Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 23:32:35
EUR 34.7756 23:32:35
USD 32.4726 23:32:35
ALTIN ONS $2338.5650 23:32:35

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar dolar tl de ve sterlin tlde 4 saatlikte fincan kulpları görüyorsunuz çalışırsa güzel satım fırsatları verirler diye düşünüyorum. şayet geçemezlersede aşagıda destek noktalarına bakacağız

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hocam 1 numara tercihim:)

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

veri derken ekonomik veriden ziyade
1- siyaset (1numara) 2- fed 3- mb 4- en son ekonomik veri özelikle abd.

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Verilerde çok etki etmiyor hocam biliyorsunuz son zamanlarda. Söylemlerle hareket eden bir dolar kuru var

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

verileri takip edeceğiz ravza hocam elden gelen başka bir şey yok.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hocam dediginizi çok iyi anlıyorum. Bu stabil durum uzun sürmeyecek gibi

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

aynen hocam anlatmak istediğim sonuç buydu. Bu günkü usd işlem hacmi 90 m civarı. seneryo da yatırımcıların çoğu 17-18 lerde terste kalmasaydı. Bu günlerdeki işlem hacmi 300 m usd civarı olurdu. grafik böyle yatay gitmezdi.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hocam görünürdeki neden ya da asıl neden? Hangi neden olursa olsun sonuç itibari ile biz 18 dolar ı gördük. Senaryo ya da değil, işin diğer tarafi oyun kurucu neden bu şekilde hamleler yapıyor vs hocam bu sorular uzar gider. Artık süreç odaklı değil sonuç odaklı bakmamız isteniyor belkide

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

sizce faizi indirdiği için mi dolar 18 oldu? yoksa sürekli 1 numaranın ekranlara çıkıp faizi tek hanelere indireceğiz demesi miydi?
senaryo başlangıç bitiş ve kahramanlarına dikkatinizi çekerim. senaryoda hedeflenen neydi. Senaryo sonucunda ne oldu? Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hocam hatırlarsanız fed faizi sabit tutup pas geçti. Neden merkez bankası faiz indirimi yaptı. Indirim yerine sabit bıraksaydı dolar 18 tl'lere firlamayacakti.

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

fed faiz artırsa. bizimkiler neden indirsin hocam? zaten mb ilk Çeyrek te pas geçip fed i bekleyeceğiz dedi. bunu tek bozcak kişi 1 numara o da fed den sonra değil yapsa önce yapar.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Fed faizi artırır, merkez bankası faizi indirirse daha üst hedeflerde gelir hocam.

halhil için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

halhil ()

@Ravza_ hocam alt yorumdaki hocamızın grafiği kulpunun kulpunun kulpunu yapmış şekilde bekliyor, çalışırsa çalışması için temeldeki haber nedir acaba ytd.

1BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Şuan daha hoş gözüküyor hocam ytd.

4BeğenmedimŞikayet

Yeşim35 ()

@Akif44 Sayın hocam kesinlikle bu sayfadaki tüm hocalarımız @Akif44 @Aytaç_fb41 @halhil @ResPectFuL @Ben_Demiştim @DAHDr @Yarasa72 yüreğini pırlanta gibi saf ve pırıl pırıl.
Çok güzel insanlar.
Allah hepinizden razı olsun.
Bu sterlin sayfası benim ailem gibi hocam.
Yorum, öngörüde bulunan fikir alış verişinde bulunan herkese sonsuz teşekkürler.
Saygılar.

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam yine güzel bir çalışma olmuş:) Nedendir bilmiyorum hocam artık yatırım konusunda bir isteksizlik var bende:(

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Tamam hocam Allah razı olsun ellerine gozlerine saglik

4BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Hocam duruma ve hangi fmi gördüğüne göre değişir o rakam, mesela çok önceden belirttiğim 14.48 boyunlu bi fm olabilir, 0,5 fibodan belki döner oda 14.31, mesela bi kama olabir o tam şuan kafayı vursa 14.46 larda ve git gide yükseliyor, şimdiden fincan kulplu fmler var akif hocam paylaştı hedefleri 15-17 li, mb mesala çok faiz indirir satmam biraz izlicem dersin gibi gibi bir çok farklı durum ve riskler ortaya çıkabilir. Senin hangisi içine siniyor ve riski ben bu kdr alıyorum dersen ona göre işlem yaparsın. Ben mesela 14.0x den sonra pek risk alacağımı düşünmüyorum içime sinerse 15 den geri alırım ama bnm risk ve makaslarım bnce bunu gerektiriyor. Keşke bilsek ne olcağını hiç birimiz bilmiyor hiç kimse gibi emin ol. Umarım Yardmcı olabilmişimdir sana? Dip ve tepeyi kimse bilemez sen hissedebilirsin ancak riskine göre ytd..

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

sabırlı3509 ()

elinize sağlık hocam, yaklaşık 2 yıldır takip ediyoruz sizleri.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Satış olarak 14 xx hedefi vermiştiniz ya . günler geçince bu hedefte alt kademeye doğru gerileme olurmu yoksa normalmi kalır. benimde parçam var 14ten hani küçük rakakmlardan kaçırmayalım. zaten bir parçayı alttan bozduk alınacak yerden galiba sattık nasip artık. en azından bunu mantıklı satarak alttaki 15 bin zararı yarıya indirebilirim insallah

2BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Buyur hocam her zaman

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Bil hocam birşey sorabilirmiyim

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

@Akif44 hocam ellerinize sağlık, sağolun, varolun...

1BeğenmedimŞikayet

R_R_Denktaş ()

Elinize saglik hocam tesekkur ediyorum bilgi paylasiminiz icin.
Saygilarimla

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aynen Halil hocam. @Ben_Demiştim hocam bu aralar yazmıyor inşallah iyidir

3BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Fibo 0,5 biraz tehlikeli gibi hocam 14.3x. @Ben_Demiştim üstad daha iyi bilir ama 6 ocak sabahına kadar bu bulut duvarı 4sde, gunlukdede kırmızı çizgi orda hocam . ) hep onları söylerdi üstad, onların ustunde kapanıslar lazım sanki ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Fatih hocam birkaç yıl önce senin gibi ekranda al sat yapardım. Aynı senin dediklerini yazardım. Hatta yahu ekranda beni mi izliyorlar? Ben satınca yükseliyor, ben alınca düşüyor diye yazardım. O zamanlar gram altın sayfasında yazan başkan 35 vardı takipçilerine hadi biraz dolar satalım işte o zaman yükselir diyordu Terste kalmak işte öyle şeyler söylettiriyordu bize. Fatih hocam teknik öğren işte o zaman sana güven gelir korkmazsın.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam bir parça dediğimde 100bin yani.130binde içerde duruyor işte. cok olmasıda insanı etkiliyirmus hocam.

1BeğenmedimŞikayet

easyaslife321 ()

amin insallah ulkemiz refaha erişsin ama milletimizin buyuk kismi zararda gelirse iyi. olur insallah diyelim amin

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Fatihhocam elinde bir parça tl olması her zaman iyidir sadece desteği takip kıramıyorsa alınır drençtede aynı şey geçerli drençtede kıramıyorsa bir parça satılır alttan alınmak şartı ile. Tabi zamanın varsa takip etmeye

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Gerçi orası bile ben bekliyorum diye gelmezse de şaşırmam he:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum