Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 07:03:02
EUR 37.6173 07:03:02
USD 34.2604 07:03:02
ALTIN ONS $2653.7800 07:03:02

Grafiği gönderen: drtaskin

Günaydın arkadaşlar takoz kirilimi sonrası sert satış oldu dünkü mum güzel toparlanma eğilimi gösterdi ancak bu hareketin devamı için öncelikle 4slik bulut direnci olan 2066 geçilmesi lazım .Günlük grafiğe ichimoku ile baktığımızda chikouspan mumların içine girmiş biraz temkinli olmak lazım negatiflik göstergesidir.kemdi adıma zirve 2100 geçildikten sonra ancak tekrar hisseye girebilirim iyi günler ytd :)

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Yükselen trendi kırmadan satmam. Zaten huylandım bu olaydan. şirket güzel iş almıştı. Arayanlara Aynur hanım şirket için yüklü önemli bir meblağ değil diyor. Bir görelim yarını günlük haftalık karları kaydırırım belki oraya hele bir grafiklerindeki hareketleri göreyim. Sıkıntı yok.

Mumlar_lordu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Elinde olan korkmasın üstad alanlar satanlar manidar yine de herkes kendi bilir ytd :)

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Bana da de ama diğer taraf neresi kabir alemi mi? Orası ise bir süre daha diğer tarafa gitmeyeyim :)))

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Bak sana bişi diyim mi neyse burda kişiler etkilenmesin diğer taraftan yazarım :)

Caney için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Adam akıllı bi kap gelmeden burdan döner diyemem akşama taban kapatmazsa birseyler düşünecem tabi riski göze alarak..

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Dedim size çizerler diye :)

0BeğenmedimŞikayet

İshakkucuk ()

Sizin anele maliyet nedir

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Hocam anelede işler karışık hic almayan kişinin bulaşmasi mantıklı değil sirketin bankaya olan borcu ödedik vs bi kap gelirse o zaman alınır şuan elimde ek dahi yapmıyorum yönümuzu görmek lazım...
@Ruşen_1221 şubat mart gibi biliyorum yanılmiyorsam..

X112X için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruşen_1221 ()

Hocam alnele de bilanço nezaman

0BeğenmedimŞikayet

X112X ()

9.50 maliyetim var yükselişi bekleyeceğim mecbur ANEle burdan girilirmi yoksa yarını bekleyelim mi

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Hocam 8.40 Altın da kalirsak 7.80 gelir dedim dün çok kez 8.10 çarptı döndü simdilik orayı kiramayacak havası var sabah sadece saniyelik 8.30dan saniyelik 7.99 gördü ayrıca sabah ki atakta 8.40 1milyon satış koymuştu tahtacı diyor ki ben ne istersem o kolay kolay hisseyi çıkarmayacaklar...

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

1milyon 600 lot alım olmuş yani. Yarını da bir göreyim yükselen trend kırılmadıkça satmam. Duruma göre aldığım karlardan takviye de yapabilirim bir durum netleşsin önce bugün olmasa ortalamam arasında fark yoktu. Hayırlısı bakalım

0BeğenmedimŞikayet

İshakkucuk ()

Al sat için hisse fikriniz varmı hocam

0BeğenmedimŞikayet

X112X ()

yükseliş olursa üzerine alıp maliyet düşürüp karı görünce cıkıcam tepki yükseliği olursa benide eklermisin sana zahmet

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Hocam alım var tabanda 1milyon 600 emir vardı o alındı ve 2.30 gördü...
Evet büyük iş aldılar şimdi bu perhiz bune lahana turşusu gibi olay var ortada tahtacı malı toplamak için mi bu kapı atırdı acaba buda ihtimaler arasında..

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Elimde var ama ben maliyeti 8.70 kadar çektim altan aldığımı sürekli al sat yaptım bekledigim bi fiyat var 7.80 gibi orası gelirse yine alıp usten satacağım bu tarz hisselerde maliyet beklenilmez al satla maliyet aşağı cekilir...

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Ya bunlar çok büyük iş aldılar diye biliyorum. O işin parası 5 sene şirkete yeter. Çok ilginç vallahi.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Derinlikte alımlar var mı? tabandan dönüyor çünkü

0BeğenmedimŞikayet

X112X ()

@Caney hanım seykm takibinizdemi daha paylaştığınız gün alım yaptım bankanın azizliğine uğradım stop koyduğum yerden satış vermemiş elimde yüklü kaldı :)) zarar yazıyor

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Bu kadar basit ise neden hacizlik olmadan çözmemisler ki banka sonuçta belli bi süre veriyor o süre zarfında halletselerdi dediğiniz gibi oyunun parçası da olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Yok başka kap hocam valla borsa burası borctan bile sonra tavan tavan giden gördüm süper bilonçoyada kırmızı yapanıda gördüm

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Şirketi aramışlar Aynur hanım , çözülür o bizim şirket için önemli bir miktar değil diyor.

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Aynen hocam böyle bi kap gelecek bilemezdik tepki vereceği yerden ek yapıp tepkide çıkmak lazım bedelli parasını ne yapmışlar acaba onla neden borçları kapatmamışlar ki...

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Caney hocam 2 tane kap mı atılmış aneleye, oyun oynuyorlar bunlar heralde. Arkadaşın biri dedi ama doğru mu bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

süper, bereketli olsun. elde tl varsa korkma

Ruşen_1221 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruşen_1221 ()

TL var hocam karimda çok şükür var onlar kalsın

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam aselsan için kar al ve stop seviyeleri paylaşmıştım daha önce grafiklere bakmam lazım.
thyao içinde çanak tabanı yukarı kırılmadan ben almam.

Doların_mı_var_derdin_var için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam ben zararına satın diyemem. Bir strateji paylaştım elinde Tl olmayanlar için kırılım gelmezse ise şayet karda olanlardan parça satılması makul olur. Zarar büyükse kol kes diyemem.

Ruşen_1221 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruşen_1221 ()

Gün aydın hocam bende avod 545 kartn 59 tmns 2020 var eski 17 Aralıkta vemediklerim bunlar için ne yapmam gerekiyor ben zararına mal satmayı bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Doların_mı_var_derdin_var ()

thy, aselsan, var elimde zarardayım , ortalama düşürsem mantıklımı, tehlike sürüyor mu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum