Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0750 23:00:49
EUR 34.9452 23:00:49
USD 32.4849 23:00:49
ALTIN ONS $2333.0500 23:00:49

Grafiği gönderen: Onursalll01

Ben bu grafik formasyon şekillerini buraya bırakayım. Gümüş gram TL 4 saatlik ve günlük mum grafiklerinin oluşumu. Artık sayfa bunun flama mı takoz mu, bayrak mı olabileceğini, aşağı mı yukarı mı kırabileceğini tartışsın arasında

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Bu alt grafikte geçen hafta attığımdı.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

benim düşüncem onslarda bir miktar daha geri çekileceğidir. yanılabilirimde . ytd

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Platin gümüşte domino etkisi yapar mı acaba? YTD

Muhtar58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muhtar58 ()

Abd'nin oyunları :)

0BeğenmedimŞikayet

Muhtar58 ()

Platin düşüyorsa metallerde düşüş sinyali demektir derdi birisi bakalım doğrumu ilk sinyali platin verirmiş ; ) ytd

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

bende bazen grafik attığımda işi bilen arkadaşlar fikirlerini belirtirse memnun olurum diyorum.. tık yok..)

Onursalll01 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

grafiği inceledim geçmiş grafiklerede baktım aynı durumdyaken geri çekilmesi lazım . nedeni ise asıl düşüşün yuzde 50 düzeltmesini yapmak için yukarı gittiğini düşünüyorum. düzeltmeyi yaptık sonrada geri çekilmeli normalde.9,00 civarına değip yukarı dönebilir kanatindeyim.. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Şu grafikte sonucun ne olacağını bende bilmem. İleriki günlerde şu grafiğin yukarı veya aşağı kırılmasından sonra ben uyarmıştım gibi yorum yazmak için bu grafiği yayınlamıyorum. Fakat grafikte bir karar aşaması olduğu için risk alma veya almama durumunu görmek gerekir Buranın amacı fikir alışverişi yapmak. Teknik analizde bu oluşumun sonucunda neler olabilir ben onun yazılmasını isterim.

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Şu gram gümüş TL grafiğinde her iki yöne çok kısa bir süre sonra gelebilecek olma ihtimali yüksek. Bir taraf yükselişi, bir taraf ise düşüşü diline dolasın hedeflerde aşağı yukarı yazıyor zaten, çok iyi takipçi kazanır :)

2BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Yaptığım yorumlara alaycı, hakaretvari yazan ve hiç analiz yapmadan karşıt bir tez sunmadan yazmış olmak için yazan değeri yüksek arkadaşlar, dolar ı 10,5 11 TL ye sabitleyen, o seviyeleri makul seviye olarak kabul eden kişi ben değilim cımhurbaskanımız.

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Seni dar keseye alayım o halde hayde. Arkamdan bol keseden sallarsın rahat

AFRALYA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

yazı dilinde malesef yanlış anlaşılmalar olabiliyor... bundan sonraki süreçtede olaki sürçülisan olursa bilesinizki art niyet yoktur. bana sataşan olmadığı sürece benim kimseyle bir derdim yoktur. size karşıda hiç yoktur. hatta geçmişte sizi savunur tarzda yorumlarım olmuştu görmediyseniz bilesiniz... ))

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Bak ben birşey yazmadan sen anladın demek ki anlaşılan o oluyor:)

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

estafurullah.. neden öyle anlıyorsunuz.. taş attım uğraşın durun manasında yazdım... baş tarafını ayrı tuttum.. espiri yanii.

0BeğenmedimŞikayet

lewentt ()

Aynen aşağısı sakal yukarısı bıyık.

0BeğenmedimŞikayet

Spotçu34 ()

Onur hocam emeğine sağlık iyi haftalar abi bereketli kazançlar

2BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

dolar yönünden 10,5 ve 11 makul seviye olarak kabul edilmiş gibi görünüyor. Mart ayında dolar baskılanması son bulur ve dolar serbest bırakılır.

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Clemam ()

Yeni paralar basiliyor. Vergi dilimi 51 bin tl aciklanmisti ilk zamanlar 12×4250=51000 anlasilan o ki yetmedi 32 bin tlye düşürüldü ilk kademe ama %15 olarak. Demem o ki zamlar enflasyon , vergi vs eriyor . Yukarimi asagimi artik meçhull...

0BeğenmedimŞikayet

altın_çağı_23 ()

Emeğine sağlık hocam hayırlı günler hayırlı haftalar

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

İşte o zırt veya zortun seviyesi ne olur kime duyulur kim çıkartır o sesi bilinmez.

lewentt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Onur kardeşim yunuñ yukarımı ister; ) @Onursalll01

1BeğenmedimŞikayet

lewentt ()

Zurnanın dırt dediği yerdeyiz galiba onursalll01

1BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Abi gram için dolar tl nin etkili olacağını düşünüyorum.
Merkez bankası 11 lerden vadelilere başlatıp. 14 lerde vermez diye düşünyorum.
Yani dolarda 3 ay içerisinde bir geri çekilme mutlaka bekliyorum ne dersin?
Bu nedenle gram tl son kez bir alım fırsatı verir :))
Fuller yolumuza vakarız diyorum ben :))
Ytd!

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum