Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 15:54:39
EUR 34.7667 15:54:39
USD 32.3633 15:54:39
ALTIN ONS $2360.4100 15:54:39

Grafiği gönderen: __Deniz__

⭐⭐__Deniz__ ()
Platin

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

arap_abdurrahman ()

Dört gözle bekliyoruz:)

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Fırsatım olunca bakıp yorumlayım

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Platin beklentiniz nedir hocam

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

İyiyim teşekkür ederim.. siz nasılsınız

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

hocam iyi akşamlar iyisiniz inşallah

2BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

İyi etmişsiniz yükselirse satarsınız . Düşerse ekleme yaparsiniz

arap_abdurrahman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

arap_abdurrahman ()

Paranin 1/3ü ile gumus aldim. pilatin bakalim ne olacak. Sizce isabetli mi yoksa hatami:)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Ya alım fırsatı vermezse ne yapmayı düşünüyorsunuz

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Sanada hayırlı cumalar

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı cumalar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

arap_abdurrahman ()

Beklemeye devam desene:)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Rica ederim alım bolgesine hangisi önce gelirse onu alırdım..

1BeğenmedimŞikayet

arap_abdurrahman ()

Emeğine sağlık sevgili kardeşi alim bolgesin de bekliyoruz hayirlisi. Bu durum da sen olsan gümüş mü platin mi kisa vadede.

1BeğenmedimŞikayet

Bolşanslar ()

Tsk ederim

4BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Platin 400-300 aralığı , gümüş 8.50 7 aralığı.. altın 700 540 aralığı bu rakamlari daha önce emtialar ilk düşüşe geçtiğinde vermiştim ve geldi .. tekrar gelirmi derseniz bilmiyorum.. şuan önemli direncleri zorluyorlar geçerlerse belki yürür giderler .. geçemezlerse belki TL de olanlara alım fırsatı verir.

Bolşanslar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Gram gümüş mu dursun. Mecbur duruyor zaten de 10 u görünce satsaydim keşke diyorum her düştüğünde 10 goruncede belki bir daha düşmez diye sayamıyorum. Hoş banka da öyle makadlar oluyor ki dussede ciksada işlem yapılmıyor

1BeğenmedimŞikayet

Bolşanslar ()

Alım yerleri nereler sizce platin veya gümüs için ideal?

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Gram dursun çok düşerse TL ile ekleme yaparsın

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Ben de de biraz gümüş var ne satmaya cesaretim var ne üzerine eklemeye

2BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

soyluyorum acık acık herkez goruyo . ] kısmetı olan nasıplenıyo .. olmayan nasıplenemıyo maalesef.. ıyıyım sen nasılsın arkadasım

1BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Günaydın ooo bu kadar açık açık bu mahsuru yoksa bana da söyle arkadasim. Ben söz dinlerim :) nasılsın iyimisin

1BeğenmedimŞikayet

iilyas ()

Teşekkür ediyoruz emeğinize sağlık

3BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Amin teşekkür ederim Sizdende.. geçen sene haftada 30 lira yükselse bayram ederdik :) şimdi günde 100 lira cikiyo değerlendirebilen güzel karlar ediyo.. bu pahalilikta herkez parasının değerini korusun diye yardımcı olmaya çalışıyorum bende..

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

çok tsk ederim eline sağlık çok memnum oldum. allah razı olsun sıkı takip ediyorum sizi ne dediyseniz oldu gündüz isteyim bazen takip edemiyom bundan sonra sıkı takip edicem sizi. rabbim ne dileyin varsa kabul etsin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

ama sen benı dınlemıyosun 330 ıken al dedım.. kacırdım dedın.. gerı geldı al dedım makas var dedın.. 355 den az aldın.. 388 den satım mı dedın. dursun dedım.. satmışşın.. 393 ıken alayım mı dedın.. sattın parcayı yerıne koy demıştım yıne almamışşın.. yakında olsam telefonu elınden alıp ben alıcam artık . ] ALLAHIM YARABBIM.. elınde hıc yoksa ve 426 kırıp yururse ben karışmam artık yanı .. gerı gelır ınsallah tlde olanlar toplar artık ne dıyım..

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

eline sağlık hocam 400 den düşerse platin alimi.

4BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Üzerinide igneleyebilir ama 426 üzeri 4 saatlik ve günlük kapanış yapması önemli

iilyas için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

iilyas ()

426 geldi durdu masaAllahınız var

1BeğenmedimŞikayet

Raşid ()

Elinize emeğinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

Ya_ve_sin_ ()

Ellerinize sağlık izleyip gorelim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum