Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 08:34:34
EUR 34.7896 08:34:34
USD 32.3955 08:34:34
ALTIN ONS $2308.5450 08:34:34

Grafiği gönderen: eocal2021

37600 gelebilir
[grafik d=218499_GR202237v7q5.jpg][/grafik]

Yorumlar (98)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ateş_serbest ()

Düşerse dolar uçar osman elim tetikte yada kapalıçarşıya için zamanı ayırırım

_Ottoman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Hocam sağolun ama nerden bilem zararım çok bu tür insanlar yüzenden zarar edik parada kalmadı çocuklarla herhalde dışarda kalacağız eve hacizde gelebilir bu siteye bundan sonra hızur yok yemin ediyorum benim ahlarımın hadi hesabı yok gün yüzü bu tur insanlara yok

mevlutefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ferit1919 ()

Adminden torpilli olunca)

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ateş_serbest ()

Osman bu hafta mb kararı ne olur? Iyi gözlemin var senin

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Fidan bağışlamıştır :)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

sen de haklısın.

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Adam sayfayı hayt huyyt ile dolduruyor biri burda kesin konuşuyor atın kardeşim bunları

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

bir de kaldırac kullanmıs onun lafına bakarak. rabbim herkese akıl versin ve iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah

0BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

İlginç olan site yönetimi 2 günlük adama yıldız vermiş. Nasıl oluyor bu iş.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Adamların işi bu site yönetimi bu duruma herzamnki gibi sessiz fidan dikiyorlar galiba banlasana ip numarasından

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Bak bide hemşerimsin kaç defa o hasta ruhlu insanlara acı vermekten beslenen mahlukatlara bulaşmayın diye yazıyorlar

Elazıııığ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Günlerce yazıldı çizildi itibar etmeyin diye insanlarda biraz kendini sorgulasın onların işi bu bu nicki kapar yenisiyle gelir bir sürü kişi var burada hiç mi farketmiyorlar

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

hiç ama hiç iletişime gecmedim site yönetimi ile güzel kardeşim. yardımcı olacak arkadaslar cıkar inşallah..

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

osman kardeşim o halde bilerek yapıyorsa Rabbim iki cihanda yakasını bir araya getiremesin. bakalım yedigi o hakların hesabını verirken melaikelere engel mi atacak görecegiz.

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Fanatik gümüş 2 hayırlı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

az önce tamir ettigim ruhlar gibi onun da ruhunu tamir ederim ben. yanlış yönlendirmesi hadi bir derece mevzu değil. engel atıp ortadan kaybolması sıkıntı.

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Hocam teşekkür ederim sağolun sizden bir isteğim var bu ekran fotoğrafını nasıl atıyoruz siteye bi yönlendirebilirmisiniz beni

1BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

O hasta ruhlu

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

ben sadettin tacettin anlamam. ademoğlunun adı adamdır. o adı da iyi tasımak zorundadır. canım sıkıldı bu duruma benim.

0BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Sadettin hocam o vukuatlı birisi zaten . Kaç kere dedik itibar etmeyin diye

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

@LostPassenger vakası gene yaşarız 28800 de 24000 gelecek dedi sıvı 7.5x iken kur ibresi 69000 e vurdu dövizde 18.60x e zarara bak

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

@eocal2021 bu adamı yönlendirip neden engel atıyorsun? hangi insana yakısır bu? ac o engeli ve özür dile çabuk. inan bana cekecegin olur benden ve forumdaki arkadaslardan. anca cene yapmayı biliyorsun. gel buraya.

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Var olun teşekkür ederim eyerki ecoal efendi Ftm de 1.800 gelmese 4.100 de şohrt giderse binim ahlarımı onu yerle İhsan eder gün görmez net söylüyorum beni engellemiş sıkıntı yok ama o bu sitede ben den kurtulamaz çok net söylüyorum

1BeğenmedimŞikayet

burcu666 ()

O kadar doğru ki şu yorumların bende çok zarar ettim zamanında marjinde veya panikle al satta zamanla tecrube ettim birilerine de yatırım tavsiyesi vermemeye calısırım piyasa bu ne olacağı belli olmaz. Burda 39k da alımı bırak 28k gelicek diye satın diyen gördüm yazık oldu herkes kendi araştırmasını yapsın yorumlara güvenip hiç birşey alıp satılmaz zarar ederler. Bol kazançlar sanada :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum