70 lerin altı riski böyle anlarda ki makas uçurumları derken bende kendimce temkinlice arkada tl bırakarak hareket etmeye çalışıyorum.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Abdullah6363 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tabi ki önce faizleri artırıp tam aksi istikamete dönerek arka arkaya kısa sürede yüksek oranda faiz indirimi yaptıktan durup geriye dönünce başka türlü düşünmenin imkanı yok.
Önce sabit bırakıp azar azar indirip aralarda dursa böyle demezdim. Bir insan düşünün bir tarafa koşuyor ondan sonra 180 derece ters yöne koştuktan sonra birden dönüp arkasına bakıyor. Bu insan hakkında ne düşünürsünüz?

1BeğenmedimŞikayet

Abdullah6363 ()

dolar ın durumu derken ?
Dolarda çıkış mı bekliyorsunuz?

1BeğenmedimŞikayet

Komando54 ()

Elinize emeğinize sağlık teşekkürler buldozer ile gecelim

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim ayrıntılı açıklama yaptığım zaman sayfada çıkmıyor gene de ben herkesin anlayacağı dilden yazmaya çalışıyorum sayfamı okursanız neyi neden yaptığımı net açıkladım.

doların durumu olmasa buralardan ufak ufak çıkmaya başlardım.

1BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Taaa Angaradan duyuluyor gümbür gümbür maşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Duyuyok kardeşim Allah razı olsun sağol Varol.

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Var hpcam var" sesin geliyor; )"

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Alamamak için zor tutuyorum kendimi abi çok kararsız kaldim

1BeğenmedimŞikayet

Mido ()

Bu kez kırıyoruz hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yorum ayar larında analiz içermeyen yorumları gösterme gibi bir ayar olsa okunur hale gelir ama bu şartlarda zor.
O zamanda yazdıklarımız doğru anlaşılmayabilir. Çoğu kişi kişinin sayfasına girip ne dediğini anlamaya çalışmıyor.
Yaptığınız bir yoruma göre davranabiliyor hal bu ki hepsi bir biri ile bağlantılı.
@umuut81 yukarı kardeşim alta kırarsa daha iyi alıcı toplar dolar da olduğu gibi daha hızlı yükselir

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah6363 ()

Bi de bu grafiklerin Altın a ben gibi avamın anlayacağı şekilde yorum da yazsanız 10 numara olur hocam . grafikleri yorumlayamıyor herkes sizin gibi

0BeğenmedimŞikayet

xwyz ()

12.74 bırak 13.30 kıramadı kardeşim.

Bu aşağı gelecek grafikleri mahvetti bizi.

9.80 den almadığımız malı 10.60 dan almazsak pişmman olurmuyuz diye düşünüyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ddolar yukarı hamle yaparsa çok girdiğim için ufak ufak çıkışa başlarım ama dolar yukarı atak yaparsa kayıp çok olur hep yazdım şimdiye kadar hesabı TL üzerinden yapmak gerekiyor.
Doların düşeceğini bilsem hiç adetim olmamasına rağmen full bile çıkarım ama düştükçe alıcılar artıyor kırmızıdan çok yeşil var. dişse bile alttan hızlı yükselebilir. 12,74 ü kırmadığı sürece yönü yukarı.

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Final10 ()

Dostum sesini duyuyorum ve cevap veriyorum:balyozun sapı elimizde kalacak gibi. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Duyuyorum:) siz yine oldukça fazla grafik Atıyorsunuz hocam. Illaki biri mutlaka görünür. Ben günde 1 atıyorum yada atmıyorum arada tümden kaynıyor:))

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Nereyi kıracağız altta mi üsttemi hedef

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Kıralım artık.. Takibe devam..

1BeğenmedimŞikayet

Yusuf_krç ()

Ne sağlık Allah razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Hocam seni sürekli takip ediyor okuyoruz ya hep yorum yapıyorum sana

5BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Asıl bu şartlarda okuyup dönüş yaptığınız için ben teşekkür ederim yoksa burada kendi kendime konuştuğumu zanndeceğim. Yaptığım yorumun sayfadan kaybolması sohbetlerden bir dakika sürmüyor sese verin arkadaşlar balyozlar hazır mı bu sefer kırıyor muyuz ? Sesimi duyan var mı ?

Mido için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şimdilik bekliyorum. dolar yukarı atarsa çıktığımızı zor gireriz. Ytd

Mido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mido ()

Hocam ordan donebilirmi geri:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum