Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0706 21:44:07
EUR 34.7916 21:44:07
USD 32.4741 21:44:07
ALTIN ONS $2339.2700 21:44:07

Konu: platın ons destek dırenc

⭐⭐__Deniz__ ()
Platin

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

masum35 ()

deniz hocam senin fikrin önemli senin grafiğini baz aldım ve çok işime yaradı daha da yükselecek gibi görünüyor

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

arap_abdurrahman ()

Söz dinleyip satmiyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

iilyas ()

Maalesef süreci tecrübe ettik al yat en güzeliydi yapamadık insanoğlu sabırsız ve acgözlü

1BeğenmedimŞikayet

Ya_ve_sin_ ()

Aynende dediğiniz gibi

3BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Bunun zirvesi 550 6 ay en geç 1 senede zirvesini zaten yokluyor.. 320 gelmiş geçen senenin fiyatı. 230 TL düşmüş fulle bekle kapat ekranı dahada düşecek diyenlere kulani tıka.. tekrar zirvesini veya üstünü ne zaman görürse o zaman sat.. sonra tekrar düşmesini bekle bu kadar basit.. teknige bile gerek yok.. 10-20 lira kazanım al sat yapayim diye ugrasirken .. bı satıyorsun uçup gidiyo.. 10 lira kazanıp 200 lira kaybediyorsun.. düşmez artık deyip alıyorsun 6 ay terste kalıyon sonra bakıyorsun olan hem Parana hem zamanına hem psikolojine olmuş.. teknik bilmeyenler çok oynamasın elindekiyle..

Ya_ve_sin_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ya_ve_sin_ ()

Doğru diyorsunuz düşünce alıyoruz daha da dùşünce keşke almasaydık dahada düstü burdan alirdik diyoruz yuksellişe gecmeye baslayınca almıyoruz dahada yukselince aliyoruz bu defada zirvede yakalanip tersten nasil çıkariz diyoruz aslinda kanat etsek hersey bitmişolacak ne çıkınca ne dùşunce üzülecegiz.

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Çok aşırı düşüş beklemiyoruz ya olursa diplere bir 340 gelebilir diye o yüzden öyle söyledim.. tabi bu benim düşüncem isteyen isdedi yerden alsin neresi mantıklı geliyorsa.. bana nereden alınır diye sorarlarsa ve dip fiyatları söylerm şurası alım yeri dedin aldık dahada düştü demesinler diye, o kadar yazıp çizip yorumluyorum .. düşünce alin diyorum almiyolar . Yükselince tüh şu fiyattı almadik.. burdan alayım mı diyolar ati alan usgudari gecmis.. alım bolgesi diye grafikte gösterdim işte.. alım mi beklimmi assa mi gider yukarı mi gider ne zaman gider.. bana gösterilen kadarını görüyorum ben kahin değilim ki

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

günaydın iyi günler tsk ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

340 nedir arkadaşım. fecen hayrolsun

0BeğenmedimŞikayet

arap_abdurrahman ()

Emeğine sağlık kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Yorumladım işte ne olacağını bilsem kendimi de sizi de zengin ederim :) elinizde hiç yoksa yarı girin madem ytd olurda 340 gibi gelirse kalan yarısını girersiniz

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Hayırlı akşamlar eline sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Abdullah6363 ()

930-950 bandına inse yine alırım.
Bu aralığa sıkıştı zaten ons olarak .
Al sat yapıyorum dolar ile.
Parite

iilyas için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

iilyas ()

930-987 dolanıyor alım için kac bekliyorsunuz

Abdullah6363 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abdullah6363 ()

Valla ben de alım için bekliyorum ons düşsün deyu.
Ama ne düşüyor ne çıkıyor

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

hocam iyice düşsede alsak

Abdullah6363 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

hocam mrh nasılsınız durumlar ne olur tl de bekliyom

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah6363 ()

Platin ons yerinde sayıyor.
Bakalım nereye kadar?

4BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

platın hala dusen kanal ıcınde hareket edıyo.. 1037 uzerı haftalık kapanış yaparsa dusen trentten kurtulur..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum