Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0927 19:27:02
EUR 37.3969 19:27:02
USD 34.2832 19:27:02
ALTIN ONS $2656.5450 19:27:02

Konu: Gala Cypher

Merhabalar. Bakalım Gala bu c seviyesini almış mı ve D ye gidecek mi. 0.29 Altın da kapanışlar durumu bozabilir.ytd

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Selam arkadaşlar. GALA takibe devam günlükte teyit alabilecek durumda görünen bir hamile boğa oluşumu var yani olumlu gidişat sürüyor şimdilik. Bakalım btc ve FED izin verecek mi.ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayır bilgim yok ben teknik olarak takip ediyorum şimdilik. En son bahsettiklerinde bi güzel yükselip sonra buralara kadar düştü. ytd

Ayfah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

Gala da bir oyun projesi bahsediliyor. Haberiniz var mı

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani gala kısa vade al sat coini daha çok bence. O yüzden tercih sizin lakin btc de izin verirse bu formasyon çalışması en azından daha stabil şekilde ilerleyebilir diye düşünüyorum. ytd
Mesela 0.46 civarı gelirse çıkış için güzel bir yer bana göre ama işte her şey kesin garanti gider diyemiyoruz. ytd

Ayfah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

Gala yi çıkıp alttan alsak. mi? Daha önce 2 kez 5 59 ve 4 88 de bunu yapmadık. Kötü aşağı düştü

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın dostlar. Gala'yı takibe devam ediyoruz btc ile birlikte.ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayır beklemiyorum. Oraya inerse 35 bin de gelir zaten bana göre.
200 haftalık ortalama geçiyor çünkü. ytd

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Hocam sizde 38.000 39.000 bekliyormusunuz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hmm sen de baya yukarıdan zarardasın geçmiş olsun. Bu grafiğim çalışırsa ki umutluyum kar bile eder teknik olarak 0.72 dolar civarı gelirse. Lakin 0.48-0.55 bölgesinde aşması gerekn zorlu yollar var ama zamanı kestiremesem de inşallah güzel gider tabi Btc durumuna da bağlı olarak. ytd

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

7.67 TL den aldım şuan 4.76

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben portföy hakkında bilgi pek vermem ama biraz gala, biraz da ada topladım şimdilik. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kaçtan zarardasınız?

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Hocam siz alim yapmisydiniz hango coinler var sizde. tsk.

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Of galadan fena zarardayım

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dibi yakalamak adlı bu çalışmamızda inşallah günlük de yutan boğa seviyesinde kapatırsak güzel olurdu.ytd

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Inşallah üstadım

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş çok yorar ama sanalların da zararı bir hayli üzebilir yine de inşallah güzel olur umudumuz :) ytd

Dök için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Paylaştığım en son grafik baktınız mı

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Eyvallah değerli kardeşim :)). Gümüşte kafayı yiyip eylülde jetona geçtim ve paramı X5 yaptım.

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Elinize saglik tsk hocam.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah değerli arkadaşım :)

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Aynen kardeşim yeter artık. Btc burdan yürüsün 47 bine ordanda 55 bin :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani açıkçası çizdiğim bu formasyona göre 29 altına çok inmemesi ve tuzak olarak sarksa bile günlük kapanış almaması gerekli. ytd
Elliot kombo dalga olarak da 2. dalga bitip 3. dalgaya geçme ihtimali var ki hem de ne kaz altın yumurtlayan kaz gibi olabilr. Tabi varsayımsal ve teknik olarak. ytd

By$hero2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yürüttürürüz inşallah. Yiter yow :))

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Inşallah kardeşim. Yürür gider

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba tamam sizin için atacağım birazdan

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ov baya iyi düşük ortalaman.
Balinalar da bence topladı buralardan. Ben de topladım ama bakalım izin verecekler mi beklediğim dipler buralardı. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Valla 0.38 falan. Ama galada yüklüyüm..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah kardeşim. Ben de isterim.
Ortalaman kaçta?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum