Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 05:16:40
EUR 34.6825 05:16:40
USD 32.3215 05:16:40
ALTIN ONS $2324.9700 05:16:40

Grafiği gönderen: Yaseminnisa

Günaydın. Bakalım petrol hedefe varıp dönecek mi?

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Çok tuzak var Boss bizim gibi küçük yatırımcıyı koruyacak dostlara ihtiyacımız var desteklerinizle inşallah.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Filizay ()

isim bulamadım

Filizay için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

dolar güvensiz dolar endeksi düşerken bizde kurun artması ya tuzaktır ya dolar alıyorlar demektir. O yüzden gramlar da etkileniyor çok güven vermiyor. ytd

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Son kısmı yazmaniz yeterlidir

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

https://altin.in/aytac_fb41

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hepsi maden olduğu için mi desem :))
Öyle bir beklenti içindeyim

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Filizay ()

Aytaç hocamın linki varmi

2BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Bende denk geldim hocam yeni atmış bakın isterseniz nur arkadsa atinca denk geldim

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilmem senin paylaşımına DL atmışlar düzelttim ben

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam petrol uretiminde gumus kullaniliyor diye biliyorum ama yinede iyisini siz hocalarim bilir

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Teşekkürler, Aytaç Hocamı takipteyim ama yorumu kaçırdım herhalde

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Benim yazımı beklemiş herhalde hocam

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Aytaç hocam aanliz atmış isterseniz ona bakın.13700altinda düşüş olacağını söylüyor ama sizde tam okuyun farklı oluşumda var

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Teşekkür ediyorum Gramdayım içim rahatladı, akşam düşüş olunca düzeltme dalgasına doğru hızla gidiyormuyuz diye panik olmaya başlamıştım güzel bir gün diliyorum sevgiyle kal.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Evet üçgen ablam. 2 haftadır takibimdeydi. Yukarı kırınca hedefe gidecek mi merak ettim..
Petrolun yükselişi gümüşü olumsuz etkilemez mi? Hep öyleydi ama.. neden peki?

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Aaa niye dl ne saçma. Ne varki bu yorumda:((

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ons bazında bekliyorum ama kur sa yükseliyor nasıl işse. O yüzden gram TL olarak da gidişat iyi görünüyor. ytd

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Günaydın Boss metaller yükselecek dedin benim gözlerime bir ışıltı geldi ons bazında herhalde yoksa dolar dan ümitsizim

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırdır arkadaşlar niye DL veriyorsunuz sebebini yazın da bilelim madem

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın abla eline sağlık ne formasyonu olarak çizdin üçgen mi?
Ben de bugün petroldeki yükselişin metallere olumlu yansıyacağını düşündüğümü belirtmiş olayım bu vesile ile ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum