Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0693 10:23:55
EUR 34.8553 10:23:55
USD 32.5722 10:23:55
ALTIN ONS $2323.5500 10:23:55

Konu: usd/try günlük grafik

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Akan_Deniz ()

13.33 altı düşüş devam eder açılışı görmek lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Yelizm ()

Teşekkür ederim. Kolay gelsin. Saygılar.

Mertefexc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mertefexc ()

Bu benim kendi analizim teknik bilgim. Çok detaylı bir grafik çizemiyorum zaten çizen üstatdlar var. bizde kendi çapımızda yol haritamızı çizdik. Saygılar ve sevgiler.

Yelizm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yelizm ()

Biraz garip geldi. Mumların tepe noktalarını baz almamış. Çizgi grafikta çizdiniz desem ona da uygun değil gibi. Tesadüf çekilmiş gibi duruyor. Kaçırdığım bir şey varsa duymak isterim.

0BeğenmedimŞikayet

Mertefexc ()

Yeşil çizgiler olası yükseliş trendi için kırmızı çizgiler ise düşüş trendi için çizlmiştir.

Yelizm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yelizm ()

Yatay çizgiler tamam ama yeşil ve kırmızılar neye göre çizildi acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Mertefexc ()

Günlük dolar grafiği tekrar paylaşıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Mertefexc ()

Grafiğimiz burda. Bütün destek dirençler belli. Burda arasıra muhabbet etmek güzel. Takip ediniz. Takipte kalınız.

0BeğenmedimŞikayet

Mertefexc ()

Rica ederim hocam.

Maatin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maatin ()

Kardeş Bilgin için ve dik duruşun için tebrik ederim

1BeğenmedimŞikayet

Mertefexc ()

Grafiği takip etmenizimtabsiye ediyorum günlük grafiktir 12. 79 civarı hedef. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mertefexc ()

Bu grafik rotanızı belirler. Bekleyin be görün.

0BeğenmedimŞikayet

Mertefexc ()

Temelsiz argümanların sağlamlığından şüphe ediniz. Bilinğzkinonlar ne sağlam ne de güvenilirdir. Tamam...

0BeğenmedimŞikayet

Mertefexc ()

Paylaştığımız grafik yol göstericiniz olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Mertefexc ()

Benim grafikte gördüğüm bu izliyorum. zaten kur 10.20 lere kadar geri çekildi. Ülkede herhangi bir olumsuz durum olmazsa ilk etap buraları test edecektir.

Kaan191 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaan191 ()

Hocam sanmıyorum o sekilde bir dusus olacagini, veya izin vereceklerini. Adamlar bas bas yuksek kur yuksek ihracat diyor, kimsenin isine gelmez, anlamli olan stabilite

0BeğenmedimŞikayet

TUNÇBEY00 ()

Bende 10 dan girdim hala bekliyorum

izm92104 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

izm92104 ()

kardrş brnkardrş normalde 10 da yatiyordum gunlerdir 2 -3 oldu

TUNÇBEY00 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TUNÇBEY00 ()

Hocam 10.66 danda 7.66 Lara inermi

0BeğenmedimŞikayet

TUNÇBEY00 ()

Kanka sende baya abartmissin ya civciviz biz

0BeğenmedimŞikayet

Mertefexc ()

13.98 üzeri günlük kapanış yapmazsa 10,66 doğru yolculuk başlar. ytd. :)))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum