Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 14:03:55
EUR 34.7748 14:03:55
USD 32.4684 14:03:55
ALTIN ONS $2337.9850 14:03:55

Konu: Ons Gümüş Grafiği Olası Senaryolar 14.01.2022

Fed tarihine kadar bir açıklama eğer çok sert düşürmez ise 21,50 kesişme noktasından dönebilir ise üstte belirttiğim rakamlara gitmesi ve bu bölgeleri artık delip geçmesi ve üstüne atması gerekiyor onslerin, aksi halde zaman geçtikçe malasef dipler daha fazla aşağı yönlü gelmeye başlayabilir. Grafikte olası dip senaryoları ve tepe senaryoları mevcuttur. Not: Burdaki analizler kişisel analizlerimdir, bunlara göre yatırım yapmak zorunda değilsiniz... Bana göre Fed toplantı tarihine kadar 23,80-23,90 gelebilir ve üstüne atamadığı sürece düşüş noktaları şimdilik bu şekildedir. Son olarak bu grafik ons grafiğidir, dolar ın artmasına göre tl bazlı gümüş artabilir ve düşmesine göre onsde düşerse çok daha aşağılar gelebilir TL bazlı ytd

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

1 hafta önce bu grafiği attım üstüne çıktı ama kalıcı olamadı ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

rsi den dolayı delip geçmesi lazım yoksa çok daha aşağılar gelebilir diye yorumlamıştım, şu an üst bölgeyi geçti bakalım, bu bölgenin Altın a düşmeden yoluna devam edebilirse en son attığım grafikteki tepe noktalarına ulaşmaya çalışabilir ytd aksi durumda tekrar bu kanala girerse tekrar bu düşüş noktalarını konuşmaya başlayabiliriz, o yüzden dikkat edin full girmek yerine parçalı alımlar yaparak, çıkan parçalarınız kâr yaparken düşersede alttan alma şansınız devam eder ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

24ustunde kalsaydı rahat gider derdim ama şimdi tam sınırda ne dersin

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim ons için ne dersin sence daha gideri varmi

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanneninbacısı ()

Hocam illaki düşüş olacaktı evet bende o yüzden tlye geçmiştim alttan alıp biraz zararımı kapatırım diye, ama o 10.34 den sonra çok hızlı bi şekilde çıkış yapınca, birde yılbaşına kadar dolar 20 TL olucak dedi büyük ekonomistler, dolar çıkarsa gumuste çıkar diye düşündüğüm için yine böyle bir hata yapmış oldum, ve 20 Aralık gecesini asla unutmuycam ve o düşüşüde aslında rüyamda görmüştüm gecesinde, sabaha ablama anlatmıştım, ve akşamında rüyamın aynısını yaşadım zaten. rabbim bana göstermiş aslında, ama benim basiretim bağlandı:((

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Ben uyardım sayfayı bunun düşüşü ağır olur diye, dalga geçen ve gazcı tayfa yüzünden malasef kimse umursamıyor. Böyle zamanlarda parça parça satıp en üstte az kalacak ki ağır düşünce 1-2 parça zarar edecek. Herkes full alıp full sattığı için, satan geri alamıyor, atamayanda ya kârdan zarar ediyor yada komple zarar ediyor.

gumuscuanneninbacısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

Arkadaş inanın çok üzüldüm

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanneninbacısı ()

Hayırlı sabahlar hocam. beni unutmamışsınız:))hocam o kadar çok zarar var kii, dediğiniz gibi yazın zaten 7.72 den terste kalmıştım. ordan bir 5.500 gr zararım vardı zaten. simdi elimde olan gumusumu 9.20 lerde sattım ve 12.28 den aldığım için full olarak 9 kiloda ordan zararım oldu, gümüşümü yarıya indirdim resmen. eşimle ev akmak için birikim yapıyorduk, o 20 Aralık gecesi çıkış yapmadıgıma o kadar pişmanım kii, o akşam bile çıkış yapmış olsaydım yazınki zararımı telafi etmiş olurdum, durumum vahim yani hocam:((

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Kaçtan almıştınız 7 lerde tersteydiniz satıp almayıp yoksa 12-13ten mi aldınız :)

0BeğenmedimŞikayet

Habibe35 ()

Like lariniz verildi hocam emege saygi

1BeğenmedimŞikayet

gumuscuanneninbacısı ()

Ben like verdim hocam. emeginize sağlık. cok teşekkür ederim açıklayıcı yazdığınız içinde. terste olduğum için ara ara sayfaya giriyorum

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Hocam ellerinize sağlık

9BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Uğraşıp grafik arıyoruz beğenen yok sonra grafik atmıyorsunuz diyorsunuz, atınca beğenin yorum yapın ki üstte kalsın herkes faydalansın ytd not: sadece benim grafiği değil arkadaşlar uğraşan arkadaşları eleştirmek yerine beğeni ve yorumlarınızla en azından yapılan uğraşa emeğe saygı gösterinki millette sizler için uğraşıp grafik atsın, adetim değildir beğeni istemek bazen gırgırına istediğim oluyor ama nasılsa hergün 3 beğeni hakkınız var, bunun boşa gideceğine emek harcayan arkadaşlara atarak en azından gönüllerini alın, ben bakıyorum adam grafik atmış sadece 1 beğeni yada hiç beğeni yok, yorumlarda yapan olursa hep aynı kişiler, siz yorum yada beğeni atacaksınız ki bu grafikler daha fazla kişilere ulaşsın... yatırımları bu grafiklere göre tabiki yapın demiyoruz ama en azından yön tayin ederken sizlere daha iyi fikir verebilir saygılar hayırlı akşamlar... ytd

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

23$ ın üzerinde duramayan gümüş nereye giderse gitsin inip çıkıp max aşağı yukarı bu seviyede bitirir 2022 yılını büyük fonlar çıkış yaptı usd olmasa idi buradaki fişekçi şahsiyetler ne yapacaktı doğrusu tahmin etmek güç usd ile yükselen ons bazlı düşmüş enflasyon hepsini geri almış medyada orada burada halen gümüş uçacak algısı yaratıyorlar yazık

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

pandemide klasik algıları bozuyorlar farkındaysanız, eskiden ağustosta artan gümüş Altın geçtiğimiz yıl resmen çöktü, kışında dolar bazlı artış oldu, uzun vade altın ve gümüş grafiğine bakarsakta aylık grafikte fed aşağı çekmeye uğraşıyor onsleri kademeli olarak düşüyor, bizim çıkıyor dediğimiz anlar sadece düşerken oluşan yükseliş dalgaları şimdilik. gümüş ons sıkıntılı görünüyor, altın ons gene bir şekilde 1680 e gidince ordan geri dönüyor sürekli ama gümüş dönemiyor sürekli aşağı gidiyor ytd

ronx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Aynen çünkü çok sağlam çıkışlar oldu gümüş 'ten yatırım fonları tarafından dünya geneli

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

yıl sonuna kime öle kim kala :) ama yakın zamanda fedden dolayı aşağı doğru gene gitme ihtimali yüksek gibi görünüyor. Fedin açıklamaları önemli tabi bakacaz ytd

ronx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Ons un 2022 sonuna kadar bu seviyede kalmasını bekliyorum sayın hocam

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Geçen yılda aralık ve ocakta Altın çökmüş, 500tl lerden 400tl ye kadar düşmüştü, sadece bilgi amaçlıdır, bu yıl tek fark bizim mb faiz düşürdüğünden dolar arttığından kimse tl bazlı etkilenmiyor, bu konuya dikkat edin, bizim mb nın 20 ocakta alacağı karar çok önemli ve 25-26 sında fed faiz kararı var oda onsler için önemli olacak. ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Önümüzdeki günlerde olması muhtemel olasılıklar...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum