Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0679 18:49:40
EUR 34.8254 18:49:40
USD 32.5873 18:49:40
ALTIN ONS $2392.7100 18:49:40

Grafiği gönderen: TESLA_

Yükseliş görmedikçe sattığımız rakamların üzerinden alım yapmıyoruz

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

31_demet ()

Cok sukir sibelim daha iyi oldum asi oldum bugun kotulenmem insallah.. melegimiz nasil. iyimi sibosum

Altınbilezik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınbilezik ()

Canım Sevoşum benim sen keyfine bak bir hafta sonumuz var onu da burda geçirmeyelim dimi:) Bu hafta elimizdekileri çıkarabiliriz inşallah:))

Sevda27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınbilezik ()

Ben giremedim hiç Demet'im bir bakiyim dedim seni çevrimiçi gördüm nasılsın Demet'im iyileştin mi

31_demet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

31_demet ()

Nerdesiniz hakkaten siz ya@Altınbilezik

0BeğenmedimŞikayet

31_demet ()

Oyyy allahim senin dillerini severim ben can cankardes kankam yok valla hasta olmusum. kurun karni agriya oldugu kadar olur olmadi satmam islam memis amcam gibi bekler 1450den satarim )))kiz 2. dozuda vurdurdum bide )))hepsi bir oldu kankammm

0BeğenmedimŞikayet

Sevda27 ()

Canım Demetim benim biricik kankam tatlı kankam güzel yüreklim paniklim benim:) çok geçmiş olsun ama sen kesin kurlardan dolayı rahatsız oldun:) bir çıkmadınız şu tersten yükselsin ve artık herkes çıksın şu tersten milletin psikolojisi iyice bozuldu. Kârı kalsın yeterki ana paranı kurtar önce.

0BeğenmedimŞikayet

Sevda27 ()

Canım Siboşum benim canımın içi can içim tatlı Siboşum biricik Siboşum benim:)bugün giremedim sayfaya malum hafta sonu benim için aşırı kutsal:)) bende sizinle birlikte pazartesi gününü bekliyorum nasılsa hafta sonu bir kıpırdama olmuyor. iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

31_demet ()

Sagolasin sibelim insallah iyilesirim pazartesiye kadar.. sen nasilsin ya benim aklim hep sizde kaliyor sevdosumla sendee )))

0BeğenmedimŞikayet

Altınbilezik ()

Geçmiş olsun canım Demet'im nasıl oldun geçti mi başın dikkat et kendine pazartesiye kadar dinlen güzelce:)

0BeğenmedimŞikayet

31_demet ()

Bugun rahatsizim sibelim basim cok kotu agriyor ve gecmiyor yorgunum biraz... ins. gecer.. evet sevda nerde geziyor bakim minnoss minnoss)))haftaya bakim neler olacak cok merak ediyorum sibosum mb. Biseyler cikarir bos durmayaya devam edecegini dusunuyorum ben..

0BeğenmedimŞikayet

Altınbilezik ()

Canım Demet'im iyiyim sen nasılsın yeni girdim bi bakiyim napıyorsunuz diye Sevoşum gelmemiş @Sevda27

0BeğenmedimŞikayet

31_demet ()

Hayirli sabahlar sibosum @Sevda27 nasilsiniz

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Amin değerli abim

Trc_2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Allah tüm hastalara şifa versin Allah a emanet olun ben girip tüm arkadaşları ziyaret ediyorum selametle.

musaelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Çok geçmiş olsun ya

0BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Evet tüm aile gecirdik

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Çok geçmiş olsun abim Allah acil şifalar versin omicron mu acaba

0BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Teşekkürler.

Yarali_aslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Amin kardeşim

TESLA_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yarali_aslan ()

Çok geçmiş olsun...

0BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Kardeşim çok sağol 2 hafta kadar hastaydım biraz ağır geçirdim şuan daha iyim bir az daha dinlenip inşallah gelicem şimdilik ara ara giriyorum fırsat bulunca Allah'a emanet

1BeğenmedimŞikayet

TESLA_ ()

Geçmiş olsun Tamer abi düşmedi mesaj Rabbim Şafi ismiyle tez zamanda şifa versin

1BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Abi hoşgeldin sen nerdesin ya

0BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Teşekürler Allah tüm hastalarimiza şifa versin teşekkürler.

Esrarengiz0666 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Amin Halilim biraz dinlenip gelicem şimdilik arar ara uzaktan girip destekliyorum tüm arkadaşları selamlar.

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Çok teşekkür kardeşim Allah razı olsun.

Mrvcyhn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Geçmiş olsun Tamerim umarım tez zamanda düzelir dönersin Rabbim şifa versin.

1BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Geçmiş olsun abi allah şifa versin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

TESLA_ ()

Tamam abi gelince söylerim sağolasın

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum