Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 20:01:50
EUR 34.7667 20:01:50
USD 32.3633 20:01:50
ALTIN ONS $2360.4100 20:01:50

Grafiği gönderen: Varabey

btc murray ytd

Yorumlar (53)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Ya burdan 41000 e düşer yükselir 46400 yada 45434 yükselir ve düşüşe geçer 2 li bir ihtimal var sn mevlüt efe ytd

mevlutefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

41 ihtimali gündemde mi yada geçersek geçemessek olası senaryolar nelerdir hakkınızı helal edin sizin yorumlarınız bana ışık tutuyor

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn mevlüt efe btc için söylenebilecek şudur 45434 gidip geçebilirse ve geçemezse diye varsayım kurabiliriz avax için düzeltme yapıyor ve btc ye baglı pozisyon alınabilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Sn @Varabey geldiğinizde haftalık kapanış btc durumu ve awax ile ilgili bir paylaşım yaparmısınız sizi bekliyor olacağım.

0BeğenmedimŞikayet

Hüma94 ()

Önce 45k sonra mı 41k varabey hocam yanlış anlamadıysam?

1BeğenmedimŞikayet

Zaytng81 ()

Yazdığınız gibi o şekilde Seri Sert Hızlı olacak .. Ekrana küsen oluruna bırakan kaybeder Hocam ..

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Son v oluşumu güneyde sn zayting yanlız toplarken spek hızlı davranır şimdilik iv hafif kuzey bir nevi satranç ytd

Zaytng81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zaytng81 ()

Hocam vermeden almak olmaz . Işık kuzey de çareleri yok .. Şahsen o sistemin CEO su olsam kar marjımı böyle sağlardım ..

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Ve son güneyden sonra kuzey kutbuna yolculuk tabiki ikizim spek fomoda sattıklarını c dalgasında toplar ichi teorisi ytd

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Dogrudur sn zayting

0BeğenmedimŞikayet

Zaytng81 ()

Hocam teşekkürler Ben de az ilave etsem müsadenizle .. Güney Alt Antalya Kuzey Samsun oluyor.. Yani Anamur alt Sinop olursa üst yükseliş ..

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Hayırlı sabahlar sn zayting iyiyim tşkr umarım sizde iyisinizdir 45434 den sonra v hareketi c2 dalgası %20 lik güney oluşturabilir ignesiyle %24 tabiki bunlar sadece teori ve varsayım öngörüsüdür ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zaytng81 ()

Hayırlı Sabahlar Nasılsınız Hocam .. Grafikte belirttiğiniz veri gibi benim de ön görüm o boyut .. Sizin gibi üstat aynı rakamlardaysa Sonuç o olur . tabi kısmet ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

İv hareketi 45434 oluşumu ve sonrasında v hareket başlangıcı ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zaytng81 ()

Hocam nasılsın Terslik var görüntü de .. Makara tukara takılmama güzel insanlara bakma .. Üç ay önce de yazdım Bu Yükselmeden para kazanamaz .. btc alan kalmadı.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

41000 ne gitmeden 43750 üzerine gidip 45234 ü görürse bir terslik oluşabilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Sn @Varabey çıkmadan önce genel bir yorum bırakın lütfen btc ve dolar ile ilgili kapanışa kadar kalırsanız okuyor kendimize yön belirliyoruz sabah sizin yorumunuzu okumamız dileğiyle hayırlı geceler olsun

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn yıldızbitco kalamadık ve destek kontrolü ytd

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Hocam Mrrhaba 43.750 uzeri kalamadik hala gecerlimi kalabilirmi

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn mevlüt efe üstteki mesaj ytd

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Günaydın ateş

Ateş_serbest için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

morşimşekk ()

aynen nerelerde eski tarihlerle çakıştırıyordu birde ısrar ediyor herzaman aynı şey olması mümkünmü ki

1BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

:)) elhamdulillah

1BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Hacı abi bi tane yaw:)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Ben nicki ilk görünce tamam dedim Artık iman gücüyle yazan güvenilir bir kişi daha var birde takibe aldım :) okuyorum 1 hafta falan ara ara geliyorum tabi :) sonra baktım bunun tavırları bizimkine benziyor sordum engelledi :)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Sen demiyorsun hacı Abdullah diyor :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum