Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0642 17:06:14
EUR 34.5947 17:06:14
USD 32.4848 17:06:14
ALTIN ONS $2370.5300 17:06:14

Konu: usdtry gan

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

kardanzarar ()

https://yorum.altin.in/konu/29874460- us dtry- gan
linkte daha önce paylaştığım usd grafiğinin güncel halidir.
ytd.

0BeğenmedimŞikayet

fatih_90 ()

Ben de düşüşü bekliyorum 600 seviyesi gelecek bence

kardanzarar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Buğra_Eylül ()

Teşekkür ederim cvp için:)

kardanzarar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kardanzarar ()

iyi günler. ayın 20 sinde faizin sabit bırakılması sonucu dolar ın düşmesini bekliyorum. 1/8 tl deyim halen Altın ve dövizde geri çekilme bekliyorum ancak çekilme sonrası alımlar gelecektir. düşüşler alım fırsatıdır. YTD.

Buğra_Eylül için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Buğra_Eylül ()

İstediğim cvp buydu:)) teşekkür ederim

TESLA_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TESLA_ ()

Ben senin yerinde olsam uzun vade beklerdim ha illa işlem yapacağım dersen parça sat derim ytd

0BeğenmedimŞikayet

Buğra_Eylül ()

Aynen ilk yatırım yaptığımda, acemiydim, çok panik yaptım, tabi yanlışta :((

0BeğenmedimŞikayet

TESLA_ ()

Çok büyük meblağ niye öyle bir şey yaptın ki panik işlemci seni

0BeğenmedimŞikayet

Buğra_Eylül ()

Teşekkürler cvp için

Minikbiyatirimci için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Minikbiyatirimci ()

Al sat icin uygun ortam yok bence eger altindaysaniz hic ellemeyin derim tutun derim sahsi dusuncem diger turlu makas acioalr falan cok ta bi kazanc olmaz saki kazanabilmeniz icin 700 lerin altini gormesi lazim or gibi; ( ytd hayirlisi olsun her turlu kararinizda

0BeğenmedimŞikayet

Minikbiyatirimci ()

Zaten zarar etmissiniz bende gr eksilttim malum gecede ana parayi son dk kurtardim hala beklemedeyim tl de alim icin bi firsat yakalariz insallah

1BeğenmedimŞikayet

forceblack ()

En kötü karar bile kararsızlıktan daha iyidir.

0BeğenmedimŞikayet

Buğra_Eylül ()

155grm eksilttim 2_3ay içinde , birazını kurtarmak istiyorum ama ya düşmezse iyice grm eksiltirim , öyle kararsız kaldım:)

0BeğenmedimŞikayet

Buğra_Eylül ()

Birisi mi , takip ettiğim bir çok kişi böyle diyor , ben kararsızım,852den 200grm,807den 61 grm var, birazını bozup alttan almak istiyorum ama cesaret de edemiyorum

1BeğenmedimŞikayet

TESLA_ ()

Bak birisi beni tastikledi:)))

0BeğenmedimŞikayet

Buğra_Eylül ()

Çok teşekkür ederim, bilgi için

0BeğenmedimŞikayet

TESLA_ ()

13.52 altı olumsuz demek istiyor basit anlamda

0BeğenmedimŞikayet

Buğra_Eylül ()

Merhaba usta , son durum nedir fikrinizi almak isterim, grafikten pek anlamıyorum, elinizde bı parca TL vardı en son alım yaptınız mı bekliyormusunuz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum