Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 13:49:59
EUR 34.9839 13:49:59
USD 32.2051 13:49:59
ALTIN ONS $2414.8350 13:49:59

Konu: lütfen YTD

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Bak kardesim benim fikrim yatırım tavsiyesi olmamak kaydiyla ayin 24 e kadar biraz daha yükselebilir sonra göstergeler bir düşüşe işaret ediyor bende onu bekliyorum; ha ayrica ful alip satmayın parçalı alip satin ki elinizde hem gram hem para olsun; piyasada her şey olabilir

Ysf79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ysf79 ()

Sattığım fiyatın altında almak için sattım zaten hocam da sattığım fiyatın altında alabilecekmiyim. Kısa vade de ön görünüz nedir

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Kari yeterli gördüyseniz sorun yok tekrar alim için dirsat kollayin ; ozellikle de sattiginiz fiyatın altinda almaya bakin

Ysf79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Tamam o zaman izlemeye devam edelim; bakalim mb toplantida ne diyecek; faiz indirimine devam ederse o zaman alimimizi yaparız

Dorukdeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ysf79 ()

100 gr bugün sattım sizce doğru yaptım kısa vade de

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Teşekkürler kardeşim

ataser2411 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ataser2411 ()

Tmm saygılar bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Abim biz arkadaslarla norveç kronu aldik onu takip ediyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Nok için bu grafik

0BeğenmedimŞikayet

ataser2411 ()

İyi akşamlar kusura bakmayın anlamadığım için soruyorum bu grafik hangi enstrüman için teşekkürler bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Abim o söyledigim lafi grafige bakarak anlik konuştum ; uzun vadeciyseniz alim icin bekleyin en azından mb toplantisini; benim sahsi kanaatim bu yükseliş buyuk düşüşün duzeltmesi görünüyor bundan sonra bir dusus dalgasi bekliyorum ben de alim yapamadim makaslardan dolayi bekliyorum

Dorukdeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Biraz daha bekleyelim ozaman yönünü bi bulsun

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

sağol ablam ama şuan aşağı zorluyor

Esrarengiz0666 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Hocam ne yapalım bu grafiğe göre

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Emeğine sağlık hocam teşekür ederim

2BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

arkadaşlar yeni ve doğru grafik bu :)) @35oğuz35 @Esrarengiz0666 @Dumanlı06

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum